2

Szanowny Jose niech uważa, bo John Terry naprawdę rzuci się pod ten autobus.

0

Mateu Lahoz mówił, że lubi wiedzieć co dzieje się z zawodnikami i dlatego często sięga po gazety sportowe, więc zna sytuację. Messi z żoną nadali swojemu synowi imię Mateo, dlatego podczas meczu Messi może zacytować Cristiano Ronaldo:

"Mateu, me gusta eh?

10

Florentino Perez: "Benitez to najlepszy trener, jakiego kiedykolwiek miałem w Madrycie."

Zapamiętajcie te słowa.

źródło: http://transfery.info/80969,perez-to-najlepszy-trener-z-jakim-wspolpracowalem

1

Piszę to, żeby ludzie nie płakali minutę po rozpoczęciu meczu. Niech znajdą alternatywny stream.

Znam ludzi, którzy mają internet po 100 Mb/s i w meczu z Malagą była tragedia. Na Eleven nie oglądam, bo się nie da. Dzisiaj sam się przekonasz.

0

Dokładnie, Adriano nie daje żadnej gwarancji, więc powinien dostać szansę.

2

"Jego młodszy syn będzie nosił imię Mateo"

Wczoraj pisali, że Benjamin...

36

Nawet nie liczcie na Eleven. Ich streamy padną jak Ronaldo w polu karnym. Szukajcie gdzie indziej.

Napisaliście, ze Joao Miranda został wypożyczony do Interu. To jest wypożyczenie z przymusowym wykupem, więc warto to zaznaczyć.

2

"felieton Maćka Krawczyka o 5 przyczynach, sugerujących, że Cristiano Ronaldo już nigdy nie zdobędzie Złotej Piłki"

Z DissBlastera taki prorok jak ze mnie baletnica. Niech nie mówi nic złego na białych, niech źle życzy Barcelonie i wyjdzie nam to na dobre.

0

Florek chyba całe życie przesiedział w muzeum Realu.
Lewandowski, Pogba, Pirlo, Michael Ballack, Sol Campbell...
Mam wymieniać dalej?

0

Przypomniałem sobie, że dzisiaj jest narodowe święto Katalonii.
Wypadło w idealnym momencie. :)

3

Jeśli mówisz otwarcie, to co myślisz, to na dłuższą metę to się opłaci. Jeśli jesteś dwuznaczny, to zawsze będziesz dostawał po du*** (patrz: Bartomeu).

2

Brakuje mi pytania: Aguero czy Neymar?
Kolega z klubu i reprezentacji, byłaby wypowiedź na dwa akapity...

0

Naliczyłem trzynastu a nie jedenastu, ale co ja tam wiem...

Myślę, że te dzieci powinny wysłać list z podziękowaniami do FIFA w związku z tym, że światowa federacja tak dba o ich interesy.

11

Na kolejnym treningu Pique dostanie gromkie brawa jak Guardiola po słynnej konferencji.

4

Ramos stawał w jego obronie? Umiesz czytać ze zrozumieniem?

1

Z tymi grzybami rozwalił system. :)

2

Miałem przeglądać newsy piłkarskie, ale wszedłem na pewną stronę i się zaczytałem.

1

Pewne jest, że Laporta spotkał się z Mendesem. Sam to potwierdził.

0

Obraził podczas Superpucharu Europy, tylko mówił do swoich kolegów a nie do kamery, a że ktoś to nagrał to już inna sprawa. W takim przypadku też bym nie przepraszał.

2

Piękne, tym razem w elegancki sposób pokazał hala dzieciom środkowy palec.

0

"To będzie krótkie oświadczenie. Wiem, że moje zachowanie w ostatnim czasie było niewłaściwe. Cała uwaga była skupiona na mnie, a to nie pomaga drużynie. Wyciągnąłem wnioski, obiecuję, że już nigdy nie zrobię tego ponownie... Jeszcze raz dziękuję."

3

Masz swój fioletowy kołonotatnik i jego się trzymaj.

19

Problem w tym, że jak Ramos docina Barcelonie czy Atletico, wszystko pozostaje bez echa. Jak ktoś uderza w Real Madryt, madryckie media robią kampanię anty-ktoś i robią ludziom wodę z mózgu wzorem rosyjskiej telewizji.

1

"Kiedy ja wygrywam, nie przychodzi mi do głowy wspominanie o kimś, kto nie jest mi bliski."

Krótka pamięć.
https://vine.co/v/O6VjqVXH9iV

2

Christen Press też ładnie wygląda.

0

Jeśli chodzi o xboxa, to ściągnąłem składy z internetu i wrzuciłem przez pendrive'a. Może na PS3 też można tak zrobić.

0

Kosecki będzie komentował, bo grał w Atletico, więc jest ekspertem... Żenada.

0

Święcicki jako komentator jest całkiem niezły, ale Romana Koseckiego nawet w studiu nie mogę słuchać.

1

Czytałem, że beIN Sports stworzyło hiszpański kanał, więc nie będzie problemu z angielskim. :)

6

Jeśli Bartomeu i spółka po raz kolejny zignorowali ostrzeżenia od FIFA, to szczerze gratuluję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?