adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ter Stegen, Alves, Mascherano i Admirał do tego nie dopuszczą.
1
4-3-3 no es toca. Zmieniając formację, nie rozwiążesz problemu.
2
Co to za porównanie? Dwa różne profile. To tak jakby zestawić Lewandowskiego z Cristiano Ronaldo.
0
Jaki masz z tym problem, że przytaczał informacje z "Marci"?
7
Jeśli wystarczą Ci kilka meczów w sezonie w TVN Turbo, to pozdrawiam.
26
za Komorowskiego La Liga była w NC+
5
Rozumiem, że stać cię na podróże do Hiszpanii co tydzień?
7
Wiesz co jest najlepsze? Pokonał nas Athletic, jedyna drużyna, która nie spadła z La Liga oprócz Realu i Barcelony. Ten sam Athletic, który w tym sezonie wygrał z Realem.
Fakty tak samo nieistotne jak te, które przytoczyłeś.
2
Historia nauczyła mnie, że nie da się poprawić gry zespołu z dnia na dzień. Cytując "trenera" United: to jest proces. Fizycznie wyglądamy fatalnie. Podobnie było w pierwszej rundzie poprzedniego sezonu, ale teraz doszły podróże podczas tournee.
Nie robię sobie wielkich nadziei. Co najwyżej zostanę mile zaskoczony.
1
Przeczytaj dokładnie komentarze, na które odpowiadasz. Jeszcze się nie obudziłeś? :)
1
W niedzielę już trenował.
http://www.fcbarca.com/65215-ostatni-trening-przed-rewanzem-z-athletikiem.html
2
Od urodzenia, dlatego często obrywa od obrońców i kółeczko się zamyka.
2
od Barcelony wara, nie trawię symulanta
4
Kiedy Barcelona dominowała, to uefalona, symulanci, sędziowie itd.
Jak rok temu Real wygrał LM było to samo.
Teraz kolej na Barcelonę. To jest normalne.
25
Aż mi się zrobiło szkoda tego Mourinho.
HAHAHAHAHAHA
Nie
2
Lucho do Messiego:
27
City: Hart, Sagna, Kompany (C), Mangala, Kolarov, Yaya Toure, Fernandinho, Navas, Silva, Sterling, Aguero
Chelsea: Begovic; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; Ramires, Matic; Willian, Fabregas, Hazard; Diego Costa
Matić i Ramires w środku. Keep calm and park the bus.
0
Kovacić idzie grzać ławę do Madrytu? Póki co, nie ten poziom.
0
Były chłopak Evy Carneiro stwierdził, że stukała się z piłkarzem Chelsea i jest po prostu uzależniona od seksu.
Tu widać jak Mourinho reaguje na wbiegnięcie Evy na boisko. Nie zareagował natychmiast, tylko po jakichś dwóch sekundach. Ponadto, na boisku był już inny lekarz Chelsea i jego tak nie ochrzanił.
Póki co, sprawdza się moja teoria spiskowa. Uważam, że Mourinho odsunął ją od zespołu za coś innego i w meczu ze Swansea znalazł pretekst. Jak jest naprawdę, jeszcze się dowiemy.
0
Tego nie wiem. Znalazłem tylko tą informację powyżej.
Przypominam 0:4 z Bayernem w 2013 roku.
2
Mascherano: „Wynik był gorszy niż na to zasłużyliśmy. Mieli sześć czy siedem okazji, a zdobyli cztery bramki.
Za dużo yerba mate.
3
Sucha statystyka. Nie znasz mojego nastawienia. :)
4
ciekawostka: FC Barcelona nigdy nie odrobiła strat po pierwszym meczu zakończonym wynikiem 0:4.
0
Nie jest za słaby, tylko za mało samokrytyczny.
Narzekanie na sędziów po takim meczu też jest słabe.
http://www.fcbarca.com/65198-dani-alves-90-minut-na-camp-nou-to-bardzo-duzo.html
1
Abelardo: "Rozmawiałem z Haliloviviem i powiedziałem mu, czego od niego oczekuję. W tym momencie decyzja należy do zawodnika."
Done deal.
0
Olać wynik, bardziej martwię się o formę fizyczną. Początek sezonu ligowego może być bardzo słaby.
12
Dani Alves to jest dopiero PheNOmeN.
kilka miesięcy do końca kontraktu - najlepszy PO na świecie
kontrakt przedłużony - największy pajac na boisku
0
Kto w 2012 roku strzelił nam bramkę z większej odległości?
2
Jeszcze jedna kwestia, która nie daje mi spokoju.
Ani Iniesta, ani Messi, ani Busquets nie nadają się na kapitanów. Widać to podczas meczów. Wzorem był Puyol, wiadomo. Xavi potrafił poklaskać i trochę zmotywować. Obecni kapitanowie po straconej bramce stoją i patrzą na telebim.
Do tej roli jest potrzebny ktoś z jajem, a nie ludzie, którzy rozegrali najwięcej meczów w barwach Barcy. Przychodzą mi do głowy jedynie dwa nazwiska: Mascherano i Bravo. Chilijczyk ma za mały staż w tej drużynie, więc on odpada i odpowiedź nasuwa się sama.
1
Nie wiem czemu, ale po tym tryplecie nie potrafię się długo gniewać na piłkarzy Barcy. Już się uspokoiłem.
Jak przegramy rewanż, to znowu zacznie mnie telepać. :)