1

Jeżeli jesteś kibicem Barcy, powinieneś się cieszyć.

2

"Gameiro siedział na ławce razem z dyrektorem sportowym Sevilli Monchim."

Przecież Monchi opuścił Sevillę. WTF?!

9

Mistrzostwo :)

0

To zależy, czy spełni określone warunki. Rozegra ileś meczów, strzeli tyle goli, zdobędzie tyle tytułów, spędzi w Barcelonie ileś lat...

8

Gromes z jasnego nieba.

3

Jordan Lukaku to piłkarz Oostende a nie Anderlechtu.

0

Oczywiście to było do przewidzenia. Żenuła.
Miałem taką ceratę w kuchni.
https://www.facebook.com/TotalFootball102/photos/a.222471267763753.66358.219938921350321/1253457937998409/?type=3

46

Wysunięty napastnik, a myślałem, że kupiliśmy lewego obrońcę...

2

Kto został trenerem Lazio? Prandelli czy Bielsa? Tydzień temu przeczytałem, że Prandelli official a dzisiaj widzę, że Bielsa chce Pato w Lazio. WTF?!

0

Kilka dni temu na facebooku widziałem pięknie ułożoną wypowiedź z tekstów Tomasza Hajty. Może ktoś to czytał i potrafi znaleźć?

0

Może mi ktoś podpowiedzieć, gdzie na twitterze znajdę opcję publikacji postów na facebooka? Google podpowiada profil/opcje, tylko czegoś takiego nie ma. Jest "konto", ale tam nie znalazłem takiej opcji. Nigdzie w ustawieniach tego nie ma, jakby zniknęła ta opcja.

1

Znacie jakieś stronki na facebooku w stylu Adila @Barzaboy z twittera?
Może wiecie jak wstawiać linki z twittera na facebooka tak, by pokazywała się jakaś zawartość, a nie tylko sam link.

0

Powinniście się wstydzić, publikując rewelacje najmniej wiarygodnej strony sportowej w całej Anglii. Cóż... kliknięcia muszą się zgadzać.

2

Przecież mieli namawiać Leo do pozostanie, a nie zniechęcać do reprezentacji...

0

Proszę o profile na fb, gdzie znajdę śmieszne treści piłkarskie... naprawdę śmieszne.

2

Nie wiem, czy już było (o ZDF):
http://jbzd.pl/obr/464076/zdf-na-cyfrowym-polsacie

2

Z pierwszego komentarza wynika coś innego.

4

Gmoch, hala dziecko No 1.

0

O to się nie martw. Jego odejście uszczęśliwiło mnie podobnie jak sprzedaż Alexisa. Mniej cyrku na boisku, lepiej dla moich nerwów i Barcelony.

0

Dlatego cieszę się, że Alves odszedł.

0

Widzę, że powiedzenie "morda nie szklanka" Ćorluki nie dotyczy.

0

Jak są, to proszę bardzo. Niech płacą. Po co właściwie Pan to mówi?
Pytanie retoryczne.

1

Przecież już było... Na podstawie formy od stycznia.

6

"Niezłe cinema, może oglądają jakiś pornofilm."
"Remis centruje i Griezmann wyrasta na bohatera."

0

dla kogo minuta ciszy?

2

"Lichtensztajner" hehe

2

Czego się można dowiedzieć, oglądając studio?

"Młodsi nie wytrzymaliby tempa Piotrka (Świerczewskiego)."
"Dobry kompan."
"Słynął z odporności."

0

Póki co bez fajerwerków. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?