0

Mathieu Valbuena odszedł w styczniu i wszystko się posypało.

0

15 milionów + wypożyczenie Milika za Gameiro i Ty uważasz, że nie odpływasz?

0

Jeszcze Lufthansa na przód i będzie spoko.

0

Pojadę po holendersku: Vaclav Cerny, Rick Karsdorp, Jorrit Hendrix, Maxime Lestienne, Vincent Janssen, Sebastien Haller, Hakim Ziyech.

3

O co chodzi z Trabzonsporem?
0:7 z Antalyasporem i 0:6 z Kasimpasą

5

Teraz niech siedzi cicho, bo przez cały styczeń powtarzał, że zostaje w Celcie.

5

Za wczorajszy teatrzyk w Teatrze Marzeń MU musi zapłacić 3 miliony funtów. :)

2

Nieco cofnięty napastnik.

7

Jedno "zdanie" i już wiadomo z kim masz do czynienia.

8

Brak wychowania i odpowiedniej edukacji.
Tego się nie da naprawić, więc można się tylko śmiać.

1

Co oni robią na tym boisku? Wdychają trujący dym w imię Allaha?

1

W Anglii chyba liczą się bramki. Arsenal 25, City 30.
Porażka Arsenalu, zwycięstwo City i wszystko się zgadza.

0

Niedawno mówił, że Francja to gó*****y kraj. :)

1

zapodaj link

0

Zazdroszczę koszulek Juventusowi. Co roku ładniejsze.
http://www.footyheadlines.com/2015/12/juventus-16-17-home-kit.html

0

i Espanyol bez pucharów :)

0

W Espanyolu spędził tylko dwa lata, więc nie jest ich wychowankiem.

1

Mecze są nawet w lipcu i sierpniu. To jest właśnie przekleństwo piłkarzy w dzisiejszych czasach. Graja za dużo meczów.

0

Takie filmiki wywołują u mnie większy śmiech niż jakieś prymitywne docinki. Masz tego więcej? Albo znasz strony gdzie znajdę filmiki/zdjęcia z dawnych lat?

btw. W tle słychać wypowiedź Luisa Enrique.

1

Według mnie, za Gignaca powinien wziąć Lacazette'a albo Gameiro a cała reszta jest po prostu słabsza od tych 23. powołanych.

10

Masz to napisane w pierwszym zdaniu.

6

Czego teraz uczą na tej psychologii...

0

//nie tutaj, staje się to denerwujące

0

Leicester-Everton 3:1
Kibice Liverpoolu mogą powiedzieć: wilk syty i Leicester Syty.

1

Oficjalnie: Kasper Schmeichel zamienia Leicester City na Manchester United.

https://pbs.twimg.com/media/ChezHOvWUAEFdzW.jpg

0

Życzę mu wszystkiego dobrego, ale o miejsce w wyjściowej jedenastce niech walczy na boisku a nie w mediach. Najbardziej absurdalny przykład to ten sprzed miesiąca. Jednego dnia ukazał się wywiad, w którym narzekał na brak gry, a nazajutrz odstawił komedię w meczu reprezentacji.

2

oho kolejny obrońca uciśnionych. Ktoś wypomni ich wady i już się zaczyna...

0

Mam coraz mniejsze przekonanie do tego piłkarza. Co mecz notuje tyle groźnych strat, że Neymara z Alvesem można tym obdzielić.

0

Courtois jest nam potrzebny jak zającowi dzwonek.

0

Matoły z Mundo Deportivo... Poleci dopiero po przesłuchaniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?