adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Podzielę się z Wami moimi przeżyciami.
Przed meczem wziąłem udział w tej zabawie. https://vine.co/v/eduwatLpMIw Odpalasz, zatrzymujesz i masz wynik. Wyszło mi 4:3 dla Sevilli. Sevilla strzeli nam 4 gole? Parsknąłem śmiechem.
Jeśli Barcelona wygrywa trzema bramkami zazwyczaj w myślach mówię sobie, że jest po meczu i zawsze miałem rację. Jestem pewien, że tym razem przy wyniku 4:1 po raz pierwszy powiedziałem to na głos, że to już koniec i zostałem skarcony. :)
Kiedy Pedro wchodził na boisko powiedziałem: "ostatnia przysługa i do widzenia" - w sensie "żegnaj" a nie "spier*****". Całe szczęście, że ten scenariusz się ziścił.
Iluminaci.
4
Di Stefano, Kubala, Suarez - SKS
6
Spadłem z krzesła. Za dużo kontrowersji na jednym zdjęciu.
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/11825202_917205508334460_4114947607268264024_n.jpg?oh=7dbe2db8879a4034517a5404e4fb437c&oe=563EC340
0
Co z tego, że będziemy mogli z niego korzystać od stycznia? Wtedy Arda i Aleix Vidal zagrają na skrzydłach.
Mam nadzieję, że Don Pedro zostanie.
0
Przeczytałeś cały komentarz czy tylko spojrzałeś na staty?
6
Tevez 30 goli, 10 asyst
Hazard 19 goli, 13 asyst
Hazard przed Tevezem. Płaczę. Nie wciskać mi, że Hazard pracuje dla drużyny, bo Carlitos brudną robotą też się nie brzydzi i biega za trzech.
Zresztą sam Mourinho powiedział, że Hazard powinien zdobywać więcej goli, jeśli chce wejść na wyższy poziom.
4
Nie wymaga komentarza.
https://x.com/Emenderk/status/631180427567460352
0
Przy pierwszym strzale Lewego źle ustawiony, po chwili ta sławna interwencja. Reszta strzałów na notę i 3 bramki przyjęte na klatę. Jest jeszcze młody, jak na bramkarza to młodzik. Brakuje mu doświadczenia.
3
Z każdym meczem utwierdzam się w przekonaniu, że Claudio Bravo jest lepszym bramkarzem od ter Stegena. Wczoraj niby bez szans, zawiodła obrona, ale przy rzucie wolnym źle się ustawił.
Kiedy bronił Bravo piłkarze z pola też potrafili przysnąć, a nasz bramkarz niejednokrotnie ratował nam skórę. ter Stegen broni to, co powinien obronić i nic poza tym.
3
Barcelona odrzuciła ofertę Romy. Nie zamierzają go sprzedawać.
1
Perełka z meczu ADO z PSV:
0
Uefa nie występowała o zwrot medali. Po raz kolejny tłumaczę, że nie zaliczyli im Ligi Mistrzów do statystyk, a medale wiszą w domu na ścianie. Piszesz bzdury. Tylko tyle ma ci do przekazania.
0
Póki co mamy tylko błysk ArkaVipa, bo nikt medali nie oddawał. Nie zaliczyli im i tyle. Triumfator dostaje 40 medali i robi z nimi co chce.
1
Ciekawe, co na obecność Adila Ramiego w pierwszym składzie powie Shadow_Man i Don_Corleone, który lakjował bzdurne komentarze tego pierwszego.
http://www.fcbarca.com/65104-ogromne-problemy-kadrowe-sevilli-przed-meczem-o-superpuchar-europy,dyskusja-3862197.html
0
Ja nie napisałem, że zagra na 100%, tylko Ty napisałeś, że nie zagra.
9
"Według Sportu Aston Villa zapłaci za Adamę ok. 12 milionów euro."
Kilka dni temu Robert Fernandez mówił, że klauzula Adamy to 6 milionów. Piszą i gadają głupoty.
Według mnie, z Halilovicia nic nie będzie. Nie jestem blisko drużyny, ale po jego zachowaniu w pierwszej drużynie i rezerwach wnioskuję, że to chłopak bez ambicji. W Barcy B grał egoistycznie, na zmiany reagował jak Neymar. Poza tym, ten 19-latek powinien częściej odwiedzać siłownię, bo wygląda jak niedokarmiony gimnazjalista.
0
Naprawdę nie rozumiesz tego co czytasz? Nie ośmieszaj się.
0
Komentarz usunięty
0
Jakby się komuś nudziło, to o 18:30 na żywo na Polsacie Sport News będzie ADO Den Haag - PSV Eindhoven.
0
Zdołałby, tylko że nikt go w du** nie kopnął.
0
Po tym co ostatnio mówił, w ogóle za nim nie tęsknię.
„Moim marzeniem była gra w Barçy i chciałem tego spróbować. Było mi wszystko jedno, czy wyjdzie mi dobrze, czy źle".
Było tego dużo więcej. Pseudowychowanek.
0
Większość artykułów jest pisana kilka godzin wcześniej i wstawiana automatem. Godziny publikacji w większości przypadków są "okrągłe".
0
Mam coś dla Was:
http://www.livesportsreviews.com/tv-channels-broadcasting-rights-la-liga-2/
Ctrl F i wpisać "Poland"
0
W tym tekście słowo "stoper" było używane w kontekście trzyosobowej formacji obronnej. W ustawieniu z trójką obrońców jest jeden stoper. Dla przykładu, od prawej Bartra-Pique-Mathieu. W tym przypadku Pique jest stoperem. On zostaje najbliżej własnej bramki. Wtedy jeden z bocznych obrońców może podejść wyżej i wyprowadzić piłkę. Dobrze to widać w przypadku Juventusu.
0
W którym miejscu dokładnie jest napisane, że nie zagra? Szukam, szukam i nie mogę znaleźć.
0
Krychowiak i Coke byli testowani na stoperze; Adil Rami, Luismi
0
Przecież to stare zdjęcie. Dzieci są w koszulkach z sezonu 2013/2014.
0
"W 2010 roku rywalizację z Napoli obejrzało nieco ponad 78 tys..."
Cały fragment do kosza. W 2010 graliśmy z Milanem - powrót Ronaldinho. Z tekstu wynika, że w 2012 roku nie graliśmy Pucharu Gampera. Wszystkie lata pokręcone. Dalej nie czytam.
0
Barcelonie
0
Komentarz usunięty