1

Luciano Vietto ostatnią bramkę zdobył 8 marca, Paulo Dybala 4 kwietnia. Nie ten czas, nie ten kaliber.

17

Tymczasem na dzisiejszym treningu kontrola antydopingowa z Uefa. ;)

0

Nasze stroje wyjazdowe są koloru czerwonego/różowego. Nie możemy w nich zagrać, bo Athletic gra w biało-czerwonych koszulkach.
Pewnie zagramy w trzecim stroju (żółte/zielone).

24

Ciesz się piłką. Nie zawracaj głowy tym, co mówią inni.
Wolisz La Liga? Oglądaj La Liga. Wolisz Premier League? Oglądaj Premier League.

7

Wszystkie prokatalońskie i promadryckie gazety tak robią.

Kiedy Barcelona zdobyła mistrzostwo, to Marca dały na całą stronę koszykarzy Realu, którzy zdobyli Euroligę. https://x.com/rafa_lebiedz24/status/600332071245107200/photo/1

Carlo Ancelotti zwolniony? Na okładkę David De Gea. http://uploads.fcbarca.com/uploads/files/przeglad-prasy/26-05-2015/3.jpg Następnego dnia Alberto Contador. http://uploads.fcbarca.com/uploads/files/przeglad-prasy/27-05-2015/marca270505.png Hiszpania.

0

"Według "Daily Mirror..."
Daj spokój, człowieku. Przecież to jeszcze większy szmatławiec niż Marca.

1

Wiedzieliśmy, że Athletic może(!) skorzystać z szatni gospodarzy. Teraz oficjalnie zadecydował.

0

Kręcidło napisał "Nike domaga się." Bzdura. Później sam to przyznał w komentarzu. Nike może ich co najwyżej prosić. Według mnie, sypną groszem i Llagostera nawet zmieni swoje barwy. :)

1

Nie przesadzaj. Przecież każdy wie, że ta koszulka wyjazdowa jest w kolorze szkarłatnym: http://m.uksoccershop.com/images/barcelona-2014-2015-nike-long-sleeve-away-football-kit.jpg ;)

0

Chociaż trzeci komplet im wyszedł. W następnym sezonie musimy grać tylko w tych!

27

Panie Macieju, dlaczego wykorzystuje Pan tak beznadziejną czcionkę? Nie da się tego czytać. Dobrze byłoby to ujednolicić. Cała reszta redaktorów wykorzystuję ten sam rozmiar i rodzaj czcionki. Tylko Pan się wyłamuje.

Przecież taka jest najlepsza: http://www.fcbarca.com/63765-barcelona-nie-odpowie-daniemu-alvesowi.html?utm_source=mainNews

3

Jak powiedział Alves: "basura".

5

Skoro kopiujesz wypowiedź Jakuba Kręcidło, mógłbyś podać źródło...

1

Według mnie, zachował się nieodpowiednio, ale to mnie rozwaliło:

0

"Szacunek za postawę boiskową jak najbardziej, za robienie ludzi w bambuko już nie."
Czytaj dokładnie i kończmy ten spór, bo to jest dopiero żałosne. ;)

1

Wyzywać Xaviego, to chyba ty wyzywałeś. Generalizować możesz u siebie w domu. Nie, przepraszam. Zapewne chciałeś zebrać polecenia. Najmocniej przepraszam.

Jak się do niego odnoszę? Bo napisałem "żałosne"? W takim razie, też mnie obraziłeś. Ochłoń człowieku. To są jego słowa. Nie zmyśliłem tego. Szacunek za postawę boiskową jak najbardziej, za robienie ludzi w bambuko już nie. Mówisz wprost o co ci chodzi, albo nie zasługujesz na szacunek i tak jest w przypadku Alvesa. Głupie gadanie na konferencji, a później wyłazi o co naprawdę chodzi przez jedno niefortunne zdanie.

