adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kanapka to nic. Maurizio Sarri to jest dopiero odlot.
https://pbs.twimg.com/media/CKSM4u4UEAARl50.jpg
2
Nie przypominam sobie, żebyśmy w poprzednim sezonie chociaż raz grali w LM w strojach wyjazdowych (pomarańczowych).
1
W 2009 roku kiedy był trenerem Liverpoolu powiedział, że Cristiano Ronaldo nie jest najlepszym piłkarzem na świecie. Może stąd te fochy. :)
0
Arda Turan też miał problemy z kostką. Nie wiem, dlaczego go pomijacie. Nie gra, ale jest członkiem drużyny.
0
Björn Kuipers będzie arbitrem meczu Roma-Barca. Obserwuję go w Lidze Mistrzów i lidze holenderskiej. Przereklamowany sędzia, mało widzi.
@Patriskos Meczu Polska - Czarnogóra nie oglądałem, ale z samej ligi holenderskiej mogę wymienić przynajmniej trzech sędziów, którzy są lepsi od niego.
0
„Te pięć goli należy do Was” – takie słowa miał skierować do swoich kolegów w szatni Cristiano Ronaldo.
Rozumiem, że po odejściu Ikera ktoś przejął zaszczytną rolę kreta. :)
3
Iniesta jest w świetnej formie, to fakt. Jednak, Andres przeobraża się w Xaviego, a Pogba gra coraz wyżej, więc bez problemu mogliby grać razem. Tym bardziej, że ostatnimi czasy można zobaczyć Iniestę na prawej stronie pomocy.
16
Komentarz usunięty
0
Tak, bo ludzie ogłupieni przez media mają wpływ na transfery... Luis Enrique to nie idiota i wie kogo chce.
0
Słabo grał tylko w poprzednim sezonie. Był po kontuzji i nie przepracował okresu przygotowawczego.
2
Jeśli chodzi o polskie stacje, to tylko NC plus ma Ligę Mistrzów i Ligę Europejską (przez 3 lata na wyłączność).
1
Inflacja i panowie w turbanach zgotowali nam ten los. Rozsądna cena za Pogbę to okolice stu baniek i trzeba się z tym pogodzić. Za transfery zapłacimy więcej, ale dostaniemy dużo większe pieniądze od sponsorów.
0
Sunday Express to brukowiec, ale po ostatniej wypowiedzi Pogby wszystko na to wskazuje. Pogba wykręca dobre statystyki i będzie tylko lepszy, ale osobiście wolałbym Gündoğana. W grze kombinacyjnej Pawełkowi nie ustępuje, a byłby sporo tańszy.
1
Na pewno jest wkurzony, że NC przegrało przetarg. Jednak, na jego miejscu odczuwałbym niesamowitą satysfakcję, czytając tyle pozytywnych komentarzy na swój temat.
1
Z wiadomych względów ostatnie derby Mediolanu obejrzałem chyba dwa lata temu. Oba zespoły dobrze się wzmocniły z przodu (Jovetić, Luiz Adriano, Bacca). Oglądajcie dzisiaj, bo czuję, że będzie partidazo. :)
1
Serial naprawdę dobry.
Polecam Gomorrę o mafii z Neapolu.
0
Narzekają na Koseckiego (i słusznie), ale to jeszcze nic. Eleven ma asa w rękawie... Zdzisław Kręcina jest w ich ekipie.
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna,eleven-sports-network-w-tvn,artykul,592405,1,279.html
0
W sumie derby Mediolanu można obejrzeć, bo mają strzelby w ataku, ale z tyłu bieda.
28
Barcelonie zawsze strzelał, nawet kiedy był na dnie, czyli w Chelsea.
Del Bosque powinien dać mu jeszcze szansę w reprezentacji, bo Diego Costa to ciało obce, a Paco Alcacer to nie ten poziom.
Przyznam szczerze, że to jeden z moich ulubionych piłkarzy. Kilka lat temu chciałem, żeby grał w Barcelonie, bo ma ten zmysł do gry kombinacyjnej.
13
Mateu Lahoz pochodzi z Walencji.
3
Oglądałem mecz na beIN Sports.
Komentator powiedział: "In my opinion Mateu Lahoz is one of the best referees in Spain."
Dobrze, że niczego nie spożywałem w tym momencie.
0
Obserwuję go na tweeterze. Zapaleniec ligi włoskiej, stawiam na Milan/Juve, ale Barcelonę szanuje.
0
Nie oglądałem meczu na Eleven. Wszyscy narzekają na komentarz. Kosecki odwala manianę, wiadoma sprawa, żaden z niego ekspert, ale Święcicki też zawiódł?
33
Pewnie posłuchali Romana Koseckiego z Eleven.
3
Często oglądam mecze na beIN Sports i powiem tak: mogę oglądać skróty z jego komentarzem, ale nie pełne mecze. Ray Hudson mnie usypia.
Mnóstwo streamów zwiedziłem, oglądając mecze i mogę z czystym sumieniem napisać, że ani w Europie, ani w USA nie ma lepszego komentatora ligi hiszpańskiej niż Rafał Wolski.
0
Czepiam się, ale Neymar powinien częściej podawać do Suareza.
Luisito nie ma z nim problemu i zagrywa do Neya kiedy jest lepiej ustawiony, ale na odwrót to nie działa.
0
Ma ktoś pod palcem bramkę Torresa? Jestem w podróży i z tym internetem niczego nie znajdę.
6
Może strzelić dwieście bramek w jednym meczu. Nic tego nie zmieni. Wyrobił sobie opinię nurka i boiskowego chama. Osobiście nigdy nie będę go szanował, ale go nie obrażam.
0
Chodzi ci o ten komentarz? Doinformuj się, później możesz krytykować.
http://www.fcbarca.com/65626-podtrzymac-dobra-passe-na-calderon,dyskusja-3951202.html
0
Nie oglądam meczu. Kto wywalczył karnego dla Realu?
@usztafeusze bez spiny, tylko podliczam