adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mathieu Valbuena odszedł w styczniu i wszystko się posypało.
0
15 milionów + wypożyczenie Milika za Gameiro i Ty uważasz, że nie odpływasz?
0
Jeszcze Lufthansa na przód i będzie spoko.
0
Pojadę po holendersku: Vaclav Cerny, Rick Karsdorp, Jorrit Hendrix, Maxime Lestienne, Vincent Janssen, Sebastien Haller, Hakim Ziyech.
3
O co chodzi z Trabzonsporem?
0:7 z Antalyasporem i 0:6 z Kasimpasą
5
Teraz niech siedzi cicho, bo przez cały styczeń powtarzał, że zostaje w Celcie.
5
Za wczorajszy teatrzyk w Teatrze Marzeń MU musi zapłacić 3 miliony funtów. :)
2
Nieco cofnięty napastnik.
7
Jedno "zdanie" i już wiadomo z kim masz do czynienia.
8
Brak wychowania i odpowiedniej edukacji.
Tego się nie da naprawić, więc można się tylko śmiać.
1
Co oni robią na tym boisku? Wdychają trujący dym w imię Allaha?
1
W Anglii chyba liczą się bramki. Arsenal 25, City 30.
Porażka Arsenalu, zwycięstwo City i wszystko się zgadza.
0
Niedawno mówił, że Francja to gó*****y kraj. :)
1
zapodaj link
0
Zazdroszczę koszulek Juventusowi. Co roku ładniejsze.
http://www.footyheadlines.com/2015/12/juventus-16-17-home-kit.html
0
i Espanyol bez pucharów :)
0
W Espanyolu spędził tylko dwa lata, więc nie jest ich wychowankiem.
1
Mecze są nawet w lipcu i sierpniu. To jest właśnie przekleństwo piłkarzy w dzisiejszych czasach. Graja za dużo meczów.
0
Takie filmiki wywołują u mnie większy śmiech niż jakieś prymitywne docinki. Masz tego więcej? Albo znasz strony gdzie znajdę filmiki/zdjęcia z dawnych lat?
btw. W tle słychać wypowiedź Luisa Enrique.
1
Według mnie, za Gignaca powinien wziąć Lacazette'a albo Gameiro a cała reszta jest po prostu słabsza od tych 23. powołanych.
10
Masz to napisane w pierwszym zdaniu.
6
Czego teraz uczą na tej psychologii...
0
//nie tutaj, staje się to denerwujące
0
Leicester-Everton 3:1
Kibice Liverpoolu mogą powiedzieć: wilk syty i Leicester Syty.
1
Oficjalnie: Kasper Schmeichel zamienia Leicester City na Manchester United.
https://pbs.twimg.com/media/ChezHOvWUAEFdzW.jpg
0
Życzę mu wszystkiego dobrego, ale o miejsce w wyjściowej jedenastce niech walczy na boisku a nie w mediach. Najbardziej absurdalny przykład to ten sprzed miesiąca. Jednego dnia ukazał się wywiad, w którym narzekał na brak gry, a nazajutrz odstawił komedię w meczu reprezentacji.
2
oho kolejny obrońca uciśnionych. Ktoś wypomni ich wady i już się zaczyna...
0
Mam coraz mniejsze przekonanie do tego piłkarza. Co mecz notuje tyle groźnych strat, że Neymara z Alvesem można tym obdzielić.
0
Courtois jest nam potrzebny jak zającowi dzwonek.
0
Matoły z Mundo Deportivo... Poleci dopiero po przesłuchaniu.