10

Magiczna asysta Higuaina:

0

"Problem z hiszpańskim wymiarem sprawiedliwości ma być dodatkowym argumentem w tej rozgrywce."

Jak czytam takie zdanie, to śmiać mi się chce. Zapewne kiedy wyjedzie z tego kraju, to hiszpańska prokuratura o nim zapomni...

0

Wymowa N'Golo Kante:
pl.forvo.com/search/N'Golo Kanté/

Po wczorajszym meczu wynika, że warto sprawdzać. Laskowski=profeska.

0

szkoda klawiatury

1

o 19 na Polsacie Sport. O tej porze nie ma czego otwierać.

1

2012 z Levante

7

Jakby ktoś szukał: Borek z Lubańskim i Laskowski z Żewłakowem.

0

0

w Żabce rozdają :)

2

Francisco Román Alarcón Suárez...

Prokuratura zaczyna badać, czy napastnik Barcelony nie miał udział w tym procederze.

1

Jeśli Barcelona musiałaby dopłacić kilkadziesiąt baniek, zapewne każdy kibic Barcelony byłby wniebowzięty...

1

Różnica między nimi jest taka, że Ronaldo mówi to całkiem poważnie, a Zlatan po prostu gra. Zakłada maskę, a w rzeczywistości jest zupełnie innym człowiekiem.

2

Oczywiste jest również, że gość z zerwanymi więzadłami w piłkę nie pogra.

0

Z Glika zrobili Adolfika.

0

Macie jakąś sprawdzoną stronkę, gdzie codziennie znajdę przewidywane składy? Oczywiście, nie musi być polskojęzyczna.

1

Jeśli uważasz, że napisałem to na poważnie, to pozdrawiam...

1

Dokładnie, jest Suarez a Messiego pominęli...

1

Jakby to miało jakieś znaczenie... Skład napastników w Barcelonie zmienia się co roku, a jak odejdzie, to i tak za grosze (czyt. za darmo).

2

Nie bawić się w jakieś gwiazdeczki piz****ki, tylko zaklepać Nolito i napad mamy kompletny.

3

Jose Antonio Camacho, Lex Immers (były piłkarz Feyenoordu), Maxi Pereira, Michel.

0

Riyad Mahrez jedzie na igrzyska?

0

Jadłem i nie umarłem, więc Twoja teoria nadaje się do "archiwum". :)

1

... do emerytury.

4

Wirchil Wan Dejk, Berghuis, Bazoer... Zaraz wykituję.

0

macie ławki rez.?

0

Myślałem, że nadruk zrobił oddzielnie.

0

Nie załapałeś. Piję do tych koszulek co czasami się rwą w trakcie meczów.

0

Widziałeś meczówkę Barcy w tym kolorze? :)

0

Jest w porządku, ale ja zawsze wybieram wyjazdówki albo III strój, bo po prostu te kolory mi się nie podobają. Wybaczcie.

Dla tych, którzy mają tak samo jak ja, polecam zrobić to co MateoVeb z fioletową koszulką: https://pbs.twimg.com/media/CibsyUkU4AA5cd5.jpg:large

0

Ta meczowa (droższa) na pewno się porwie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?