adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wraca La Liga, wraca Romero:
https://instagram.com/p/6vTyVSL3iA/
12
"Gdzie obejrzę mecz Barcelony?"
https://x.com/khyclak/status/634793254332989440/photo/1
0
Nie nadrabiaj zaległości, bo obaj są kalekami.
0
Przecież to jest praktycznie niemożliwe. Pozdro jeśli bierzesz to na poważnie.
0
Pedro życzę jak najlepiej, a Mourinho jak najgorzej. W takim wypadku, chcę żeby w fazie grupowej LM Chelsea zajęła trzecie miejsce --> weszła do Ligi Europejskiej --> zdobyła LE. Pedro miałby nowe trofeum do kolekcji, a Mourinho...
"Byłbym zawiedziony, gdyby moja drużyna zdobyła LE. Nie chcę, żeby to trofeum było naszym celem."
1
Tak, ten sam skarb, w który Douglas Costa jest w składzie Barcelony. Podziękuję.
https://pbs.twimg.com/media/CM6TMgtUsAAbSPL.jpg
3
Nie wiem, czy już ktoś pisał, ale Kovacić podczas prezentacji w Realu:
"bon dia a tots" (po katalońsku)
0
Zgadza się, ale fason pozostaje ten sam. Jeden kolor koszulki, inny kolor spodenek, ciapki na rękawach i spodenkach.
2
http://www.footyheadlines.com/2015/08/30-unique-nike-15-16-third-kit-concepts.html
Wszystkie identyczne. Zaraz zwymiotuję... Parafrazując Nikosia Dyzmę "kogoś powinni wypier***** z tej roboty".
Nasza koszulka jest prosta i ładna, ale czerwone getry i spodenki w ciapki to porażka.
1
Poranna dawka humoru od Marki. Tutaj deser:
https://x.com/PeriodicoWarca/status/629726584962945024
3
To samo Benzema w 2008 roku i Özil w 2009 roku, ale nie wiadomo czy byli cule.
6
Danilo, Isco i Modrić byli i są na to dowody.
1
Ciekawi mnie, czy Kovacić nie jest przypadkiem kibicem Barcelony.
https://x.com/barcastuff/status/536924714875490304
0
Nic im nie jest, powiadasz? W sezonie 2012/2013 nie było żadnej ekipy w ćwierćfinale, w poprzednim to samo. Oni coraz odważniej mówią o skończeniu z graniem w święta.
1
Nie spinaj się tak, bo Ci żyłka pęknie. Miałem ponad 60 meczów na ocenę, nie tylko spotkania z Sevillą i Athletikiem.
31
Opcja numer sześć: Claudio Bravo w lidze i Champions League a ter Stegen w Pucharze Króla.
0
Już napisałem w jakich meczach grał.
Proszę bardzo. Trzeba niżej zjechać. To jest sezonu 2012/2013. Sprawdź też sezon 2013/2014.
http://www.transfermarkt.pl/alex-song/leistungsdaten/spieler/27394/plus/?saison=2012
2
Nie dostał szansy? Bardzo często wychodził w podstawowym składzie w meczach ligowych. Przez dwa lata rozegrał 4130 minut, przeliczając 46 pełnych meczów.
0
Wraca do formy po kontuzji. Może zostanie, bo Admirał w pomocy to porażka.
https://instagram.com/p/6fW94aF3Fl/
0
Pójdzie za grosze albo za darmo... Najgorzej, że ma tą kontuzję i wróci dopiero w październiku.
http://footbar.org/post/z-ostatniej-chwili/1093,everton-zainteresowany-zawodnikiem-barcelony
1
Z tego co zrozumiałem, to w ostatnim akapicie Pique napisał, że w żadnym momencie nie obraził sędziego:
4
Jeśli tego nie powiedział, to czerwona kartka była nie na miejscu. Wystarczyłaby żółta. Aduriz za teatrzyk z Claudio Bravo nie dostał nic.
Jak oglądałem powtórki coś mi się nie zgadzało. Mowa ciała wskazywała coś innego, ale zobaczymy.
0
http://bezprawnik.pl/wypowiedzenie-umowy-ncplus-utrata-lig/
odtąd czytaj:
"Zapytałem o opinię naszych prawników..."
0
Co liga angielska robi z ludźmi:
1
Zauważyłem, że piłkarze na pierwszym miejscu stawiają narodziny dziecka, natomiast nigdy nie wspominają o ślubie albo znalezieniu dziewczyny. hahahaha
2
Robert Fernandez (dyrektor sportowy):
„Sędziowie powinni trochę pomyśleć, zanim podejmą decyzję. Wyrzucenie zawodnika to bardzo poważna sprawa. Oni nie zdają sobie sprawy z tego typu działań”
Pedro nie miał racji. Jego wypowiedzi nie są niefortunne. On jest po prostu p*******. Czerwona kartka była jak najbardziej zasłużona. Nie zdobyliśmy pucharu, to najlepiej ponarzekać na sędziów.
4
Admirał pokieruje zespołem z ławki.
0
Pedro nie ma nawet na ławce. :(
3
Za to ja jestem bardzo zadowolony, taki skład mi pasuje.
3
Składy są udostępniane godzinę przed meczem.
W przypadku meczów towarzyskich mogą być podane trochę wcześniej.