adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Początek sezonu zawsze tak wygląda.
1
Zamiast biegać i ćwiczyć, siedzą przed telewizorem i takie są efekty. Nie nadążają za akcją. Są zmęczeni i nie potrafią myśleć.
6
czyli zbliżamy się do Premier League...
1
2007/2008
Trafił dopiero w 4. kolejce z Sevillą (2:1, dublet Leo).
0
Sky Sports (rzetelne źródło) pisze, że David De Gea przejdzie do Realu za 40 milionów.
0
Stamtąd do Sandecji już tylko jeden krok.
0
Przez myśl śmignęło "więzadła krzyżowe"... uff
0
2-3 strzały ładnie obronił, ale większość leciała do koszyka.
0
Tak mi się skojarzyło...
4
Undiano Mallenco
Fernandez Borbalan
Mateu Lahoz
Jaime Latre
1
Douglas Costa do Guantanamo!
2
na Yokohama Tyres
12
Mourinho powinien o 20:30 zasiąść przed telewizorem i uczyć się od Javiego Gracii parkowania autobusu.
0
Sevilla dostanie 4 miliony a my okrągłe zero. Gdyby Denis Suarez grał w Sevilli, to stracilibyśmy 3 miliony, żeby ściągnąć go z powrotem (Sevilla wykupuje za 6, my za 9). W przypadku Villarreal też będziemy musieli zapłacić 3 bańki. Teraz rozumiem.
Monchi jest królem, bo zarobił na nim milion euro (4 rekompensaty minus 3, które dostałby od Barcelony), nie licząc pensji, którą pewnie płaciła Barca.
Tak to widzę.
0
Już chyba rozumiem. Sevilla dostanie 4 miliony a my okrągłe zero.
2
https://x.com/ChurchOfBarca/status/637169293004705792/photo/1
done deal
0
Wypożyczyliśmy Denisa Suareza do Sevilli na dwa lata z opcją wykupu za 6 milionów. Mogliśmy to zablokować za 9 milionów.
Teraz przechodzi do Villarreal za 4 miliony, które otrzyma Sevilla.
To znaczy, że Sevilla go wykupiła?
0
"Przypomniała mi się sytuacja sprzed trzech lat, kiedy to ja odszedłem."
Sam David Villa nie pamięta kiedy odszedł. To było w 2013 roku, dwa lata temu.
2
Ponoć w próbnym losowaniu Bayern też trafił na Arsenal. Nieodwzajemniona miłość.
https://cdn1.lockerdome.com/uploads/62772fde4f414d3686914b814a7b059b78571d212b66db29db5a51d245201008_large
0
https://x.com/J_Krecidlo/status/636946466687336448
Ta animacja z tyłu to jakiś trolling Seppa Blattera? :)
0
Manchester City w grupie śmierci.
1
Nie oglądałem losowania. Ktoś pisał, że nie mogliśmy trafić na City. Dlaczego?
0
Było 10 nominacji. Jest Messi z Boatengiem i rajd Iniesty z PSG - gol Neymara.
2
Ten moment, kiedy cała Europa nie chce wylosować Astany...
0
Według mnie, Lyon jest mocniejszy od Romy.
0
Śmiechem żartem, ale nie chcę żebyśmy trafili na mocną grupę, bo dojście do pełnej formy fizycznej trochę nam zajmie.
2
4 mecze z City w ostatnim czasie. Wystarczy.
2
Wszystko, tylko nie Manchester City.
1
Assassin's Creed się przypomniał...
0
Jarmołence w czerwcu 2016 roku kończy się kontrakt, więc można poczekać do końca sezonu. W styczniu do ataku dołączą Arda i Vidal.