3

Wraca La Liga, wraca Romero:

https://instagram.com/p/6vTyVSL3iA/

12

"Gdzie obejrzę mecz Barcelony?"

https://x.com/khyclak/status/634793254332989440/photo/1

0

Nie nadrabiaj zaległości, bo obaj są kalekami.

0

Przecież to jest praktycznie niemożliwe. Pozdro jeśli bierzesz to na poważnie.

0

Pedro życzę jak najlepiej, a Mourinho jak najgorzej. W takim wypadku, chcę żeby w fazie grupowej LM Chelsea zajęła trzecie miejsce --> weszła do Ligi Europejskiej --> zdobyła LE. Pedro miałby nowe trofeum do kolekcji, a Mourinho...

"Byłbym zawiedziony, gdyby moja drużyna zdobyła LE. Nie chcę, żeby to trofeum było naszym celem."

1

Tak, ten sam skarb, w który Douglas Costa jest w składzie Barcelony. Podziękuję.

https://pbs.twimg.com/media/CM6TMgtUsAAbSPL.jpg

3

Nie wiem, czy już ktoś pisał, ale Kovacić podczas prezentacji w Realu:
"bon dia a tots" (po katalońsku)

0

Zgadza się, ale fason pozostaje ten sam. Jeden kolor koszulki, inny kolor spodenek, ciapki na rękawach i spodenkach.

2

http://www.footyheadlines.com/2015/08/30-unique-nike-15-16-third-kit-concepts.html

Wszystkie identyczne. Zaraz zwymiotuję... Parafrazując Nikosia Dyzmę "kogoś powinni wypier***** z tej roboty".
Nasza koszulka jest prosta i ładna, ale czerwone getry i spodenki w ciapki to porażka.

1

Poranna dawka humoru od Marki. Tutaj deser:

https://x.com/PeriodicoWarca/status/629726584962945024

3

To samo Benzema w 2008 roku i Özil w 2009 roku, ale nie wiadomo czy byli cule.

6

Danilo, Isco i Modrić byli i są na to dowody.

1

Ciekawi mnie, czy Kovacić nie jest przypadkiem kibicem Barcelony.

https://x.com/barcastuff/status/536924714875490304

0

Nic im nie jest, powiadasz? W sezonie 2012/2013 nie było żadnej ekipy w ćwierćfinale, w poprzednim to samo. Oni coraz odważniej mówią o skończeniu z graniem w święta.

1

Nie spinaj się tak, bo Ci żyłka pęknie. Miałem ponad 60 meczów na ocenę, nie tylko spotkania z Sevillą i Athletikiem.

31

Opcja numer sześć: Claudio Bravo w lidze i Champions League a ter Stegen w Pucharze Króla.

0

Już napisałem w jakich meczach grał.
Proszę bardzo. Trzeba niżej zjechać. To jest sezonu 2012/2013. Sprawdź też sezon 2013/2014.

http://www.transfermarkt.pl/alex-song/leistungsdaten/spieler/27394/plus/?saison=2012

2

Nie dostał szansy? Bardzo często wychodził w podstawowym składzie w meczach ligowych. Przez dwa lata rozegrał 4130 minut, przeliczając 46 pełnych meczów.

0

Wraca do formy po kontuzji. Może zostanie, bo Admirał w pomocy to porażka.

https://instagram.com/p/6fW94aF3Fl/

0

Pójdzie za grosze albo za darmo... Najgorzej, że ma tą kontuzję i wróci dopiero w październiku.

http://footbar.org/post/z-ostatniej-chwili/1093,everton-zainteresowany-zawodnikiem-barcelony

1

Z tego co zrozumiałem, to w ostatnim akapicie Pique napisał, że w żadnym momencie nie obraził sędziego:

4

Jeśli tego nie powiedział, to czerwona kartka była nie na miejscu. Wystarczyłaby żółta. Aduriz za teatrzyk z Claudio Bravo nie dostał nic.

Jak oglądałem powtórki coś mi się nie zgadzało. Mowa ciała wskazywała coś innego, ale zobaczymy.

0

http://bezprawnik.pl/wypowiedzenie-umowy-ncplus-utrata-lig/

odtąd czytaj:
"Zapytałem o opinię naszych prawników..."

0

Co liga angielska robi z ludźmi:

1

Zauważyłem, że piłkarze na pierwszym miejscu stawiają narodziny dziecka, natomiast nigdy nie wspominają o ślubie albo znalezieniu dziewczyny. hahahaha

2

Robert Fernandez (dyrektor sportowy):

„Sędziowie powinni trochę pomyśleć, zanim podejmą decyzję. Wyrzucenie zawodnika to bardzo poważna sprawa. Oni nie zdają sobie sprawy z tego typu działań”

Pedro nie miał racji. Jego wypowiedzi nie są niefortunne. On jest po prostu p*******. Czerwona kartka była jak najbardziej zasłużona. Nie zdobyliśmy pucharu, to najlepiej ponarzekać na sędziów.

4

Admirał pokieruje zespołem z ławki.

0

Pedro nie ma nawet na ławce. :(

3

Za to ja jestem bardzo zadowolony, taki skład mi pasuje.

3

Składy są udostępniane godzinę przed meczem.
W przypadku meczów towarzyskich mogą być podane trochę wcześniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?