0

Awans, nie zwycięstwo.

0

Szkoda, że żadna z nich mi się nie podoba. Od biedy mogła by być ta fioletowa, ale ciekawe jak będzie wyglądać w rzeczywistości.

0

Mniej więcej rok temu to przeliczałem i rzeczywiście: w całej karierze Neymar dostał więcej kartek od Pepe, jeśli bierzemy pod uwagę ligę stanu Sao Paulo. Nie zmienia to faktu, że obaj nie potrafią trzymać nerwów na wodzy.

0

Widziałeś kiedyś pustą bramkę Atletico? :)

0

To jest dobre.

0

Atletico-Chelsea sprzed dwóch był ciekawszym meczem.

0

Na pocieszenie proszę o 4 gole Aguero.

1

Maszyna okazała się być maszyną. Czasem zawodzi.

0

Mali i Brazylia - kolebki filozofii.

1

Co najmniej 500 milionów za sam stadion.

3

Ten przecinek coś znaczy.

8

„Zawsze muszę tam zajrzeć”.

Sik nerwowy?

0

Wie ktoś, co dzieje się z tym chłopakiem, z którym Suarez rozmawiał przez Skype'a?

2

Jakby mnie na długość ręki dopuścili, to bym za***** ... Neymara Juniora.

Ostatnio robi za drugiego w kolejności pajaca w drużynie.
Niesamowicie wkurza mnie jego zachowanie na boisku. Nie chodzi mi już o te odzywki, ale o wybory w akcjach ofensywnych.

0

Nie mogli, a raczej nie mógł...

0

Hummels nie jest wolny, tylko czasami potrafi przysnąć. Ostatnio nie oglądałem za często meczów BVB, ale z tego co widziałem mogę powiedzieć, że baaardzo rzadko mu się to zdarza.

0

Wpienia mnie ta brazylijska mentalność.

1

Stinger

0

Dokładnie. To są atrapy a nie napastnicy. W czerwcu drewno nie będzie nam potrzebne.

2

Sugerujesz, że w 2020 roku wygaśnie mu kontrakt z Juventusem i odejdzie za darmo?

0

To są bardzo małe pieniądze w porównaniu do poprzednich sezonów.

0

A od czego jest trener?

Enrique ponosi część winy. Zajechał drużynę jak Ancelotti w poprzednim sezonie, bo nie potrafił powiedzieć "nie" Messiemu czy Neymarowi. Jednak, nie uważam, że to jest powód do jego zwolnienia. Enrique to młody trener i brak doświadczenia wyszedł z wora. Jego wymówką jest tylko jakość zmienników.

0

http://www.flashscore.pl/mecz/S2vkOWlT/#sklady;1
Marquinhos rzeczywiście w środku czy 4-4-2 z Di Marią i Aurierem na bokach?

0

Nie jestem na bieżąco. Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego ludzie z tego Football Leaks jeszcze nie siedzą w mamrze?

0

Gęba się rozwiązała. Mourinho is coming?

0

Z internetem jest wszystko dobrze. Z programem jest coś nie tak. Może Kaspersky mi przyblokował, ale nie mogę znaleźć gdzie są podejrzane aplikacje.

0

Może ktoś miał taki problem z AceStream? Kończy buforowanie i nic się nie wyświetla, niby coś się odtwarza przez 10 sekund (czarny obraz) i tyle. Wcześniej wszystko było ok.

0

Typowy ter Stegen. Wybronił to co musiał i pajacerka w grze nogami.

0

Wiadoma sprawa.

2

Nie będę tego oceniał, ale zaintrygowało mnie, że ludzie obok kwiatów i kartek kładą Chupa Chupsy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?