0

"Wraca"
Nie opuścił ani jednego zgrupowania. :)

2

0

Znając rozrzutność Wengera można się spodziewać, że więcej niż 4 miliony euro nam nie zaproponuje.

2

Może ma, może nie, ale jego gadanie przynosi mu w Argentynie spory kapitał. Niechybnie połasi się na jakąś posadę, kiedy nadarzy się okazja.

0

O co chodzi z Antonellą? Nie jestem w temacie.

0

To czekolada. 0:15

9

Co widzę Moratę, nie mogę przestać się śmiać. :)

0

Co za pierdolamento. Oglądałem mecz z RPA i muszę powiedzieć, że grali bardzo dobrze. Brakowało wykończenia. Z tego co czytałem, to w meczu z Irakiem również mieli mnóstwo okazji. Muszą poprawić skuteczność i będzie dobrze.

7

"Teraz tylko Thomas Vermaelen musi przejść badania medyczne."
Tylko?

1

Dobrze usłyszałem?
"Simon Mignolet, dobre warunki atmosferyczne, 1,93m."

2

Będzie się cieszył, ale nie będzie celebrował.

0

a wczoraj po boisku biegał jego brat bliźniak... :)

0

Przypadkiem rezerwy nie występują jako zwykła Barcelona?

15

Dobra robota Mundo Deportivo i Sportu. Zarząd Realu nie wyrabia z negocjacjami.

6

"Dowiemy się także o wygranej Manchesteru United z Galatasaray 5:2..."

Z Mundo Deportivo dowiemy się o porażce Manchesteru United (patrz: wynik na okładce), a tak naprawdę wygrali.

0

Być może już w LM...

0

Nie mam Eleven, chodziło mi raczej o zagramaniczne. Dostęp do TV będę miał na styk przed meczem. :)

0

Eksperci, Barcelona vs Celtic na jakim kanale na Cyfrowym Pol*****?

8

Czy tylko mi brakuje na facebooku reakcji typu "pierd***** się w ten pusty łeb"?

13

Jorge Sampaoli powiedział, że oferta prowadzenia reprezentacji Argentyny ("oferta marzeń") przyszła w nieodpowiednim momencie. Zapewnił, że w przyszłości chce przejąć reprezentację, ale teraz (kontrakt z Sevillą) byłoby to nieodpowiedzialne z jego strony.

27

Weź tu człowieku zatrudnij kobietę... (herb, tytuł)
http://transfery.info/91379,oficjalnie-alexis-dolaczyl-do-alaves

0

Jedno pytanie: ile musimy dopłacić za to wypożyczenie?

0

Piękna manipulacja, bo póki co nie dostajemy od Nike więcej niż 60 baniek na sezon.

0

Czy za Messiego Barcelona musiała zapłacić "pensję", żeby go sprowadzić? Ty, może i umiesz czytać, ale bez zrozumienia.

0

Umiem czytać dla twojej wiadomości. Nie skumałeś komentarza, więc go edytowałem. Jeśli coś się nazywa pensją (bo tak uznał sąd), to nie znaczy, że nie wchodzi do kosztów sprowadzenia piłkarza.

0

Bzdurny tytuł i tyle, bo pensja pensją, ale zapłacić trzeba.

4

Nie powiem, ale napiszę: to nie była bramka sezonu. :)

0

Nie będzie Camp Nou w Fifie? Chyba się potnę.

1

Mógł być kapitanem w meczu z Interem, bo grały same młodziki. Nie wierzę, że został pełnoprawnym kapitanem. Podaj źródło.

9

Piszą, że na 95% Jorge Sampaoli zostanie też selekcjonerem reprezentacji Argentyny. Wydaje mi się, że nie ma lepszego kandydata na to stanowisko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?