adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Internet Explorer. 144 756 socios.
3
Po pierwsze, dzięki temu zarządowi, trzeba być Katalończykiem, ewentualnie osobą spokrewnioną z socio.
Po drugie, należy spełnić szereg wymagań, np. udowodnić działalność na rzecz klubu.
0
Zdjęcia z dzisiaj:
https://pbs.twimg.com/media/CKL9Z3-WgAA4H0m.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CKL9bD_WoAAoqvD.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CKL9cCXWIAAFWto.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CKMoEYkWUAA8hwm.jpg
Kręcidło to cymbał, już się o tym przekonałem.
Wiesz w ogóle, co znaczy słowo "hipokryzja"? Szukam i szukam jej w tym komentarzu i dalej nie widzę.
13
Jak wróci, to ich wszystkich poustawia. Wyborów im się zachciało. Dyktatura. ;)
1
Człowiek pisze o złamaniu przepisów przez Bartomeu, a ty wyjeżdżasz z Laportą...
2
Nie rozumiem tego. Wystarczy spojrzeć na liczbę komentarzy. W przypadku koszykówki jest ich kilka. Kiedy wejdziesz w artykuł masz zdjęcie w tle z Maciejem Lampe z piłką do kosza.
0
Mimo, że jestem za Laportą, to mam prośbę do redakcji: dajcie ten artykuł na stronę, bo ten Kręcidło znowu wkręcił setki ludzi i oczywiście nie napisał sprostowania.
http://www.ole.com.ar/futbol-internacional/espana/metan_0_1395460776.html
4
Tak, poznaję: Audie Norris, Demetrio Albertini, Eric Abidal, Ludovic Giuly, Roger Esteller.
4
Nie, jest z Bayernem na tournee w Azji.
0
Ten facet w koszuli w kratę na zdjęciu z Enrique jaki ciekawski.
0
Dobrze, że Messi będzie na wakacjach, bo w Waszyngtonie Barcelona będzie trenować na tym samym boisku co reprezentacja Argentyny przed Copa America. Trauma. ;)
0
transfery.info: "[...] Przez ostatni czas inny kandydat na prezydenta Barcy, Albert Soler, próbował negocjować transfer Pogby."
Dziennikarstwo level: pożal się, Boże.
6
Transfer Arturo Vidala to jest dopiero chichot historii.
W 2011 roku przeszedł z Bayeru Leverkusen do Juventusu. Bayern proponował więcej pieniędzy, ale dyrektor sportowy Bayeru (Michael Reschke) nie chciał go sprzedać do ligowego rywala.
Michael Reschke jest obecnie dyrektorem technicznym Bayernu i to on odpowiada za transfer Arturo Vidala do Bawarczyków.
1
https://x.com/1victorvaldes/status/621597700199464961
W sumie to nic wielkiego. Jednak VV zaciemnia obraz, bo zagrał tylko kilka meczów, ale odmówił dłuższej gry w rezerwach.
Najwięcej mówi się o Valencii, ale ponoć Nuno Espirito Santo boi się na niego postawić po tak długiej przerwie.
Co do samego odejścia z Barcelony, to myślę że miał dość gry w piłkę pod taką presją i jednocześnie dobrze zarobić. Gdyby było inaczej przystałby na nowy kontrakt, który był w drodze.
7
Victor Valdes zagrał tylko kilka meczów w rezerwach. Van Gaal chciał, żeby grał tam regularnie i nabierał rytmu meczowego. VV odmówił. Nie pojechał na tournee po USA i wstawia jakieś zdjęcie na twitterze i facebooku uderzające w trenera.
Van Gaal to konfliktowy człowiek. Van Persie powiedział, że "poczuł się zdradzony". Co było z Rivaldo, Stoiczkowem?
1
To że La Masia dostarczałaby wartościowych piłkarzy do pierwszej drużyny nie oznacza, że Barcelona nie mogłaby kupować. Laporta za swojej kadencji (2003-2010) kupił 37 piłkarzy. Trzeba znaleźć równowagę.
