3

Podzielę się z Wami moimi przeżyciami.

Przed meczem wziąłem udział w tej zabawie. https://vine.co/v/eduwatLpMIw Odpalasz, zatrzymujesz i masz wynik. Wyszło mi 4:3 dla Sevilli. Sevilla strzeli nam 4 gole? Parsknąłem śmiechem.

Jeśli Barcelona wygrywa trzema bramkami zazwyczaj w myślach mówię sobie, że jest po meczu i zawsze miałem rację. Jestem pewien, że tym razem przy wyniku 4:1 po raz pierwszy powiedziałem to na głos, że to już koniec i zostałem skarcony. :)

Kiedy Pedro wchodził na boisko powiedziałem: "ostatnia przysługa i do widzenia" - w sensie "żegnaj" a nie "spier*****". Całe szczęście, że ten scenariusz się ziścił.

Iluminaci.

4

Di Stefano, Kubala, Suarez - SKS

0

Co z tego, że będziemy mogli z niego korzystać od stycznia? Wtedy Arda i Aleix Vidal zagrają na skrzydłach.

Mam nadzieję, że Don Pedro zostanie.

0

Przeczytałeś cały komentarz czy tylko spojrzałeś na staty?

6

Tevez 30 goli, 10 asyst
Hazard 19 goli, 13 asyst

Hazard przed Tevezem. Płaczę. Nie wciskać mi, że Hazard pracuje dla drużyny, bo Carlitos brudną robotą też się nie brzydzi i biega za trzech.
Zresztą sam Mourinho powiedział, że Hazard powinien zdobywać więcej goli, jeśli chce wejść na wyższy poziom.

4

0

Przy pierwszym strzale Lewego źle ustawiony, po chwili ta sławna interwencja. Reszta strzałów na notę i 3 bramki przyjęte na klatę. Jest jeszcze młody, jak na bramkarza to młodzik. Brakuje mu doświadczenia.

3

Z każdym meczem utwierdzam się w przekonaniu, że Claudio Bravo jest lepszym bramkarzem od ter Stegena. Wczoraj niby bez szans, zawiodła obrona, ale przy rzucie wolnym źle się ustawił.

Kiedy bronił Bravo piłkarze z pola też potrafili przysnąć, a nasz bramkarz niejednokrotnie ratował nam skórę. ter Stegen broni to, co powinien obronić i nic poza tym.

3

Barcelona odrzuciła ofertę Romy. Nie zamierzają go sprzedawać.

1

Perełka z meczu ADO z PSV:

0

Uefa nie występowała o zwrot medali. Po raz kolejny tłumaczę, że nie zaliczyli im Ligi Mistrzów do statystyk, a medale wiszą w domu na ścianie. Piszesz bzdury. Tylko tyle ma ci do przekazania.

0

Póki co mamy tylko błysk ArkaVipa, bo nikt medali nie oddawał. Nie zaliczyli im i tyle. Triumfator dostaje 40 medali i robi z nimi co chce.

1

Ciekawe, co na obecność Adila Ramiego w pierwszym składzie powie Shadow_Man i Don_Corleone, który lakjował bzdurne komentarze tego pierwszego.

http://www.fcbarca.com/65104-ogromne-problemy-kadrowe-sevilli-przed-meczem-o-superpuchar-europy,dyskusja-3862197.html

0

Ja nie napisałem, że zagra na 100%, tylko Ty napisałeś, że nie zagra.

9

"Według Sportu Aston Villa zapłaci za Adamę ok. 12 milionów euro."

Kilka dni temu Robert Fernandez mówił, że klauzula Adamy to 6 milionów. Piszą i gadają głupoty.

Według mnie, z Halilovicia nic nie będzie. Nie jestem blisko drużyny, ale po jego zachowaniu w pierwszej drużynie i rezerwach wnioskuję, że to chłopak bez ambicji. W Barcy B grał egoistycznie, na zmiany reagował jak Neymar. Poza tym, ten 19-latek powinien częściej odwiedzać siłownię, bo wygląda jak niedokarmiony gimnazjalista.

0

Naprawdę nie rozumiesz tego co czytasz? Nie ośmieszaj się.

0

Komentarz usunięty

0

Jakby się komuś nudziło, to o 18:30 na żywo na Polsacie Sport News będzie ADO Den Haag - PSV Eindhoven.

0

Zdołałby, tylko że nikt go w du** nie kopnął.

0

Po tym co ostatnio mówił, w ogóle za nim nie tęsknię.

„Moim marzeniem była gra w Barçy i chciałem tego spróbować. Było mi wszystko jedno, czy wyjdzie mi dobrze, czy źle".

Było tego dużo więcej. Pseudowychowanek.

0

Większość artykułów jest pisana kilka godzin wcześniej i wstawiana automatem. Godziny publikacji w większości przypadków są "okrągłe".

0

0

W tym tekście słowo "stoper" było używane w kontekście trzyosobowej formacji obronnej. W ustawieniu z trójką obrońców jest jeden stoper. Dla przykładu, od prawej Bartra-Pique-Mathieu. W tym przypadku Pique jest stoperem. On zostaje najbliżej własnej bramki. Wtedy jeden z bocznych obrońców może podejść wyżej i wyprowadzić piłkę. Dobrze to widać w przypadku Juventusu.

0

W którym miejscu dokładnie jest napisane, że nie zagra? Szukam, szukam i nie mogę znaleźć.

0

Krychowiak i Coke byli testowani na stoperze; Adil Rami, Luismi

0

Przecież to stare zdjęcie. Dzieci są w koszulkach z sezonu 2013/2014.

0

"W 2010 roku rywalizację z Napoli obejrzało nieco ponad 78 tys..."

Cały fragment do kosza. W 2010 graliśmy z Milanem - powrót Ronaldinho. Z tekstu wynika, że w 2012 roku nie graliśmy Pucharu Gampera. Wszystkie lata pokręcone. Dalej nie czytam.

0

Barcelonie

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?