3

Montoya przekreślił sam siebie. Grał bardzo bojaźliwie. Przede wszystkim nie chciał stracić piłki. Najczęściej grał do tyłu.

Według mnie, pasowałby do klubu, który gra defensywną piłkę. Do kontrataków by się nadawał.

3

Angel Di Maria wywalczył karniaka, ale jego gra jest beznadziejna. Milion strat, dośrodkowania do nikogo...

1

Sevilla
Deportivo
Arsenal w 2010 roku
Real Sociedad za Guardioli, Tito i Taty :)

0

Angel Di Maria: "Gracias Wilmar Roldan."

0

Messi jest naprawdę zalatany.

Po 19 otworzył wynik na Stadionie Narodowym z Gruzją
23:30 mecz z Paragwajem na drugim końcu świata

mój Boże :)

0

Francja, na mundialu mi zaimponowali swoją grą. Z Niemcami zagrali defensywnie i przegrali po główce z wolnego. :)

0

dwa słowa: Thomas Müller :)

Na mundialu grał jako środkowy napastnik i bardzo dobrze sobie radził.

0

Mourinho: "Kiedy byłem trenerem Realu, to wielu piłkarzy najwięcej czasu spędzało przed lustrem, choć sędziowie czekali już na nich w tunelu." :)

0

Mieliby grać w III lidze?

Prawdopodobnie zostaliby we Fluminense albo wypożyczenie.

2

Zapłaciliśmy 7,9 miliona za prawa pierwokupu do tych trzech piłkarzy. Został tylko Gabigol.

Gabriel "Gabigol" - nadal gra w Santosie
Víctora Andrade - odszedł do Benfiki
Giva - odszedł do Kurytyby

0

Tak, jest winien. Jak wspomniałem, zarząd dostał formalne ostrzeżenie od FIFY i je zignorował.

0

Bardzo dobrze. Czas żeby Rafinha wskoczył na wyższy poziom.

W tym przypadku przelew od prezesa nie był konieczny. Po prostu takie są przepisy.

FIFA nas ostrzegała, że jeśli nie zmienimy sposobu kupowania młodych piłkarzy, to nałożą zakaz transferowy. Zarząd sam jest sobie winien. Olali sprawę i jest jak jest. Teraz zdobyliśmy tryplet i Bartomeu wygrywa w sondażach. Parodia.

0

Jak mawia klasyk:
"Oglądałem mecz z Realem. Pogba jest przereklamowany."

Tak naprawdę, to chyba najlepsza opcja obok Verrattiego. Z tańszych Gündoğan albo Pjanić.

0

Oczywiście, że... tak

14

0

Jeśli Denis Suarez wróci do Barcelony, nie będzie mógł grać do stycznia, tak jak Cristian Tello (wypożyczeni do 2016 roku).

@Sport

21

Nie każde, ale ten był bardzo inteligentny.

10

Tyle w temacie :) https://pbs.twimg.com/media/CHKAPRYWMAAlnZL.jpg

Jeśli ktoś wstawił wcześniej, to przepraszam.

2

Tak, jest za słaby. Fizycznie nie wytrzymałby 45 minut na boisku na tym poziomie. Poza tym, jego wybryki pozaboiskowe... Mógłby mieć zły wpływ na innych kadrowiczów.

2

Śledzisz newsy o Ronaldinho czy tylko tak piszesz? Nie chcą go nawet w meksykańskim Queretaro.

0

Mają jeszcze Fabinho z Monaco, ale nie nowina, że w tym momencie Dani jest w TOP1 na swojej pozycji.

Jeśli Dunga postawiłby na Fabinho, na miejscu Alvesa podziękowałbym za współpracę i wrócił na wakacje.

0

"LFP bada, czy słowa Lopo mogą być podstawą do nałożenia kary i czy mogą być potraktowane jako oferta."

I dlatego po golu na 2:2 Barcelona robiła wszystko, żeby zdobyć bramkę...

0

Aleix Vidal w reprezentacji Hiszpanii będzie grał z numerem 17.

Przypominam, że po wypożyczeniu Alexa Songa w Barcelonie ten numerek jest wolny.

2

Nie. Maradona nie wytrwał nawet roku w jednym klubie, za każdym razem wywalali go na zbity pysk.

W jakiejś drużynie młodzieżowej był ostatnio "dobrym duchem drużyny", nie trenerem, nie członkiem sztabu. To mówi wszystko.

2

"Denerwuje mnie, że przyjdą tacy z telewizji i uczą nas jak grać w futbol."

0:4 z Niemcami na Mistrzostwach Świata w 2010 roku w roli trenera. Dieguito, Ty jesteś genialnym nauczycielem.

21

Piątka sędziowska robi wrażenie. ;)

10

2

Diego Simeone: "Real Madryt zdobył mistrzostwo tylko raz w ciągu ostatnich siedmiu lat. W przyszłym sezonie wszystko będzie ustawione pod nich. Bardzo trudno będzie z nimi rywalizować."

3...2...1... Zaczynamy

0

Chevrolet płaci Manchesterowi United 60 baniek rocznie. Uwierz, nie byłoby problemu ze znalezieniem innego sponsora.

Spójrz na taki głupi ranking. Nie wykorzystujemy tego co mamy. http://transfery.info/75958,top-20-najlepiej-wycenianych-klubow

Można powiedzieć, że w ostatnich latach dominujemy w światowym futbolu. Tymczasem dostajemy od Nike "marne" 33 miliony na sezon (7-8 miejsce). Bayern i Manchester United otrzymują od Adidasa 3 razy tyle.

3

"Co ciekawe, dokonania Vidala z kampanii 2014/15 wypadają na tle liczb Daniego Alvesa całkiem okazale. Katalończyk zagrał w 47 meczach, zaliczając w nich 6 goli, 9 asyst i 42 udane dryblingi. Osiągnięcia Brazylijczyka to 0 bramek, 12 ostatnich podań i 43 dryblingi (dane optasports.com)."

Jak ma wypadać na tle Alvesa? Przecież Aleix Vidal to skrzydłowy, na prawej obronie gra od święta (9 meczów, jak Pan wspomniał).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?