adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet jeśli jest lepszy od Ronaldinho, to nic nie zmienia. Nie będzie grał, bo prezesi to hieny, szczególnie w Portugalii i Brazylii. Marketing i kasa na pierwszym miejscu.
3
Joan Gaspart: "Florentino Perez jest zerem jako prezydent Realu."
źródło: http://www.marca.com/en/2015/07/29/en/football/real_madrid/1438168446.html
0
Przynajmniej będzie miał ukształtowany charakter. :)
0
3: tyle goli straciliśmy po stałych fragmentach (Meyer, Rooney, Cahill)
2
Nie powinno być nas w finale w 2009 roku, ale za to powinniśmy w nim być w 2010 roku. Taka prawda. W 2012 roku i dwumecz z Chelsea to już niewyobrażalny pech.
2
Mohamed El Ouriachi czyli Moha też w Stoke.
Bojan i Muniesa nieźle sobie radzą w Premier League, ale Bojan ma pecha. Wraca do zdrowia po zerwaniu więzadeł.
http://www.transfermarkt.pl/bojan-krkic/verletzungen/spieler/44675
18
Oby też FBI nie wybaczyło błędów Fifie.
4
Tylko że Święcicki to czołowy bajkopisarz z WP. Na przykład, biografia Zlatana to w większości bzdury http://transfery.info/75604,biografia-ibrahimovicia-zostala-przekoloryzowana a on odwołuje się do niej jak do Pisma Świętego.
0
Sky Sports: Ibrahim Afellay przejdzie do Stoke.
Szkoda, że nie wrócił do PSV. Oglądam ligę holenderską i byłoby miło znowu go tam widzieć.
0
Absolutnie nie. W Barcelonie głosują piłkarze, ale jest niepisana umowa, że kapitanami są osoby z najdłuższym stażem w drużynie.
http://www.fcbarca.com/57733-messi-i-busquets-nowymi-kapitanami-barcy.html
1
Po odejściu Xaviego hierarchia kapitanów wygląda tak:
Iniesta, Messi, Busquets, Pique.
2
0
Komentarz usunięty
0
Bez kitu, zgłoś mój komentarz. Niech to wywalą do kosza, bo ludzie się zasugerują. Natknąłem się na samego tweeta, nie spojrzałem na nazwę konta.
0
Nie wiedziałem, że zmyślił tamtą informację.
0
To mi się podoba. Bartomeu pięknie podbija cenę, odsyłając do klauzuli wykupu.
0
Po raz kolejny jestem oskarżany o zmyślenie czegoś, bo jeden jedyny raz wrzuciłem tweeta od jakuba kręcidło, który okazał się przez niego zmyślony.
Tutaj źródło informacji o Messim:
0
Następny, który nie umie szukać.
0
Poinformować o chęci kupna a kupić to dwie różne sprawy. Nie rozróżniasz tego?
7
Pep Guardiola przekazał Messiemu, że chce go ściągnąć do Bayernu.
@RAC1
0
Jedno pytanie:
Po co nam nominalny stoper Aymen Abdennour, skoro Marc Bartra zostaje i Jeremy Mathieu może grać na lewej obronie?
24
"Zapłaćmy im 60 tysięcy, za przyszły rok z góry."
2
David Silva płakał jak oglądał.
9
Tymczasem Wenger:
"Działaczom Manchesteru United najwyraźniej brakuje cierpliwości, stąd zaprzeczają swojej polityce, wydając tak absurdalne kwoty."
Nie wiem, co on ma w głowie. W każdym okienku transferowym te same żale. Mamy 24 lipca, Premier League startuje 8 sierpnia. Póki co, do pierwszej drużyny ściągnął tylko Petra Čecha, mimo że przydałby się zmiennik Oliviera Giroud, defensywny pomocnik i może jakiś obrońca. Nie potrafi zrobić kilku solidnych wzmocnień, więc zajmuje się krytyką pozostałych klubów.
2
Pomyliłem się, Alejandro Grimaldo skręcił kostkę. Nie zagrał w sparingu z l'Escalą ani minuty. Gdyby był w pełni sprawny, na 100% rozegrałby 45 minut. Właśnie dlatego Luis Enrique nie zabrał go do USA.
http://dumakatalonii.pl/alejandro-grimaldo-nie-zagra-do-konca-sezonu/
0
Informacja dla tych, którzy nie wiedzą dlaczego Luis Enrique nie zabrał Grimaldo na tournee:
Pod koniec lutego zerwał więzadła. W takim przypadku na rekonwalescencję potrzeba 6-7 miesięcy.
3
Absolutna racja. Akurat w tym przypadku nie ma się co czepiać.
0
1. Możliwe, że będzie grał w tych. Nike miało do niego pretensje o grę w korkach CR7. Zarzucali mu, że eklamuje swoją markę, nie Nike.
2. Real Madryt przebywa w Australii. W niektórych regionach temperatura nie jest za wysoka.
0
Śledzę wszystkie plotki transferowe i mogę napisać, że
Fernando Llorente jest łączony z tymi klubami:
FC Barcelona
Real Madryt
Valencia
Sevilla
AS Monaco
Manchester United
Liverpool
Tottenham
FC Porto
Borussia Mönchengladbach
Vfl Wolfsburg
Sami wyciągnijcie wnioski.
11
Nigdy nie kupię takiej koszulki, ale na żywo prezentuje się zdecydowanie lepiej niż na grafikach Sportu. Ujdzie.