3

Uwaga! Gmoch analizuje na Polsacie.

2

Moim zdaniem są dwie opcje:
-tak jak napisałeś, pokazuje że koszulką wymieni się w szatni,
-wskazuje na piłkarza, któremu obiecał koszulkę.

Jednak, nie trzeba analizować każdego ruchu Ronaldo, bo ten gość nie jest tego wart.

48

Dla wiadomości szanownego Ronaldo:
Islandia: 4 strzały - 4 celne
Ronaldo: 10 strzałów - 9 w pi***

3

Z powodu eskalacji hipokryzji w tej Portugalii coś musiało pierd****ć.

2

Ten łysy ze studia, ziomek Adama Nawałki.

0

Kiedy odgrywali hymny zauważyłem, że Ronaldo i Nani są bez kolczyków. Co się tam zadziało? :)

0

Zobaczymy, momentami może być czwórka obrońców z Barzaglim na prawej. Wtedy znajdzie się miejsce na skrzydle.

0

Ciekawie było wczoraj, jak się połączyli z tym grubaskiem z Niemiec. Może momentami gadał głupoty, ale przynajmniej mówił, to co myśli i nie było nudno.

0

Aston Villa wyszła z człowieka.

0

Jest, oni zawsze tak grają, zaraz się powinni obudzić. Upsss...

0

Troszeczkę mnie Euro zawodzi. Mało goli, mało okazji bramkowych. Piłkarze nie potrafią pokazać widzom, co to znaczy gra na pełnej ku****. Momenty były (Francja, Niemcy, Ukraina, Anglia), ale tylko momenty... Liczę, że po I kolejce wszyscy się rozkręcą.

0

Daj 50 baniek plus 25 podatku i bierzemy drewniaka.

1

Chyba nie pierwszy raz.

0

Stade de Nice, ja pier...

1

W takim razie jakie Ty masz pojęcie? Payet nie grał w Rosji, przynajmniej nie w rosyjskim klubie.

2

Grą w poprzednim sezonie w Marsylii i w obecnym w WHU zasłużył na zainteresowanie. Problemem jest 29 lat na karku i 60-70 baniek, które oczekuje jego klub.

8

Kane wykonuje wolne i rożne, Danny Rose kryje Bierezuckiego... Equipazo.

1

Patrzę, że Albańców nie obowiązuje.
Wnosić też pewnie nie można. Winszuję służbom bezpieczeństwa.

0

Na francuskich stadionach można palić papierosy?

2

Jak ktoś pyta o stream 20 minut przed meczem Albania-Szwajcara, to nie wydaje mi się, że szuka streamu do meczu, który jest później.

1

Po co niemiecka telewizja, skoro jest na polsacie?

0

Griezmann, Nolito i Muller trochę nastuka.

1

"unwashed" hahaha

0

O której składy się pojawiają? Wydaje mi się, że wczoraj były dużo wcześniej niż na godzinę przed meczem.

0

Dopiero zobaczyłem, że Joey Barton przeniósł się do Rangersów.
W klasyku z Celtikiem krew się poleje.

0

Polećcie jaką stronkę, gdzie znajdę listę potwierdzonych "transferów" trenerów.

1

raczej nie: pl.forvo.com/word/antoine_griezmann/

0

a Sergi Roberto Man of the Match

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?