0

znowu w dół

0

do usunięcia, proszę o zgłoszenie komentarza. Odpowiedzi pojawiły się w nieodpowiednim miejscu.

0

Chelsea, Leicester czy Atletico?
Dzisiaj szukam żywego futbolu. Skłaniam się ku Leicester.

1

Tak jak w przypadku Neymara, znowu będę myślał, że to Mascherano szarżuje.

0

Ja chyba też, grają niezłą piłkę przez cały sezon. Chociaż Leicester też ładnie operuje piłką kiedy ma ją w posiadaniu.

0

Liczę na mistrzostwo dla Leicester albo Tottenhamu, więc dzisiaj United vamos, mimo że ich nie lubię. :)

3

Prześcieradła vs Materace (czyt. senny mecz)

0

Dobry strzał z dystansu to miał Paul Scholes. Iniesta jest przeciętniakiem w tym elemencie, bo po prostu nie strzela goli.

0

Remis 4:4 w derbach Madrytu i byłoby pięknie.

15

Ronaldo ma problem, bo gra w epoce Messiego.
Za to Neymar ma problem, bo gra w czasach Ronaldo.
Z nagrody nici...

1

hahaha jeśli nie wejdą do lm to -40 mln na start

0

Zawsze mi się kojarzy z Fifą 2006 World Cup.

0

Jeśli dobrze pamięta, ten koleś mówił też, że Gerrard to rasista, nie odzywał się do niego itd.

0

OnePlus One; marka mało znana, ale telefon miażdży. Poczytaj w internecie.

Nie wiem, czy znajdziesz w tej cenie, ale polecam sony xperię z3; ewentualnie z2.

0

Borussia?! Przecież to Niemcy... W tym kraju nie można.

0

Skoro masz G3 i szukasz czegoś innego, to może coś z Windowsem? Nie twierdzę, że jest lepszy od Antka, ale zawsze jakaś odmiana. Może Lumia? G3 to klasa sama w sobie. Czego dokładnie potrzebujesz?

0

Który mecz polecacie o 19:00?

0

Utalentowany ukraiński stoper z bajecznym wyprowadzeniem piłki.
Mieliśmy Puyola, Marqueza, Milito. Chyba każdy z nich był już dobrze po trzydziestce.

0

Quique Dominguez (jeden z trenerów Newell's): "Pewnego razu jeden z trenerów zapytał swoich podopiecznych, na ile sposobów każdy z nich może przyjąć piłkę. Padały różne odpowiedzi: 10, 15, 12. Tak naprawdę tych sposobów jest niemal 200."

Guillem Balague "Messi"

2

http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_38186.jpg?0
Jeśli pobijemy Milan, to będzie dopiero prawdziwy rekord.

3

Niezły krętacz, ale ma rację. Ostatnio zdystansowałem się od tych futbolowych rewelacji i zrozumiałem, że traciłem tylko czas na wdawanie się w głupie dyskusje. Najlepiej mieć to gdzieś i się z tego śmiać.

3

W takim razie powinieneś wskoczyć na dawne stanowisko Zubiego, bo ja znam tylko jednego Austriaka.

0

Już przestało. Teraz się z tego śmieję.

6

Tak mi się przypomniało, sezon 2011/2012:
Milan - Arsenal 4:0
Arsenal - Milan 3:0

Odpadli, ale mnie zszokowali. Trzeba uważać.

1

Świetny mecz, ale w dalszej perspektywie obawiam się o naszą obronę. Zostawiamy tyle miejsca, że nóż się w kieszeni otwiera.

1

Mirosławski i Ćwiąkała przegrali jakiś zakład, że ciągle powtarzają "w tak zwanym międzyczasie"?

0

Możliwe. W każdym razie dla Polskiej reprezentacji już nie zagra, bo wystąpił w eliminacjach MŚ w reprze Argentyny.

0

Stara się o polski paszport, bo zajmuje miejsce dla piłkarzy spoza UE.

1

Jakaś głupia dyskusja się zawiązała. Kiedy gram z kolegami i ktoś robi z piłką co chce, to nie wygrażam mu pięścią, tylko próbuję czysto odebrać piłkę. Takie sprawy powinny pozostać na boisku. Zresztą... atmosferę podgrzewają media i prześcieradła, więc nie należy się tym przejmować.

0

Bardzo dziękuję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?