adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
Spodziewałem się tego, ale nie myślałem, że nastąpi to tak szybko.
To chyba nie przypadek, że w tym sezonie na każdym kroku można było usłyszeć, że prowadzenie 2:0 to najgorszy wynik.
1
Tak, w Eleven.
0
Wie ktoś dlaczego nie ma w kadrze Dusana Tadicia?
0
Przyda Ci się ta strona.
http://sofifa.com/players/?type=all&ptl=87&col=pt&sort=desc
0
Pewnie, tylko że za mniej niż 40 baniek nikt go nie puści.
1
Powinien się wykartkować 1-2 mecze wstecz. Tym razem nie pomyśleli.
0
Niewiarygodne źródło informacji. Pasuje?
0
Dokładnie, to jest jeszcze większy brukowiec niż The Sun.
0
Kłamstwo powtarzane wiele razy pozostaje kłamstwem... oczywiście dla ludzi inteligentnych.
0
Nie karmcie trolla. Przenieście ten "wywiad" do archiwum (czyt. do kosza).
0
w poprzednim sezonie 7 goli z wolnych, skuteczność 21%
2
Ogarnijcie to forum, bo nie da się odpowiedzieć na właściwy komentarz.
0
Kto będzie losował? Giorgio Marchetti?
0
Rozpędziliście się. Awansuje PSV. :)
5
Przypominam, że za pół godziny Zenit - Benfica.
0
Mam nadzieję, że nie korzystał z twittera.
10
Słyszałem, że Perez wyznaczył nagrodę za głowę Czeryszewa.
16
Lui sito
0
Mnie nie obchodzi, komu kibicuje. Skoro jest komentatorem, na wizji powinien zachowywać się profesjonalnie i uważać na słowa.
0
Widzę, że redaktor Mirosławski troszeczkę się przestraszył i dla odmiany, za przeproszeniem, zaczął się spuszczać nad grą Realu.
0
Na twitterze piszą do niego, że jest nieobiektywny, kibicuje Barcelonie itd. Ktoś go zapytał, czyją koszulkę mu kupić: Suareza czy Neymara? Na antenie powiedział, że stać go i sam sobie kupi. Coś jeszcze dodał, ale nie pamiętam co.
0
Nie bardzo. W końcu madridiści się wku****, napiszą list otwarty do prawdziwego szefa (uwaga! po angielsku) i się skończy.
0
Kim jest Mirosławski w Eleven, że pozwala sobie na takie komentarze? Praca mu się znudziła?
0
My God... To już nie mogli się pokłócić? Najwyżej 3 dni nie odzywali się do siebie i po "konflikcie".
0
Nikt nie chce Balotellego, to my go weźmy.
Skuteczność z karnych na poziomie 93%.
0
piękna asysta
0
Nie czytałem, ale jakie to ma znaczenie? Starsza, nie znaczy gorsza. Jeśli wszystko skumasz, włączysz jakiś mecz, to będziesz w stanie wyciągać wnioski samodzielnie. To jest jak z matmą. Znajomość wzorów nie wystarczy. Trzeba umieć je stosować. W tym przypadku musisz oglądać mecze i to widzieć.
Polecam tą książkę:
http://sklep.polityka.pl/catalog/partdetail.aspx?partno=K1102110
0
"meczów" :)
1
Puchar Konfederacji 2013
2
papier wszystko przyjmie