adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Awans, nie zwycięstwo.
0
Szkoda, że żadna z nich mi się nie podoba. Od biedy mogła by być ta fioletowa, ale ciekawe jak będzie wyglądać w rzeczywistości.
0
Mniej więcej rok temu to przeliczałem i rzeczywiście: w całej karierze Neymar dostał więcej kartek od Pepe, jeśli bierzemy pod uwagę ligę stanu Sao Paulo. Nie zmienia to faktu, że obaj nie potrafią trzymać nerwów na wodzy.
0
Widziałeś kiedyś pustą bramkę Atletico? :)
0
To jest dobre.
0
Atletico-Chelsea sprzed dwóch był ciekawszym meczem.
0
Na pocieszenie proszę o 4 gole Aguero.
1
Maszyna okazała się być maszyną. Czasem zawodzi.
0
Mali i Brazylia - kolebki filozofii.
1
Co najmniej 500 milionów za sam stadion.
3
Ten przecinek coś znaczy.
8
„Zawsze muszę tam zajrzeć”.
Sik nerwowy?
0
Wie ktoś, co dzieje się z tym chłopakiem, z którym Suarez rozmawiał przez Skype'a?
2
Jakby mnie na długość ręki dopuścili, to bym za***** ... Neymara Juniora.
Ostatnio robi za drugiego w kolejności pajaca w drużynie.
Niesamowicie wkurza mnie jego zachowanie na boisku. Nie chodzi mi już o te odzywki, ale o wybory w akcjach ofensywnych.
0
Nie mogli, a raczej nie mógł...
0
Hummels nie jest wolny, tylko czasami potrafi przysnąć. Ostatnio nie oglądałem za często meczów BVB, ale z tego co widziałem mogę powiedzieć, że baaardzo rzadko mu się to zdarza.
0
Wpienia mnie ta brazylijska mentalność.
1
Stinger
0
Dokładnie. To są atrapy a nie napastnicy. W czerwcu drewno nie będzie nam potrzebne.
2
Sugerujesz, że w 2020 roku wygaśnie mu kontrakt z Juventusem i odejdzie za darmo?
0
To są bardzo małe pieniądze w porównaniu do poprzednich sezonów.
0
A od czego jest trener?
Enrique ponosi część winy. Zajechał drużynę jak Ancelotti w poprzednim sezonie, bo nie potrafił powiedzieć "nie" Messiemu czy Neymarowi. Jednak, nie uważam, że to jest powód do jego zwolnienia. Enrique to młody trener i brak doświadczenia wyszedł z wora. Jego wymówką jest tylko jakość zmienników.
0
http://www.flashscore.pl/mecz/S2vkOWlT/#sklady;1
Marquinhos rzeczywiście w środku czy 4-4-2 z Di Marią i Aurierem na bokach?
0
Nie jestem na bieżąco. Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego ludzie z tego Football Leaks jeszcze nie siedzą w mamrze?
0
Gęba się rozwiązała. Mourinho is coming?
0
Z internetem jest wszystko dobrze. Z programem jest coś nie tak. Może Kaspersky mi przyblokował, ale nie mogę znaleźć gdzie są podejrzane aplikacje.
0
Może ktoś miał taki problem z AceStream? Kończy buforowanie i nic się nie wyświetla, niby coś się odtwarza przez 10 sekund (czarny obraz) i tyle. Wcześniej wszystko było ok.
0
Typowy ter Stegen. Wybronił to co musiał i pajacerka w grze nogami.
0
Wiadoma sprawa.
2
Nie będę tego oceniał, ale zaintrygowało mnie, że ludzie obok kwiatów i kartek kładą Chupa Chupsy.