adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
beniaminek Bundesligi
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/af/Svdarmstadt98logo.jpg
0
Komentarz usunięty
1
Mathieu Valbuena wraca z zesłania.
Dynamo Moskwa ---> Olympique Lyon
Po tym co ostatnio prezentował w Rosji i reprezentacji Francji, jego powrotem jaram się bardziej niż Cristiano Trofeo Pichichi. Tym bardziej, że Lyon zagra w LM.
1
Liverpool się skończył... to znaczy mecz Liverpoolu.
0
Umie strzelać piękne bramki wieczorem w Stoke. Brać go. :)
0
Pokaż mi post, w którym napisałem, że osoby dorosłe wcale nie chorują na świnkę, geniuszu.
0
Nie od jednego doktorka słyszałem, że u dorosłych świnka występuje bardzo bardzo rzadko, więc nie rób ze mnie głupka.
0
Tak, co najwyżej nie spłodzi kolejnego albinosa. Nic mu nie będzie. W centrum medycznym FCB mają lepszych specjalistów niż w całej Hiszpanii.
4
"choroba wirusowa ludzi dotycząca głównie dzieci w wieku szkolnym"
Tyle powinno wystarczyć. 23-latek choruje na świnkę? To już jest ewenement.
4
Wolałbym Mohę zamiast Munira. W Stoke mamy katalońską kolonię, jak kiedyś czeską kolonię w Kaiserslautern. Pozdrawiam Hajtę. ;)
0
Świnka w tym wieku? hahaha
1
"słowa Mourinho, który chętnie sprowadziłby Messiego"
W tej samej wypowiedzi na pytanie "kiedy Messi opuści Barcelonę" odpowiedział, że po zakończeniu kariery. Sport robi niepotrzebne zamieszanie, licząc na większe zyski ze sprzedaży szmatławca.
1
Zgadzam się. Według mnie, walka o mistrzostwo rozstrzygnie się między Chelsea i Manchesterem City.
0
Dokładnie. Carlo Ancelotti otwarcie o tym nie mówił i nie wygrał. :)
Lewy dolny róg: https://pbs.twimg.com/media/CL0GvSMUcAAoGz9.jpg
źródło:
0
Zabłądziłem w internecie i znalazłem to:
Nie lubię hip-hopu, ale nawiązania do piłki nożnej... mistrzostwo.
22
Tak na serio?
http://creusfcb.blogspot.com/2015/05/gps-technologiczna-strona-swietnej.html
24
Znając Leo Messiego, raczej nie żartował.
1
Valencia 55%
Monaco 45%
Jorge Mendes 100%
@fredhermel
Trafione w punkt.
3
Dobrze przyjrzyjcie się temu facetowi w klapkach.
https://cdn1.lockerdome.com/uploads/fd538e8b932623c412b2f36fbef8078e2a52e766d7cf361daa6a718c9b93a5f5_large
25
Oby Valencia pyknęła te Monaco.
3
Adama i klauzula w wysokości 6 milionów?
Mundo Deportivo pisze jak im (Bartomeu i spółce) wygodnie.
Informowali, że klauzula wzrosła z 12 do 15 milionów.
http://www.fcbarca.com/64796-adama-traore-moze-odejsc-z-klubu-za-15-mln-euro.html
0
Zamiast podwyżki proponowałbym przeniesienie rzeczy osobistych do szatni rezerw. Nie prezentuje poziomu Barcelony, Mathieu wcale nie jest od niego gorszy na lewej obronie.
2
Wy tu gadu gadu, a dzisiaj Douglas obchodzi 25 urodziny. ¡Wszystkiego najlepszego!
111
Spokojnie, Mathieu ze Szczęsnym zjarają po szlugu i zaczniemy.
4
Dopiero rozgrzewka się zaczęła. Nie przeżywać!
10
Rozumiem, że Roma zagra ławką Barcelony.
1
Prawy obrońca z "6" na koszulce?
Bartomeu dimisión!
1
Chce go Juventus, Roma i Napoli.
Wszystko zależy od Mascherano. On wielokrotnie powtarzał, że wypełni kontrakt z Barceloną (2018) i wraca do River Plate.
31
Maradona: „chcę przewodniczyć FIFA, aby skończyć z mafią”.
Mówi to gość, który miał powiązania z Camorrą? Hipokryzja.