0
"Mistrzostwa Europy U-21 w piłce nożnej"
Mistrzostwa Europy i Świata to też są finały, ale nie możesz powiedzieć, że w 2014 reprezentacja Kostaryki grała w finale mundialu tylko dlatego, że brała udział w tym turnieju.
0
"27 czerwca ter Stegen rozegrał finał mistrzostw Europy do lat 21 "
Jaki finał? W finale grali Szwedzi z Portugalczykami. Niemcy przegrali z Portugalią 0:5 w półfinale .
3
"27-letni pomocnik, który ma kontrakt z Barceloną ważny do czerwca 2016 roku..."
Mundo Deportivo i Daily Mail są siebie warte. Redakcja też powinna to zauważyć. Kontrakt Songa wygasa w 2017 roku.
http://www.transfermarkt.pl/alex-song/profil/spieler/27394
0
Szkoda, że Bartomeu tak się rozkręcił dopiero w tym tygodniu. Jeszcze kilka wypowiedzi i walczyłby z Benedito o drugie miejsce.
0
Myślę, że Braida chciał odwiedzić Marottę, którego nie widział całe dwa dni.
3
Tu macie praktycznie wszystko: http://creusfcb.blogspot.com/search/label/eleccions2015
creus_fcb jest za Laportą, ale informacje są przez niego publikowane bardzo rzetelnie prosto od katalońskich dziennikarzy. Prywatne opinie możecie traktować z przymrużeniem oka.
6
Konkrety były, tylko nie na fcbarca.com. Tutaj wszystkiego nie publikują.
11
Bartomeu: "Jestem oskarżony o przestępstwo podatkowe popełnione przez Barcelonę..."
Źródło: https://vine.co/v/erqO0q1BtbI
nie mam pytań :)
1
Kiedy Susana Monje z zarządu Bartomeu prezentowała raport finansowy, pisałem że gada bzdury i manipuluje liczbami. Zostałem skrytykowany. Teraz czytajcie:
"Ponad odpowiednie granice przeniosły się wydatki na pensje zawodników, które - w związku m. in. z premiami za zdobycie trypletu - tylko w ostatnim sezonie wzrosły o 31%. Pomimo prezentowanych zysków, dług netto zwiększył się z 278 milionów euro do 328 milionów (15%). Zgodnie z artykułem 67. statutu klubu, stosunek długu klubu netto do EBITDA (105 milionów euro) może wynosić maksymalnie 2,75, a w tym momencie wzrósł aż do 3,2."
33
ciekawostka
Busquets w wieku 27 lat zdobył w piłce klubowej tyle samo trofeów (19) co Iker Casillas w wieku 34 lat.
3
Jeśli Bartomeu twierdzi, że o Katarze na koszulce Barcy dyskutuje się tylko w Katalonii, to o czym my mówimy?
10
@Sport
Luis Enrique odrzucił listę Ariedo Braidy, na której byli Cedric Soares, Nabil Bentaleb, Fernando Llorente i Gündoğan.
Już od kibiców Milanu słyszałem, że Braida to cymbał, u nas tylko to potwierdza. Nie robi kompletnie nic, jeździ na mecze i dobrze wygląda w granatowym garniturze. A poplecznicy Bartomeu z Mundo Deportivo robią mu dobry image.
Dla jasności, Braida odpowiada za skauting, do negocjacji się nie miesza.
Napisałem tutaj, bo nie ma odpowiedniego wątku, a to jest temat główny.
0
Ja im zazdroszczę, szczególnie penyistom.
0
Na początku się zdziwiłem, że Real będzie musiał zapłacić za wolnego gracza, Davida De Geę aż 5 milionów euro.
Później uświadomiłem sobie, że jest jeszcze młody i prawdopodobnie jest to opłata za tzw. wyszkolenie.