adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie, śmietankowym.
0
Barca - Celtic czy PSG - Arsenal?
Paryżanie i Londyńczycy nie zachwycają, więc dla odmiany może być dobry mecz. Daj Boże tylko takie dylematy.
2
Bayern - FK Rostów meczem dnia w Canal +
WTF?
0
Nie zamknie, bo nie zagra. :)
4
Powiedział, że Messi jest lepszy i teraz ma się kajać?
0
danke schon :)
0
12:45
0
Frank De Boer, więc chodzi o LM i LE.
0
Wybiera się ktoś na Okęcie po autografy piłkarzy BVB? ;)
0
Jakaś aluzja do człapania po boisku? ;)
0
Kim jest Pep Guardiola? Grał w Katarze, Meksyku i nie wiadomo gdzie jeszcze.
0
Jeśli było to przepraszam.
Czy jest możliwość spotkania piłkarzy BVB przed meczem z Legią, kiedy przyjadą na stadion? Chodzi mi o to, czy wpuszczą mnie do miejsca, skąd będą wychodzić z autokaru bez żadnego biletu. Ewentualnie hotel?
1
Jak sprawdzałem wyniki na flaschscore: "oho, Dinamo przegrało", ale o tej serii nie słyszałem.
1
David Trezeguet w Herculesie... (fota)
0
Lewy mu się włączył
0
Przestraszył się Stonesa, powinien mu wskakiwać na plecy i się nie pier*****.
0
Luis Suarez ma jakieś problemy i nie było żadnej informacji. Tylko w przeglądzie prasy, wspominaliście, że może nie zagrać. Co mu jest? Czy chodzi o późny powrót ze zgrupowania kadry?
6
Ponoć jeden z najlepszych w Hiszpanii. Chociaż nie wiem, czy można to uznać za komplement.
2
Graliśmy z nimi w Pucharze Króla w sezonie 2012/2013.
7
kompletny chaos :)
0
Fuchse Berlin - PSG warto czy nie zawracać gitary?
6
„Messi nie ma kontuzji i razem z Luisem Enrique zdecyduje, czy zagra w sobotę.”
Co za madrycka propaganda...
0
Póki co umiem zrobić tylko podpiwek. :)
0
Polecicie słodziutkiego portera, którego dostanę w Tesco?
0
"Pique es el puto jefe, el puto amo."
1
Czasami zastanawiam się, czy im nie płacą za gadanie takich głupot.
http://transfery.info/93039,roznica-miedzy-laliga-a-premier-league-barcelona-moze-tam-grac-druzyna-rezerw
3
Abidal zajmuje jakieś stanowisko w Barcy czy tylko współpraca fundacji?
0
Z Chelsea rok temu graliśmy w Stanach.
0
Miałem na myśli komentarz sprzed 2-3 dni. Wcześniejszych komentarzy nie widziałem.
0
Powtórzę pytanie, które już padło, ale pozostało bez odpowiedzi:
kiedy po raz ostatni Barcelona uczestniczyła w serii rzutów karnych w oficjalnych rozgrywkach?