0

https://www.instagram.com/p/BBxGkeKr3vz/
https://www.instagram.com/p/BBhs5g6r3u4/

Zna ktoś tytuły tych piosenek albo nazwę zespołów? Ewentualnie może ktoś potrafi wyłapać słowa? Wtedy już będzie z górki.

20

Tak, Ronaldinho, Eto'o, Marquez również zrobili mnóstwo dla Barcelony, więc proponuję spakować ich wszystkich do jednego samolotu, ściągnąć z powrotem do Barcelony, włączyć do pierwszej drużyny i wystawiać w wyjściowym składzie w każdym meczu... Przecież to jest chore myślenie. W każdym meczu Alves daje d*** w defensywie co najmniej trzy razy. Aleix Vidal jest w dużo lepszej formie i dlatego powinien grać.

0

Też bym się wkurzył gdyby 80% mojej rodziny chciało wymienić mnie na jakiegoś latynosa, który ma jeszcze bardzo dużo z gimbusa.

0

Właśnie chciałem napisać to samo. :)

0

Chyba robi sobie jaja... Niech zasuwa do Europy jak najprędzej!

0

Bo Ronaldo to skrzydłowy.

0

adam34689: "I know why Ronaldo said that. I'm not saying anything else. Think what you want."

0

Spokojnie, Big Ben jest wolny.

0

"fifka" w nicku to Twoje nazwisko czy coś innego? ;)

0

Tą bzdurę ze wzrostem i siłą fizyczną mogli sobie darować. Prawda jest taka, że Barcelona też go obserwowała i na pewno dalej obserwuje.

4

Stare i wypowiedziane w formie żartu.

3

Wchodzę na flashscore.com, patrzę... 81' Messi karny nietrafiony

hahaha leżę :)

1

Orgazmy są przereklamowane.

0

Mecz skomentują Patryk Mirosławski i Tomasz Ciumkała.

1

0

Proszę nie zapominać, że piłkarz nie jest niewolnikiem i też ma prawo głosu.

0

... i wylecieć po sześciu miesiącach. Nowi właściciele nie mają kompletnie żadnej wizji.

0

Suareza co 10 minut coś "boli" i nie ma problemu z ładowaniem bramek.

0

Pewnie był też najczęściej zmieniany.

14

Wymiana foteli na ławce rezerwowych na osobistą prośbę Isco.

0

Jeśli ktoś uważnie śledzi ploteczki transferowe związane z Barcą, to wie, że pod koniec każdego okienka pojawia się wzmianka o Torresie...

6

"Gonzalez Gonzalez zdobył Trofeo Guruceta."
i wszystko jasne

3

Jak ja tęskniłem za tym głosem...

0

Szkoda, że Faus opuścił swoje stanowisko. To był dopiero kreatywny człowiek.
Mam nadzieję, że Pani Susana Monje wiele się od niego nauczyła.

4

100 punktów za ostemplowanie Bladej Twarzy.

3

Po co się ośmieszacie, publikując rewelacje takiego szmatławca?

2

Od kiedy Dunga prowadzi kadrę olimpijską?

3

Diego Simeone raz jeszcze...

1

Trzeba przyznać, że w ofensywie Alves jest dość skuteczny, ale jego swawola w defensywie niesamowicie mnie wkurza.

0

Właśnie żali się przed kamerą. Wina sędziego itd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?