adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeżeli jesteś kibicem Barcy, powinieneś się cieszyć.
2
"Gameiro siedział na ławce razem z dyrektorem sportowym Sevilli Monchim."
Przecież Monchi opuścił Sevillę. WTF?!
9
Mistrzostwo :)
0
Śmietankowi jak zwykle... Najlepszą obroną jest atak. :)
https://www.facebook.com/jeblemilezejakvaldes/photos/a.380316512082681.1073741828.380315035416162/1051061441674848/?type=3&theater
0
To zależy, czy spełni określone warunki. Rozegra ileś meczów, strzeli tyle goli, zdobędzie tyle tytułów, spędzi w Barcelonie ileś lat...
8
Gromes z jasnego nieba.
3
Jordan Lukaku to piłkarz Oostende a nie Anderlechtu.
0
Oczywiście to było do przewidzenia. Żenuła.
Miałem taką ceratę w kuchni.
https://www.facebook.com/TotalFootball102/photos/a.222471267763753.66358.219938921350321/1253457937998409/?type=3
46
Wysunięty napastnik, a myślałem, że kupiliśmy lewego obrońcę...
2
Illuminati
http://www.irishtimes.com/polopoly_fs/1.2537375.1455661317!/image/image.jpg
https://pics.onsizzle.com/penalties-leo-messi-in-the-bahamas-credit-to-101greatgoals-2986614.png
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/13590504_1313152545376477_8888829990091061977_n.jpg?oh=c0f50a653a56ce9e738ec43830612093&oe=582A13A9
2
Kto został trenerem Lazio? Prandelli czy Bielsa? Tydzień temu przeczytałem, że Prandelli official a dzisiaj widzę, że Bielsa chce Pato w Lazio. WTF?!
0
Kilka dni temu na facebooku widziałem pięknie ułożoną wypowiedź z tekstów Tomasza Hajty. Może ktoś to czytał i potrafi znaleźć?
0
Może mi ktoś podpowiedzieć, gdzie na twitterze znajdę opcję publikacji postów na facebooka? Google podpowiada profil/opcje, tylko czegoś takiego nie ma. Jest "konto", ale tam nie znalazłem takiej opcji. Nigdzie w ustawieniach tego nie ma, jakby zniknęła ta opcja.
1
Znacie jakieś stronki na facebooku w stylu Adila @Barzaboy z twittera?
Może wiecie jak wstawiać linki z twittera na facebooka tak, by pokazywała się jakaś zawartość, a nie tylko sam link.
0
Powinniście się wstydzić, publikując rewelacje najmniej wiarygodnej strony sportowej w całej Anglii. Cóż... kliknięcia muszą się zgadzać.
2
Przecież mieli namawiać Leo do pozostanie, a nie zniechęcać do reprezentacji...
0
Proszę o profile na fb, gdzie znajdę śmieszne treści piłkarskie... naprawdę śmieszne.
2
Nie wiem, czy już było (o ZDF):
http://jbzd.pl/obr/464076/zdf-na-cyfrowym-polsacie
2
Z pierwszego komentarza wynika coś innego.
4
Gmoch, hala dziecko No 1.
0
O to się nie martw. Jego odejście uszczęśliwiło mnie podobnie jak sprzedaż Alexisa. Mniej cyrku na boisku, lepiej dla moich nerwów i Barcelony.
0
Dlatego cieszę się, że Alves odszedł.
0
Widzę, że powiedzenie "morda nie szklanka" Ćorluki nie dotyczy.
0
Jak są, to proszę bardzo. Niech płacą. Po co właściwie Pan to mówi?
Pytanie retoryczne.
1
Przecież już było... Na podstawie formy od stycznia.
6
"Niezłe cinema, może oglądają jakiś pornofilm."
"Remis centruje i Griezmann wyrasta na bohatera."
0
dla kogo minuta ciszy?
2
"Lichtensztajner" hehe
2
Czego się można dowiedzieć, oglądając studio?
"Młodsi nie wytrzymaliby tempa Piotrka (Świerczewskiego)."
"Dobry kompan."
"Słynął z odporności."
0
Póki co bez fajerwerków. :)