adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
3
Wszystko można powiązać z futbolem.
Petra Laszlo to węgierska dziennikarka, która podstawiała nogę uchodźcom.
0
Douglas Costa... Ciekawe, co symbolizuje nóż i tasak.
https://instagram.com/p/7ZgkeXxtnp/
1
Jak to nie? Przecież strzelił ponad 1000 bramek w swojej karierze... ;)
29
Na miejscu Juana Maty byłbym niesamowicie wkurzony, że tą bramkę policzyli jako samobój.
0
Jeśli jakiś zespół chce się wzorować na Atletico/Borussii to trener Austriaków, Marcel Koller powinien być pierwszym wyborem. Bardzo inteligentna gra, taki futbol uwielbiam.
0
Zawsze uważałem, że wśród Hiszpanów nie ma lepszej "9" niż Fernando Torres. Wcale nie musi strzelać bramek, bo świetnie rozgrywa i kreuje przestrzenie. W Atletico wraca do świata żywych, można by było spróbować.
9
Gdzie przeczytałeś, że logo tej firmy będzie na koszulce?
32
Na zmniejszenie kary dla Pique niech nawet nie liczą.
Za to Adriano będzie gotowy, ale obrońcą klasy światowej on zdecydowane nie jest.
0
Przeczytałeś artykuł?
0
Trophyless i tryplet a przychody Realu i Barcelony są niestety na tym samym poziomie, bo marketing białych jest na innym poziomie. Dług Realu też rośnie, żebyś nie myślał, że mają pieniądze na wszystko.
1
"Projekt będzie finansowany ze źródeł własnych klubu, kredytów i zmiany nazwy Camp Nou..."
Trzeba przypomnieć szanownemu zarządowi, że na umowach ze sklepami i restauracjami też można dobrze zarobić.
0
Nauczyć się ortografii, wtedy porozmawiamy.
18
John Terry: "Dla Jose Mourinho rzuciłbym się pod autobus."
If you know what I mean... hahahaha
http://transfery.info/80852,terry-predzej-rzuce-sie-pod-autobus-niz-to-zrobie
1
Hazard - 89
Neymar - 88
Ramos - 87
Pique - 85
Wolę Fifę za grywalność, ale takich kwiatków jest więcej. Zwykłe olewanie klienta.
0
Słowa nieładne, ale jak piszecie takie komentarze, to świadczy jedynie o tym, że nigdy nie byliście na meczu w Hiszpanii. Poza tym, tych słów nie można tłumaczyć dosłownie. To nie są moje wymysły, tylko komentarze neutralnych ludzi, którzy mieszkają w Hiszpanii.
Tak, przestaje być obraźliwe. W Polsce można je porównać do "spier*****". Powiesz tak do kogoś a na drugi dzień nie ma problemu.
1
Co do matki sędziego, to co powiedział Pique na hiszpańskich boiskach jest na porządku dziennym. To jest tak popularne, że w pewnym stopniu przestaje być obraźliwe. Problem w tym, że Carlos Żelazko Carballo zapisał to w protokole meczowym.
2
"Po przedłużeniu umowy Rafinhi dyrekcja sportowa zajmie się zapewne Danim Alvesem, który jest związany z Barçą do 2017 roku (plus rok opcjonalny)."
Redakcji Mundo Deportivo życzę miłej zabawy.
2
Nie Gibraltar tylko Giblartar.
0
Będzie mi brakować Twojego głupiego uśmieszku. Vamos Pedrito.
1
Mączyński gra w środku z Krychowiakiem, Grosik i Błaszczykowski na skrzydłach.
6
Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego Nawałka powołuje Mączyńskiego zamiast Trałki.
4
Zkad? Też masz zapas? :)
1
https://x.com/ALI_LFC_/status/636994681398804480/video/1
Spokojnie, Suarez pogada z Leo i Coutinho fichado.
14
Nie widzę kłótni, tylko dyskusje. Nie widzę, żeby ktoś kogoś obrażał. Za to widzę Twoje komentarze o tej samej treści.
http://www.fcbarca.com/65561-md-rafinha-i-adriano-przedluza-w-tym-tygodniu-umowy-z-barca,dyskusja-3943732.html#comment-3943732
http://www.fcbarca.com/65561-md-rafinha-i-adriano-przedluza-w-tym-tygodniu-umowy-z-barca,dyskusja-3943677.html#comment-3943677
Por Que?
2
"Redakcja serwisu FCBarca.com zastrzega sobie prawo do zablokowania konta i adresu IP użytkownika, który kopiuje treść komentarzy z innych serwisów internetowych, dodając ją jako swoją."
Tylko jeden przykład:
http://www.fcbarca.com/65561-md-rafinha-i-adriano-przedluza-w-tym-tygodniu-umowy-z-barca,dyskusja-3943650.html
Jak ktoś chce więcej, to wystarczy poczytać komentarze tego użytkownika. Chcę wrzucić więcej linków, ale strona się sypie.
2
Wrzucasz ciekawostki niezwiązane z Barceloną i żyjesz. Ktoś napisze komentarz niezwiązany z Barceloną i dostaje bana, ale to już wina redakcji.
3
Mogłem wrzucić setki linków, tylko po co robić niepotrzebny spam?
14
Wystarczy obserwować kilka kont na twitterze. Ty będziesz miał mniej roboty i ludzie niczego nie przegapią. Wszyscy na tym zyskają.
https://x.com/barcastuff
https://x.com/MessiStats
https://x.com/optajose
https://x.com/Barca19stats
https://x.com/BarcaStat
https://x.com/2010MisterChip
2
Przecież Daily Mail to angielski brukowiec. Dopiero zobaczyli, że był na tej liście Mundo Deportivo.
Riyad Mahrez, Theo Walcott, Jesus Navas, Nolito, Sofiane Feghouli, Carlos Vela, Berardi, Candreva, Bellarabi, Shone, Florian Thauvin
http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20150904/201541789723/casting-post-pedro-del-barca.html