adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Partaczom lepiej takich rzeczy nie dawać do roboty.
"elektryk", czyt: ktoś ogarnięty
0
Zanieś do elektryka, niech podmieni przewód.
9
W Ranczu w sklepie widać Bravo Sport z Suarezem w koszulce Barcy na okładce. :)
1
Jeszcze sporo czasu. Walka w sądzie przed nimi, może się uda.
1
Ktoś wie, czy Twente zostaje w holenderskiej?
Pojawiały się sprzeczne info.
0
link do studia poproszę, bo nic nie chodzi
2
L'Equipe pisze, że Sakho został oczyszczony z zarzutów i pojedzie na Euro.
0
Jednego z najlepszych obrońców młodego pokolenia.
W La Gazzetta chyba zabalowali.
1
Shkodran Mustafi i Marquinhos powinni być na szczycie.
0
Wbrew temu, co niektórzy mówią i piszą, istnieje takie coś jak Financial Fair Play. Niektórym się wydaje, że to zawieszono, ale to nie prawda. Wydatki nie będą mogły być wyższe niż przychody przez okres 3 lat (w uproszczeniu). Także teraz mogą sobie kupować nawet za miliard, ale za 3 lata za to bekną.
1
"Jeśli wygramy Ligę Mistrzów, to będzie to coś o wiele więcej niż dublet Barcelony."
Drobna różnica, a jak bardzo zmienia znaczenie jego słów...
0
"Zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów to nagroda za wysiłek drużyny. Byliśmy bardzo regularni."
Myślami już chyba w Barcelonie.
0
Poleci mi ktoś stronki z koszulkami piłkarskimi z lat poprzednich do kupienia (nie tylko Barcy)?
0
Raz kupiłem buty do futsalu od Adidasa. Stan może i dobry (to się okaże, bo tak się złożyło, że za dużo z nich nie korzystałem), ale wygląd mocno się różnił od zdjęcia.
0
Wiadomo, że to szmatławiec. Z tym, że ty wyciągasz takie wnioski na podstawie słów Marotty, który wcale nic nie zdementował.
1
Fichado.
1
Teraz dowaliłeś do pieca.
1
Wyciągacie nieprawidłowe wnioski.
http://www.sport.pl/pilka/1,65083,20000292,serie-a-zielinski-moim-marzeniem-jest-gra-w-realu-madryt.html
9
Mariano jeszcze niecały rok temu był obiektem drwin w całej Hiszpanii, a dziś jest łączony z Barcą...
Kto nie widział:
0
Unia Europejska rośnie w siłę? Nie oglądam wiadomości, nie interesuję się polityką, ale mam na ten temat inne zdanie.
Według mnie, jej pozycja słabnie. Supermocarstwem może być co najwyżej Zjednoczona Azja (Chiny, Katar, ZEA itd.).
0
To nie jest profesjonalne podejście dyrekcji.
Nawet na piłkarzach trzeciego planu trzeba zarabiać pieniądze.
0
Jeśli nie kupimy obrońcy z bardzo dobrym wyprowadzeniem piłki, to poczujemy różnicę... i to bardzo.
1
Mourinho w zasłużonym klubie a van Gaal na emeryturze.
Wszystko na swoim miejscu.
0
Bez takich.
Może rzeczywiście źle się wyraziłem. Po prostu film nie przypadł mi do gustu.
0
Wczoraj oglądałem Wilka z tej samej ulicy. Straszny gniot.
0
Bravo to świetny bramkarz, absolutny top. Wolę jego niż ter Stegena, ale wiem że jeśli Marc dostanie szansę, to ją wykorzysta.
0
Powodzenia, Marc.
0
Miał farta, że po tych jego stratach nie padły bramki dla Sevilli.
0
Willem II i De Graafshap zostają. Awansuje Sparta Rotterdam i Go Ahead Eagles. Spada Cambuur. Żaden baraż nie jest potrzebny. Pierwszeństwo miały kluby z Eredivisie.
@GregSTG Breda może się jedynie utrzymać w II lidze, bo nie grała w pierwszej w tym sezonie.
0
Żaden piłkarz Barcelony nie podpisałby takiego dokumentu. Piłkarze mają obsesję na punkcie Ligi Mistrzów i jest to jak najbardziej zrozumiałe.