0

Kanapka to nic. Maurizio Sarri to jest dopiero odlot.

https://pbs.twimg.com/media/CKSM4u4UEAARl50.jpg

2

Nie przypominam sobie, żebyśmy w poprzednim sezonie chociaż raz grali w LM w strojach wyjazdowych (pomarańczowych).

1

W 2009 roku kiedy był trenerem Liverpoolu powiedział, że Cristiano Ronaldo nie jest najlepszym piłkarzem na świecie. Może stąd te fochy. :)

0

Arda Turan też miał problemy z kostką. Nie wiem, dlaczego go pomijacie. Nie gra, ale jest członkiem drużyny.

0

Björn Kuipers będzie arbitrem meczu Roma-Barca. Obserwuję go w Lidze Mistrzów i lidze holenderskiej. Przereklamowany sędzia, mało widzi.

@Patriskos Meczu Polska - Czarnogóra nie oglądałem, ale z samej ligi holenderskiej mogę wymienić przynajmniej trzech sędziów, którzy są lepsi od niego.

0

„Te pięć goli należy do Was” – takie słowa miał skierować do swoich kolegów w szatni Cristiano Ronaldo.

Rozumiem, że po odejściu Ikera ktoś przejął zaszczytną rolę kreta. :)

3

Iniesta jest w świetnej formie, to fakt. Jednak, Andres przeobraża się w Xaviego, a Pogba gra coraz wyżej, więc bez problemu mogliby grać razem. Tym bardziej, że ostatnimi czasy można zobaczyć Iniestę na prawej stronie pomocy.

16

Komentarz usunięty

0

Tak, bo ludzie ogłupieni przez media mają wpływ na transfery... Luis Enrique to nie idiota i wie kogo chce.

0

Słabo grał tylko w poprzednim sezonie. Był po kontuzji i nie przepracował okresu przygotowawczego.

2

Jeśli chodzi o polskie stacje, to tylko NC plus ma Ligę Mistrzów i Ligę Europejską (przez 3 lata na wyłączność).

1

Inflacja i panowie w turbanach zgotowali nam ten los. Rozsądna cena za Pogbę to okolice stu baniek i trzeba się z tym pogodzić. Za transfery zapłacimy więcej, ale dostaniemy dużo większe pieniądze od sponsorów.

0

Sunday Express to brukowiec, ale po ostatniej wypowiedzi Pogby wszystko na to wskazuje. Pogba wykręca dobre statystyki i będzie tylko lepszy, ale osobiście wolałbym Gündoğana. W grze kombinacyjnej Pawełkowi nie ustępuje, a byłby sporo tańszy.

1

Na pewno jest wkurzony, że NC przegrało przetarg. Jednak, na jego miejscu odczuwałbym niesamowitą satysfakcję, czytając tyle pozytywnych komentarzy na swój temat.

1

Z wiadomych względów ostatnie derby Mediolanu obejrzałem chyba dwa lata temu. Oba zespoły dobrze się wzmocniły z przodu (Jovetić, Luiz Adriano, Bacca). Oglądajcie dzisiaj, bo czuję, że będzie partidazo. :)

1

Serial naprawdę dobry.
Polecam Gomorrę o mafii z Neapolu.

0

Narzekają na Koseckiego (i słusznie), ale to jeszcze nic. Eleven ma asa w rękawie... Zdzisław Kręcina jest w ich ekipie.

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna,eleven-sports-network-w-tvn,artykul,592405,1,279.html

0

W sumie derby Mediolanu można obejrzeć, bo mają strzelby w ataku, ale z tyłu bieda.

28

Barcelonie zawsze strzelał, nawet kiedy był na dnie, czyli w Chelsea.
Del Bosque powinien dać mu jeszcze szansę w reprezentacji, bo Diego Costa to ciało obce, a Paco Alcacer to nie ten poziom.

Przyznam szczerze, że to jeden z moich ulubionych piłkarzy. Kilka lat temu chciałem, żeby grał w Barcelonie, bo ma ten zmysł do gry kombinacyjnej.

13

Mateu Lahoz pochodzi z Walencji.

3

Oglądałem mecz na beIN Sports.
Komentator powiedział: "In my opinion Mateu Lahoz is one of the best referees in Spain."
Dobrze, że niczego nie spożywałem w tym momencie.

0

Obserwuję go na tweeterze. Zapaleniec ligi włoskiej, stawiam na Milan/Juve, ale Barcelonę szanuje.

0

Nie oglądałem meczu na Eleven. Wszyscy narzekają na komentarz. Kosecki odwala manianę, wiadoma sprawa, żaden z niego ekspert, ale Święcicki też zawiódł?

33

Pewnie posłuchali Romana Koseckiego z Eleven.

3

Często oglądam mecze na beIN Sports i powiem tak: mogę oglądać skróty z jego komentarzem, ale nie pełne mecze. Ray Hudson mnie usypia.

Mnóstwo streamów zwiedziłem, oglądając mecze i mogę z czystym sumieniem napisać, że ani w Europie, ani w USA nie ma lepszego komentatora ligi hiszpańskiej niż Rafał Wolski.

0

Czepiam się, ale Neymar powinien częściej podawać do Suareza.
Luisito nie ma z nim problemu i zagrywa do Neya kiedy jest lepiej ustawiony, ale na odwrót to nie działa.

0

Ma ktoś pod palcem bramkę Torresa? Jestem w podróży i z tym internetem niczego nie znajdę.

6

Może strzelić dwieście bramek w jednym meczu. Nic tego nie zmieni. Wyrobił sobie opinię nurka i boiskowego chama. Osobiście nigdy nie będę go szanował, ale go nie obrażam.

0

Chodzi ci o ten komentarz? Doinformuj się, później możesz krytykować.

http://www.fcbarca.com/65626-podtrzymac-dobra-passe-na-calderon,dyskusja-3951202.html

0

Nie oglądam meczu. Kto wywalczył karnego dla Realu?
@usztafeusze bez spiny, tylko podliczam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?