0

Partaczom lepiej takich rzeczy nie dawać do roboty.
"elektryk", czyt: ktoś ogarnięty

0

Zanieś do elektryka, niech podmieni przewód.

9

W Ranczu w sklepie widać Bravo Sport z Suarezem w koszulce Barcy na okładce. :)

1

Jeszcze sporo czasu. Walka w sądzie przed nimi, może się uda.

1

Ktoś wie, czy Twente zostaje w holenderskiej?
Pojawiały się sprzeczne info.

0

link do studia poproszę, bo nic nie chodzi

2

L'Equipe pisze, że Sakho został oczyszczony z zarzutów i pojedzie na Euro.

0

Jednego z najlepszych obrońców młodego pokolenia.
W La Gazzetta chyba zabalowali.

1

Shkodran Mustafi i Marquinhos powinni być na szczycie.

0

Wbrew temu, co niektórzy mówią i piszą, istnieje takie coś jak Financial Fair Play. Niektórym się wydaje, że to zawieszono, ale to nie prawda. Wydatki nie będą mogły być wyższe niż przychody przez okres 3 lat (w uproszczeniu). Także teraz mogą sobie kupować nawet za miliard, ale za 3 lata za to bekną.

1

"Jeśli wygramy Ligę Mistrzów, to będzie to coś o wiele więcej niż dublet Barcelony."

Drobna różnica, a jak bardzo zmienia znaczenie jego słów...

0

"Zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów to nagroda za wysiłek drużyny. Byliśmy bardzo regularni."

Myślami już chyba w Barcelonie.

0

Poleci mi ktoś stronki z koszulkami piłkarskimi z lat poprzednich do kupienia (nie tylko Barcy)?

0

Raz kupiłem buty do futsalu od Adidasa. Stan może i dobry (to się okaże, bo tak się złożyło, że za dużo z nich nie korzystałem), ale wygląd mocno się różnił od zdjęcia.

0

Wiadomo, że to szmatławiec. Z tym, że ty wyciągasz takie wnioski na podstawie słów Marotty, który wcale nic nie zdementował.

1

Fichado.

1

Teraz dowaliłeś do pieca.

9

Mariano jeszcze niecały rok temu był obiektem drwin w całej Hiszpanii, a dziś jest łączony z Barcą...

Kto nie widział:

0

Unia Europejska rośnie w siłę? Nie oglądam wiadomości, nie interesuję się polityką, ale mam na ten temat inne zdanie.
Według mnie, jej pozycja słabnie. Supermocarstwem może być co najwyżej Zjednoczona Azja (Chiny, Katar, ZEA itd.).

0

To nie jest profesjonalne podejście dyrekcji.
Nawet na piłkarzach trzeciego planu trzeba zarabiać pieniądze.

0

Jeśli nie kupimy obrońcy z bardzo dobrym wyprowadzeniem piłki, to poczujemy różnicę... i to bardzo.

1

Mourinho w zasłużonym klubie a van Gaal na emeryturze.
Wszystko na swoim miejscu.

0

Bez takich.
Może rzeczywiście źle się wyraziłem. Po prostu film nie przypadł mi do gustu.

0

Wczoraj oglądałem Wilka z tej samej ulicy. Straszny gniot.

0

Bravo to świetny bramkarz, absolutny top. Wolę jego niż ter Stegena, ale wiem że jeśli Marc dostanie szansę, to ją wykorzysta.

0

Powodzenia, Marc.

0

Miał farta, że po tych jego stratach nie padły bramki dla Sevilli.

0

Willem II i De Graafshap zostają. Awansuje Sparta Rotterdam i Go Ahead Eagles. Spada Cambuur. Żaden baraż nie jest potrzebny. Pierwszeństwo miały kluby z Eredivisie.

@GregSTG Breda może się jedynie utrzymać w II lidze, bo nie grała w pierwszej w tym sezonie.

0

Żaden piłkarz Barcelony nie podpisałby takiego dokumentu. Piłkarze mają obsesję na punkcie Ligi Mistrzów i jest to jak najbardziej zrozumiałe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?