31

Spodziewałem się tego, ale nie myślałem, że nastąpi to tak szybko.
To chyba nie przypadek, że w tym sezonie na każdym kroku można było usłyszeć, że prowadzenie 2:0 to najgorszy wynik.

1

Tak, w Eleven.

0

Wie ktoś dlaczego nie ma w kadrze Dusana Tadicia?

0

0

Pewnie, tylko że za mniej niż 40 baniek nikt go nie puści.

1

Powinien się wykartkować 1-2 mecze wstecz. Tym razem nie pomyśleli.

0

Niewiarygodne źródło informacji. Pasuje?

0

Dokładnie, to jest jeszcze większy brukowiec niż The Sun.

0

Kłamstwo powtarzane wiele razy pozostaje kłamstwem... oczywiście dla ludzi inteligentnych.

0

Nie karmcie trolla. Przenieście ten "wywiad" do archiwum (czyt. do kosza).

0

w poprzednim sezonie 7 goli z wolnych, skuteczność 21%

2

Ogarnijcie to forum, bo nie da się odpowiedzieć na właściwy komentarz.

0

Kto będzie losował? Giorgio Marchetti?

0

Rozpędziliście się. Awansuje PSV. :)

5

Przypominam, że za pół godziny Zenit - Benfica.

0

Mam nadzieję, że nie korzystał z twittera.

10

Słyszałem, że Perez wyznaczył nagrodę za głowę Czeryszewa.

16

Lui sito

0

Mnie nie obchodzi, komu kibicuje. Skoro jest komentatorem, na wizji powinien zachowywać się profesjonalnie i uważać na słowa.

0

Widzę, że redaktor Mirosławski troszeczkę się przestraszył i dla odmiany, za przeproszeniem, zaczął się spuszczać nad grą Realu.

0

Na twitterze piszą do niego, że jest nieobiektywny, kibicuje Barcelonie itd. Ktoś go zapytał, czyją koszulkę mu kupić: Suareza czy Neymara? Na antenie powiedział, że stać go i sam sobie kupi. Coś jeszcze dodał, ale nie pamiętam co.

0

Nie bardzo. W końcu madridiści się wku****, napiszą list otwarty do prawdziwego szefa (uwaga! po angielsku) i się skończy.

0

Kim jest Mirosławski w Eleven, że pozwala sobie na takie komentarze? Praca mu się znudziła?

0

My God... To już nie mogli się pokłócić? Najwyżej 3 dni nie odzywali się do siebie i po "konflikcie".

0

Nikt nie chce Balotellego, to my go weźmy.
Skuteczność z karnych na poziomie 93%.

0

piękna asysta

0

Nie czytałem, ale jakie to ma znaczenie? Starsza, nie znaczy gorsza. Jeśli wszystko skumasz, włączysz jakiś mecz, to będziesz w stanie wyciągać wnioski samodzielnie. To jest jak z matmą. Znajomość wzorów nie wystarczy. Trzeba umieć je stosować. W tym przypadku musisz oglądać mecze i to widzieć.

Polecam tą książkę:
http://sklep.polityka.pl/catalog/partdetail.aspx?partno=K1102110

0

"meczów" :)

1

Puchar Konfederacji 2013

2

papier wszystko przyjmie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?