adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.instagram.com/p/BBxGkeKr3vz/
https://www.instagram.com/p/BBhs5g6r3u4/
Zna ktoś tytuły tych piosenek albo nazwę zespołów? Ewentualnie może ktoś potrafi wyłapać słowa? Wtedy już będzie z górki.
20
Tak, Ronaldinho, Eto'o, Marquez również zrobili mnóstwo dla Barcelony, więc proponuję spakować ich wszystkich do jednego samolotu, ściągnąć z powrotem do Barcelony, włączyć do pierwszej drużyny i wystawiać w wyjściowym składzie w każdym meczu... Przecież to jest chore myślenie. W każdym meczu Alves daje d*** w defensywie co najmniej trzy razy. Aleix Vidal jest w dużo lepszej formie i dlatego powinien grać.
0
Też bym się wkurzył gdyby 80% mojej rodziny chciało wymienić mnie na jakiegoś latynosa, który ma jeszcze bardzo dużo z gimbusa.
0
Właśnie chciałem napisać to samo. :)
0
Chyba robi sobie jaja... Niech zasuwa do Europy jak najprędzej!
0
Bo Ronaldo to skrzydłowy.
0
adam34689: "I know why Ronaldo said that. I'm not saying anything else. Think what you want."
0
Spokojnie, Big Ben jest wolny.
0
"fifka" w nicku to Twoje nazwisko czy coś innego? ;)
0
Tą bzdurę ze wzrostem i siłą fizyczną mogli sobie darować. Prawda jest taka, że Barcelona też go obserwowała i na pewno dalej obserwuje.
4
Stare i wypowiedziane w formie żartu.
3
Wchodzę na flashscore.com, patrzę... 81' Messi karny nietrafiony
hahaha leżę :)
1
Orgazmy są przereklamowane.
0
Mecz skomentują Patryk Mirosławski i Tomasz Ciumkała.
1
Atletico też jest za ;)
http://s.weltsport.net/bilder/teamfotos/640x360/737.jpg
0
Proszę nie zapominać, że piłkarz nie jest niewolnikiem i też ma prawo głosu.
0
... i wylecieć po sześciu miesiącach. Nowi właściciele nie mają kompletnie żadnej wizji.
0
Suareza co 10 minut coś "boli" i nie ma problemu z ładowaniem bramek.
0
Pewnie był też najczęściej zmieniany.
14
Wymiana foteli na ławce rezerwowych na osobistą prośbę Isco.
0
Jeśli ktoś uważnie śledzi ploteczki transferowe związane z Barcą, to wie, że pod koniec każdego okienka pojawia się wzmianka o Torresie...
6
"Gonzalez Gonzalez zdobył Trofeo Guruceta."
i wszystko jasne
3
Jak ja tęskniłem za tym głosem...
0
Szkoda, że Faus opuścił swoje stanowisko. To był dopiero kreatywny człowiek.
Mam nadzieję, że Pani Susana Monje wiele się od niego nauczyła.
4
100 punktów za ostemplowanie Bladej Twarzy.
3
Po co się ośmieszacie, publikując rewelacje takiego szmatławca?
2
Od kiedy Dunga prowadzi kadrę olimpijską?
3
Diego Simeone raz jeszcze...
1
Trzeba przyznać, że w ofensywie Alves jest dość skuteczny, ale jego swawola w defensywie niesamowicie mnie wkurza.
0
Właśnie żali się przed kamerą. Wina sędziego itd.