2

Początek sezonu zawsze tak wygląda.

1

Zamiast biegać i ćwiczyć, siedzą przed telewizorem i takie są efekty. Nie nadążają za akcją. Są zmęczeni i nie potrafią myśleć.

6

czyli zbliżamy się do Premier League...

1

2007/2008
Trafił dopiero w 4. kolejce z Sevillą (2:1, dublet Leo).

0

Sky Sports (rzetelne źródło) pisze, że David De Gea przejdzie do Realu za 40 milionów.

0

Stamtąd do Sandecji już tylko jeden krok.

0

Przez myśl śmignęło "więzadła krzyżowe"... uff

0

2-3 strzały ładnie obronił, ale większość leciała do koszyka.

0

Tak mi się skojarzyło...

4

Undiano Mallenco
Fernandez Borbalan
Mateu Lahoz


Jaime Latre

1

Douglas Costa do Guantanamo!

2

na Yokohama Tyres

12

Mourinho powinien o 20:30 zasiąść przed telewizorem i uczyć się od Javiego Gracii parkowania autobusu.

0

Sevilla dostanie 4 miliony a my okrągłe zero. Gdyby Denis Suarez grał w Sevilli, to stracilibyśmy 3 miliony, żeby ściągnąć go z powrotem (Sevilla wykupuje za 6, my za 9). W przypadku Villarreal też będziemy musieli zapłacić 3 bańki. Teraz rozumiem.

Monchi jest królem, bo zarobił na nim milion euro (4 rekompensaty minus 3, które dostałby od Barcelony), nie licząc pensji, którą pewnie płaciła Barca.

Tak to widzę.

0

Już chyba rozumiem. Sevilla dostanie 4 miliony a my okrągłe zero.

2

0

Wypożyczyliśmy Denisa Suareza do Sevilli na dwa lata z opcją wykupu za 6 milionów. Mogliśmy to zablokować za 9 milionów.

Teraz przechodzi do Villarreal za 4 miliony, które otrzyma Sevilla.

To znaczy, że Sevilla go wykupiła?

0

"Przypomniała mi się sytuacja sprzed trzech lat, kiedy to ja odszedłem."

Sam David Villa nie pamięta kiedy odszedł. To było w 2013 roku, dwa lata temu.

2

Ponoć w próbnym losowaniu Bayern też trafił na Arsenal. Nieodwzajemniona miłość.

https://cdn1.lockerdome.com/uploads/62772fde4f414d3686914b814a7b059b78571d212b66db29db5a51d245201008_large

0

https://x.com/J_Krecidlo/status/636946466687336448

Ta animacja z tyłu to jakiś trolling Seppa Blattera? :)

0

Manchester City w grupie śmierci.

1

Nie oglądałem losowania. Ktoś pisał, że nie mogliśmy trafić na City. Dlaczego?

0

Było 10 nominacji. Jest Messi z Boatengiem i rajd Iniesty z PSG - gol Neymara.

2

Ten moment, kiedy cała Europa nie chce wylosować Astany...

0

Według mnie, Lyon jest mocniejszy od Romy.

0

Śmiechem żartem, ale nie chcę żebyśmy trafili na mocną grupę, bo dojście do pełnej formy fizycznej trochę nam zajmie.

2

4 mecze z City w ostatnim czasie. Wystarczy.

2

Wszystko, tylko nie Manchester City.

1

Assassin's Creed się przypomniał...

0

Jarmołence w czerwcu 2016 roku kończy się kontrakt, więc można poczekać do końca sezonu. W styczniu do ataku dołączą Arda i Vidal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?