adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gość zawsze szuka sensacji. Różnie to bywało.
0
skład Realu Betis
https://pbs.twimg.com/media/CXfpxDaWsAIHfDd.jpg
3
"W Argentynie zaczęto wiązać nadzieje dotyczące możliwego przyszłego powrotu Leo do Argentyny w roli zawodnika River Plate."
Mieli już swoją szansę 15-16 lat temu. Leo był u nich na testach, ale włodarze River nie chcieli sfinansować terapii.
0
"On nie współpracuje w obronie, nie kreuje, nie wyprowadza piłki…"
6
"En esta sala él es el puto jefe, el puto amo."
0
Płacę -> mów co ci każę.
1
Neymar odejdzie z Barcelony w ciągu trzech lat. Jestem tego tak pewien, jak zwycięstwa Messiego w plebiscycie Złotej Piłki.
Kiedyś na pewno zagra w Realu.
0
Lucho chyba nie zdaje sobie sprawy o której skończył się mecz.
Rozumiem, że to Hiszpania, ale kolacja około północy? :)
0
Mourinho zamiast "I think" mówi "I sink". Kracze, kracze i w końcu wykracze.
4
Chelsea i Liverpool go chcą. Nie lubię van Gaala, ale postępowanie jak najbardziej zrozumiałe.
0
Ciekawe, czy sam Artur Mas chce niepodległości. Według mnie, na tym zbijają kapitał polityczny, a ich głównym celem jest uzyskanie lepszych warunków ekonomicznych.
1
Jak przeglądałem przewidywane składy, to doszedłem do wniosku, że tylko Suareza na bramce nie widziałem.
1
Moja też, ale bez większego zainteresowania 9/10. To znaczy, że quiz jest bardzo łatwy. Dodałem mu 12 bramek w Liverpoolu.
0
Wszędzie tak jest, więc bez wyolbrzymiania.
„Barcelona poprzedni sezon zaczęła słabo, a Real solidnie na fotelu lidera, a jednak to ona tak wspaniale zakończyła rozgrywki”
Tutaj ma rację, z tym że w Hiszpanii te nastroje zmieniają się co tydzień.
1
Poza tematem, Nolito miał dostać podwyżkę i klauzula miała wzrosnąć z 18 do 25 milionów euro, ale zdaje się, że jeszcze nie przedłużył tego kontraktu?
0
Jeśli zmienią ustawę o sporcie, a na pewno zmienią.
3
Florentino doszedł do wniosku, że warto zrobić przelew.
0
dla mnie Święcicki i Czachowski
5
Patryk Mirosławski i Tomasz Ćwiąkała. Oglądałem Tottenham - City, przesiadka z Lamborghini do Fiata.
0
Liczba powołanych wynosi 18 (11 plus siedmiu rezerwowych), pewnie został pominięty.
0
W piłce nożnej wyprzedzanie z prędkością 200 km/h wygląda właśnie tak...
0
Skład Celty (po lewej ławka):
0
Podaj skład Celty, jak jesteś taki mocny. :)
0
Po tych dwóch szybkich zapytał się w myślach: "ustrzeli czwórkę?"
Pytanie było niewłaściwe.
4
Głównym zadaniem Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu jest odrzucanie wszystkich apelacji od decyzji FIFA. Jeśli nie wyrażą zgody, to jest po ptokach...
0
Nie cieszę się, bo to nie mój kraj i nie moja sprawa. Nie wiem, czy wyjdzie im to na dobre. Jednego jestem pewien, żadnego rozpadu ligi hiszpańskiej nie będzie.
7
Tebas: "Barcelona przekształci się taki zespół jak Celtic, Ajax czy nawet Standard Liege. W najlepszym wypadku dojdzie do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, nic więcej. To nie jest sianie paniki, to realny scenariusz."
Pieniądze mózg mu przeżarły. Ciekawe, ile mu zapłacili za uprawianie takiej polityki.
1
Diagne nie odszedł, tylko został wypożyczony do KAS Eupen.
0
Chodzi o brak konkurencji, ale w przypadku Ajaksu to nieprawda.
8
Javer Tebas: "I have four sons and they are all Real Madrid [supporters]... It's clear which team their father [is a fan of], although I don't have the same passion as before."
źródło: http://www.sport-english.com/en/news/liga-bbva/lfp-president-javier-tebas-suggests-that-supports-real-madrid-4314056
Tyle w temacie. Za dużo pieniążków poszłoby się je...