38

Dani Alves: "Nie chodzi mi o pieniądze. Pragnę jedynie szacunku."
:
:
:
:
"Wszystko ma swoją cenę, ja także."

Żałosne.

0

Mógł powiedzieć dwa zdania i wyjść. W swoim stylu narobił szumu. Żenada.

2

Około 13. Jeśli zrobi na niej jakiś niepotrzebny szum, to trudno będzie mu to wybaczyć.

5

Na pewno tekst był napisany dużo wcześniej i został wstawiony automatycznie o danej godzinie.

0

Mamy Rakiticia, Marchisio nie potrzebujemy.
Gündoğan/Verratti/Pogba tak, Marchisio to inny profil.

Oczywiście, że sporo wnosi do gry Juventusu, tylko że my potrzebujemy kontroli w środku pola, nie drugiego Rakiticia.

8

Ile ty rzeczy nie rozumiesz, to się w głowie nie mieści...

29

Gwarantuję, że te koszulki sprzedałyby się lepiej:
https://www.behance.net/gallery/12086515/Fc-Barcelona-Nike-concept-jerseys

0

Prawie nikt tego nie zauważył:

"Później wielokrotnie wypowiadał się na mój temat, jakbyśmy się wcale nie znali i nie czuję się komfortowo, rozmawiając o nim."

0

"Później wielokrotnie wypowiadał się na mój temat, jakbyśmy się wcale nie znali i nie czuję się komfortowo, rozmawiając o nim. "

Przemilczę to.

18

hahahaha pamiętacie?



Można oglądać w nieskończoność. ;)

1

Jutro na murawę Camp Nou wybiega czarny kot i mamy klamrę. :) http://i.ytimg.com/vi/CzBD6DrizJM/maxresdefault.jpg

2

The Sun to brukowiec.
Z Anglii można wierzyć tylko Sky Sports i BBC Sport.

3

Wrzucam tutaj, bo to jest temat główny.

Do punktu 2 i 8 należy podejść z dystansem. To są tylko ciekawostki. ;)

1) Xavi Hernandez to ostatni piłkarz, któremu udało się zaliczyć 4 asysty w jednym meczu ligowym - przeciwko Realowi Madryt na Santiago Bernabeu w 2009 roku (Real - Barcelona 2:6).

2) Domenico Berardi (Sassuolo) w wieku 20 lat i 9 miesięcy zdobył 30 goli w lidze włoskiej. Natomiast Leo Messi, mając 20 lat i 8 miesięcy zdobył 30 goli w lidze hiszpańskiej. Jednak, piłkarz Barcelony potrzebował na to 12 meczów więcej.

3) Juventus Turyn zdobył 10. Puchar Włoch (2:1 przeciwko Lazio Rzym). Odnieśli triumf w krajowym pucharze po raz pierwszy od 1995 roku.

4) Xavi zdobył 23 trofea w barwach Barcelony, Paco Gento 23 z Realem Madryt. Jeśli kapitan Barcelony sięgnie po kolejne trofeum, to zostanie najbardziej utytułowanym piłkarzem w historii hiszpańskiego futbolu.

5) Barcelona to zespół, który wygrał najwięcej meczów ligowych w tym sezonie (30) spośród zespołów z pięciu najlepszych lig europejskich.

6) Real Madryt tylko dwa razy zdobył mistrzostwo Hiszpanii, kiedy strzelał 100 lub więcej goli w sezonie ligowym (1989/1990 i 2011/2012).

7) W finale Ligi Mistrzów w 2011 roku (Barcelona - Manchester United 3:1) Xavi wykonał 141 podań. To najlepszy wynik w finale LM od sezonu 2003/2004.

8) Iker Casillas i David De Gea mają identyczną skuteczność - po 71% obronionych strzałów.

Źródło: Opta Jose

1

Gündoğan jeszcze na początku tego sezonu był kontuzjowany. Nie uczestniczył w presezonie z drużyną. Nawet nie ma o czym mówić. Według mnie, do takiej Barcelony pasuje jak najbardziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?