adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Wraca"
Nie opuścił ani jednego zgrupowania. :)
2
0
Znając rozrzutność Wengera można się spodziewać, że więcej niż 4 miliony euro nam nie zaproponuje.
2
Może ma, może nie, ale jego gadanie przynosi mu w Argentynie spory kapitał. Niechybnie połasi się na jakąś posadę, kiedy nadarzy się okazja.
0
O co chodzi z Antonellą? Nie jestem w temacie.
0
To czekolada. 0:15
9
Co widzę Moratę, nie mogę przestać się śmiać. :)
0
Co za pierdolamento. Oglądałem mecz z RPA i muszę powiedzieć, że grali bardzo dobrze. Brakowało wykończenia. Z tego co czytałem, to w meczu z Irakiem również mieli mnóstwo okazji. Muszą poprawić skuteczność i będzie dobrze.
7
"Teraz tylko Thomas Vermaelen musi przejść badania medyczne."
Tylko?
1
Dobrze usłyszałem?
"Simon Mignolet, dobre warunki atmosferyczne, 1,93m."
2
Będzie się cieszył, ale nie będzie celebrował.
0
a wczoraj po boisku biegał jego brat bliźniak... :)
0
Przypadkiem rezerwy nie występują jako zwykła Barcelona?
15
Dobra robota Mundo Deportivo i Sportu. Zarząd Realu nie wyrabia z negocjacjami.
6
"Dowiemy się także o wygranej Manchesteru United z Galatasaray 5:2..."
Z Mundo Deportivo dowiemy się o porażce Manchesteru United (patrz: wynik na okładce), a tak naprawdę wygrali.
0
Być może już w LM...
0
Nie mam Eleven, chodziło mi raczej o zagramaniczne. Dostęp do TV będę miał na styk przed meczem. :)
0
Eksperci, Barcelona vs Celtic na jakim kanale na Cyfrowym Pol*****?
8
Czy tylko mi brakuje na facebooku reakcji typu "pierd***** się w ten pusty łeb"?
13
Jorge Sampaoli powiedział, że oferta prowadzenia reprezentacji Argentyny ("oferta marzeń") przyszła w nieodpowiednim momencie. Zapewnił, że w przyszłości chce przejąć reprezentację, ale teraz (kontrakt z Sevillą) byłoby to nieodpowiedzialne z jego strony.
27
Weź tu człowieku zatrudnij kobietę... (herb, tytuł)
http://transfery.info/91379,oficjalnie-alexis-dolaczyl-do-alaves
0
Jedno pytanie: ile musimy dopłacić za to wypożyczenie?
0
Piękna manipulacja, bo póki co nie dostajemy od Nike więcej niż 60 baniek na sezon.
0
Czy za Messiego Barcelona musiała zapłacić "pensję", żeby go sprowadzić? Ty, może i umiesz czytać, ale bez zrozumienia.
0
Umiem czytać dla twojej wiadomości. Nie skumałeś komentarza, więc go edytowałem. Jeśli coś się nazywa pensją (bo tak uznał sąd), to nie znaczy, że nie wchodzi do kosztów sprowadzenia piłkarza.
0
Bzdurny tytuł i tyle, bo pensja pensją, ale zapłacić trzeba.
4
Nie powiem, ale napiszę: to nie była bramka sezonu. :)
0
Nie będzie Camp Nou w Fifie? Chyba się potnę.
1
Mógł być kapitanem w meczu z Interem, bo grały same młodziki. Nie wierzę, że został pełnoprawnym kapitanem. Podaj źródło.
9
Piszą, że na 95% Jorge Sampaoli zostanie też selekcjonerem reprezentacji Argentyny. Wydaje mi się, że nie ma lepszego kandydata na to stanowisko.