2

"Chiellini doznał kontuzji mięśnia czworogłowego uda podczas ligowego pojedynku z Napoli."

"Jednym z rozwiązań, na jakie może zdecydować się włoski trener, jest wystawienie Andrei Barzagliego na pozycji kontuzjowanego Chielliniego."

To Andrea Barzagli uszkodził mięsień czworogłowy w meczu z Napoli. Chiellini naderwał mięśnie w łydce na wczorajszym treningu.

Wszystko wam się "popieprzyło".

5

Chiellini na pewno(!) nie zagra w finale Ligi Mistrzów z powodu naderwania mięśnia w łydce.

@RAC1

6

Oficjalnie: Uefa przystała na prośbę Barcelony. Figo nie zagra w meczu legend.

9

*On nie ma godności od 15 lat.

3

„Barça nie pozwala, aby Figo reprezentował ją w towarzyskim meczu legend (Barcelona vs Juventus) w Berlinie"

To będzie mecz Barcelona Juventus vs. reszta świata. W Mundo Deportivo nadal balują.

100

dziennikarz: "Masz przed sobą Messiego, Neymara i Suareza. Co robisz?"
Abidal: "Proszę o zmianę."

@MD

9

Barcelona ma swoje tridente, a TVP1 niezastąpiony duet.

Oficjalnie: finał Ligi Mistrzów skomentują Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow. Komedia.

0

Sport: "Luis Enrique chce zatrudnienia Miguela Angela Nadala."

Czyli Lucho zostaje. ;)

20

Na pewno cieszyłeś się ze zdobycia Ligi Mistrzów przez Real...

71

Hit! Carlos Velasco Carballo (arbiter Pucharu Króla) napisał w protokole meczowym, że mecz miał miejsce na San Mames w Barcelonie.

Hiszpania ;)

50

Rozumiem zachwyty nad Messim, ale komentarze typu: "Barcelona ma Messiego a Juventus drużynę" niesamowicie mnie wpieniają.

To jest brak szacunku do reszty piłkarzy i sztabu szkoleniowego.

17

Andoni Iraola: "Show Neymara? To było niesportowe zachowanie, ale oni tacy są. Neymar może uczyć się od swoich kolegów z Barcelony."

Niby doświadczony, dojrzały piłkarz, a wypowiada się jak typowe hala dziecko.

0

"W związku z karygodnym zachowaniem Neymara w finale Pucharu Króla, Brazylijczyk przepracuje presezon w więzieniu Guantanamo."

źródło: adam34689

2

Xavi: "To, co robi Messi, jest wręcz skandaliczne." ;)

12

Benitez ładnie się pożegnał z Napoli. Porażka 2:4 z Lazio i bye bye Champions League.

2

Ronaldinho dawno powinien wisieć.

1

Dwa tytuły w tydzień? Douglas jest w szoku. https://vine.co/v/ehuYmU3FmOx

3

1

Maradona: "Moje gole były ładniejsze od bramek Messiego."

Płaczę ;)

4

Iwański: "Panowie, król jest na trybunach."

Leżę i nie wstaję. ;)

6

Maradona: "Moje gole były ładniejsze od bramek Messiego."

1

Jerome Valcke (sekretarz generalny FIFA): "Nie ma możliwości prawnych na nadanie amnestii Barcelonie."

To było do przewidzenia, szkoda tylko, że nie powiedzieli tego przed wyborami...

0

Totalne bzdury, których Blatter nie zdementował, żeby nie tracić poparcia.

0

Oficjalnie: W finale Pucharu Króla gramy w strojach domowych. ;)

4

"Młody wiek stwarzał normalne dla tego okresu problemy. Czternastoletni Xavi był młodzieńcem dość boleśnie przechodzącym okres dojrzewania."

Wywiad z 2013 roku:

El Pais: W jakim wieku po raz pierwszy uprawiałeś seks?
Xavi: "14 lub 15 lat. Zacząłem szybciutko"

:)

3

0

3

Ryan Babel (były piłkarz Liverpoolu): "Rafa Benitez zostanie trenerem Realu? Z Cristiano Ronaldo zrobi dobrego obrońcę..."

Za Beniteza na imprezy po porażkach raczej sobie nie pochodzą. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?