adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trochę mnie zatkało.
http://transfery.info/93384,joo-mrio-i-gelson-martins-mogli-grac-w-barcelonie
0
Zgadza się, ale tych błędów bramkarzy trochę się namnożyło w ostatnim czasie.
Buffon raczej nie popełnia grubych błędów, ale nie ratuje skóry tak często jak chociażby Neuer.
0
Bardzo lubię Gigiego, ale oglądałem kilka ostatnich meczów reprezentacji Włoch (wyłączając euro) i muszę przyznać, że w kilku sytuacjach powinien zachować się lepiej. W zeszłym sezonie w Juve to samo.
0
Szukam bramkarza, który nie popełnił błędu w ostatnim czasie, więc Keylor odpada ze względu na kontuzję. Czytaj ze zrozumieniem.
6
Nie wiem czy Mirosławski ma rację, czy nie, ale pokażcie mi bramkarza, który nie popełniał błędów w ostatnim czasie. Może De Gea, ale na jego temat się nie wypowiem, bo rzadko oglądam United. Courtois wycinki w polu karnym i czerwone, ter Stegen i Neuer wiadomo, Buffon wyjmuje tylko to co powinien (bramkarz z topu powinien dawać więcej, chociaż miał dobry mecz z Milanem), Bravo i Llorisowi też się zdarzały błędy.
Kevin Trapp miał niezłe odpały w PSG. Keylor Navas kontuzjowany. Joe Hart dziurawe ręce i nie umie grać nogami. Roman Burki z BVB? Jan Oblak? Petr Cech? Ich też za często nie oglądam.
28
Reklama T-Mobile na stadionie Bayernu rozwala mnie za każdym razem.
https://pbs.twimg.com/media/BbdGetdCMAE7ZF0.jpg
0
Pamiętam, jak przechodził do Bayernu, ale dopiero teraz przypomniałem sobie o jego istnieniu.
6
Ney odepchnął Rafę. Po Snickersie mu przejdzie.
2
Patrzę na ławkę Bayernu: Gotze... WTF?!
Felix Gotze, brat Mario.
12
Nie widziałem tego wcześniej. hahaha
https://pbs.twimg.com/media/CsgAzADWgAAQRwH.jpg
7
z tych znanych:
Ajax - Żydzi
Atletico - materace
Bayer - aptekarze
Watford - szerszenie
Malaga - sardelki
5
Mascherano już wyraził opinię:
http://www.fcbarca.com/66331-mascherano-obrazil-sedziego-groza-mu-cztery-mecze-zawieszenia.html
1
Kiedyś czytałem, że Mourinho przez cały tydzień przed meczem o podobnej porze prowadził wieczorne treningi w Realu. Skończyło się bodajże na 7:0.
0
Nie literówka, a zaćmienie mózgu. Mój błąd.
0
Spokojnie, on nie przyleciał do Barcelony na bunga bunga, tylko na twarde negocjacje... albo jedno i drugie.
0
Dla mnie każde jasne piwo to sikacz.
0
Jeśli myślicie, że podpisanie nowego kontraktu przez Neya to formalność, jesteście w błędzie. The war is begin.
http://transfery.info/93334,agent-mowilem-neymarowi-zeby-tam-poszedl
3
Można też tak:
22 mecze w LM w barwach Barcy - 0 goli
1 mecz w LM w barwach BVB - 1 gol
0
To co wystarczy na fazę grupową, nie wystarczy na finał (przepisy o pojemności stadionu).
1
Kolejny rekord przystemplowany hattrickiem, a jakże.
1
Miałem tak samo, z tym że do tej pory jej nienawidzę.
1
Ponad 500 goli w karierze i żadnej bramki w pierwszej minucie.
2
Odruchowo najechałem kursorem na "[ZOBACZ JAK]" hahahaha
0
Rzeczywiście...
0
Jak będę chciał obejrzeć żenadę, włączę sobie obrady sejmu, więc Real - Sporting czy Juve - Sevilla?
0
Sevilla druga w tabeli, ale jak wygląda ich gra?
0
Nie trzeba mieć IQ powyżej 120, żeby bez czytania artykułu znać odpowiedź na pytanie tytułowe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kto wywalczył rzut wolny, który wykorzystał Ney?
0
Nie odpowiem na to pytanie, żeby nikomu nie psuć humoru przed meczem.