adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szanowny Jose niech uważa, bo John Terry naprawdę rzuci się pod ten autobus.
0
Mateu Lahoz mówił, że lubi wiedzieć co dzieje się z zawodnikami i dlatego często sięga po gazety sportowe, więc zna sytuację. Messi z żoną nadali swojemu synowi imię Mateo, dlatego podczas meczu Messi może zacytować Cristiano Ronaldo:
"Mateu, me gusta eh?
10
Florentino Perez: "Benitez to najlepszy trener, jakiego kiedykolwiek miałem w Madrycie."
Zapamiętajcie te słowa.
źródło: http://transfery.info/80969,perez-to-najlepszy-trener-z-jakim-wspolpracowalem
1
Piszę to, żeby ludzie nie płakali minutę po rozpoczęciu meczu. Niech znajdą alternatywny stream.
Znam ludzi, którzy mają internet po 100 Mb/s i w meczu z Malagą była tragedia. Na Eleven nie oglądam, bo się nie da. Dzisiaj sam się przekonasz.
0
Dokładnie, Adriano nie daje żadnej gwarancji, więc powinien dostać szansę.
2
"Jego młodszy syn będzie nosił imię Mateo"
Wczoraj pisali, że Benjamin...
36
Nawet nie liczcie na Eleven. Ich streamy padną jak Ronaldo w polu karnym. Szukajcie gdzie indziej.
Napisaliście, ze Joao Miranda został wypożyczony do Interu. To jest wypożyczenie z przymusowym wykupem, więc warto to zaznaczyć.
2
"felieton Maćka Krawczyka o 5 przyczynach, sugerujących, że Cristiano Ronaldo już nigdy nie zdobędzie Złotej Piłki"
Z DissBlastera taki prorok jak ze mnie baletnica. Niech nie mówi nic złego na białych, niech źle życzy Barcelonie i wyjdzie nam to na dobre.
0
Florek chyba całe życie przesiedział w muzeum Realu.
Lewandowski, Pogba, Pirlo, Michael Ballack, Sol Campbell...
Mam wymieniać dalej?
0
Przypomniałem sobie, że dzisiaj jest narodowe święto Katalonii.
Wypadło w idealnym momencie. :)
3
Jeśli mówisz otwarcie, to co myślisz, to na dłuższą metę to się opłaci. Jeśli jesteś dwuznaczny, to zawsze będziesz dostawał po du*** (patrz: Bartomeu).
2
Brakuje mi pytania: Aguero czy Neymar?
Kolega z klubu i reprezentacji, byłaby wypowiedź na dwa akapity...
0
Naliczyłem trzynastu a nie jedenastu, ale co ja tam wiem...
Myślę, że te dzieci powinny wysłać list z podziękowaniami do FIFA w związku z tym, że światowa federacja tak dba o ich interesy.
11
Na kolejnym treningu Pique dostanie gromkie brawa jak Guardiola po słynnej konferencji.
4
Ramos stawał w jego obronie? Umiesz czytać ze zrozumieniem?
1
Z tymi grzybami rozwalił system. :)
2
Miałem przeglądać newsy piłkarskie, ale wszedłem na pewną stronę i się zaczytałem.
1
Pewne jest, że Laporta spotkał się z Mendesem. Sam to potwierdził.
0
Obraził podczas Superpucharu Europy, tylko mówił do swoich kolegów a nie do kamery, a że ktoś to nagrał to już inna sprawa. W takim przypadku też bym nie przepraszał.
2
Piękne, tym razem w elegancki sposób pokazał hala dzieciom środkowy palec.
0
"To będzie krótkie oświadczenie. Wiem, że moje zachowanie w ostatnim czasie było niewłaściwe. Cała uwaga była skupiona na mnie, a to nie pomaga drużynie. Wyciągnąłem wnioski, obiecuję, że już nigdy nie zrobię tego ponownie... Jeszcze raz dziękuję."
3
Masz swój fioletowy kołonotatnik i jego się trzymaj.
19
Problem w tym, że jak Ramos docina Barcelonie czy Atletico, wszystko pozostaje bez echa. Jak ktoś uderza w Real Madryt, madryckie media robią kampanię anty-ktoś i robią ludziom wodę z mózgu wzorem rosyjskiej telewizji.
1
"Kiedy ja wygrywam, nie przychodzi mi do głowy wspominanie o kimś, kto nie jest mi bliski."
Krótka pamięć.
https://vine.co/v/O6VjqVXH9iV
2
Christen Press też ładnie wygląda.
0
Jeśli chodzi o xboxa, to ściągnąłem składy z internetu i wrzuciłem przez pendrive'a. Może na PS3 też można tak zrobić.
0
Kosecki będzie komentował, bo grał w Atletico, więc jest ekspertem... Żenada.
0
Święcicki jako komentator jest całkiem niezły, ale Romana Koseckiego nawet w studiu nie mogę słuchać.
1
Czytałem, że beIN Sports stworzyło hiszpański kanał, więc nie będzie problemu z angielskim. :)
6
Jeśli Bartomeu i spółka po raz kolejny zignorowali ostrzeżenia od FIFA, to szczerze gratuluję.