adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Do redakcji: dajcie to na stronę ;) http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20150515/20111990568/los-futbolistas-mas-laureados-de-la-historia/item/1/ryan-giggs-36-titulos.html
3
My God... Szanujcie wzrok czytelników. Co to za czcionka?
1
Pique jest zaje***ty: http://as.com/videos/2015/05/18/portada/1431928088_827326.html
15
Jakkolwiek to zabrzmi: idziemy po sekstet. ;)
1
Nieprawda. PZP swoją drogą a Puchar Europy (Liga Mistrzów) swoją.
1961 Benfica 2:3
1986 Steaua Bukareszt 0:0 (w karnych 0:2)
1994 Milan 0:4
0
Undiano Mallenco nie ma wstydu.
Mógłby oficjalnie wyjść do dziennikarzy i powiedzieć: "Jestem antyculé. Chodzi o moje sympatie. Nikt mi za to nie płaci."
17
Arda rzuca butem w Diego Godina.
0
Julio Sergio (były bramkarz AS Romy) stwierdził w wywiadzie, że rozmawiał z Guardiolą na temat jego przyszłości. Pep Guardiola powiedział mu, że chce poprowadzić reprezentację Brazylii na Mistrzostwach Świata.
19
Świetna atmosfera na treningu Realu Madryt:
6
Piękne jest to, że w przyszłym sezonie Ligi Mistrzów może grać 5 zespołów z Hiszpanii.
Valencia musi wygrać dwumecz eliminacyjny, a Sevilla zdobyć Ligę Europy - finał z Dnipro.
7
Mają pizzę w menu? ;)
0
Pep nie ma pojęcia jak zatrzymać to g**no.
0
ciekawostka ode mnie
Ostatnie finały Ligi Mistrzów:
Barcelona - 3 zwycięstwa (2006, 2009, 2011)
Juventus - 3 porażki (1997, 1998, 2003)
3
Jedno jest pewne: wyobraźnia katalońskich dziennikarzy nie zna granic. ;)
0
hahahha gościu, przeanalizuj swój pierwszy post. Nic nie wspomniałeś o rezerwach. Jeśli napiszę, że lubię kawę, to znaczy że herbaty już nienawidzę?
0
Właśnie o to chodzi, że zostali zgłoszeni do Ligi Mistrzów: http://www.fcbarca.com/58346-wspolny-trening-z-barca-b.html
0
Munir, Sandro i Samper zostali zgłoszeni do Ligi Mistrzów i w niej grali. Na 100% będą mieli LM w CV.
Marc Bartra zdobył LM w 2011 roku, a członkiem pierwszej drużyny został w lipcu 2012 roku.
@whiketh Napisałeś nieprawdę. Dla przykładu, taki Stevan Jovetić z Manchesteru City nie zdobyłby Ligi Mistrzów, bo nie był do niej zgłoszony.
0
"Prezydent spotkał się z nami, aby wspierać drużynę na tej ostatniej prostej".
Doceniam, bo nie łatwo jest znaleźć czas w trakcie kampanii prezydenckiej. Trzeba biegać od studia do studia i udzielać wywiadów... Nawet nie miał czasu, żeby pojechać na finał LM w hokeju na wrotkach, który wygrała Barca, bo musiał się pokazać w TV3. Parodia.
126
Kompany: "Barca? We fear Stoke more."
Benatia: "No respect for Messi, Suarez and Neymar."
Neuer: "I will show Messi who is the boss."
Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
0
Komentarz usunięty
0
"Tryplet? Ani na początku sezonu, ani w styczniu oczekiwania nie były tak wysokie."
Chyba na fcbarca.com nie wchodziłeś. ;)
1
"W Barcelonie, gdy wygrywasz to dzięki atakowi, a gdy przegrywasz to z powodu obrony."
Gerard, za długo przebywasz z naszym trenerem. ;)
0
Chyba chodzi tylko o La Liga, bo we wszystkich rozgrywkach to jest tak, jak napisał @ngif.
58
"Zanim zakończę karierę chciałbym jednak zagrać w finale Ligi Mistrzów przeciwko Realowi."
Ten Pan naprawdę uwielbia adrenalinę. Finał z Realem, poker... Shakira.
24
Messi nie ma swojego stylu? A idź pan... na odwyk.
1
Wyobraźcie sobie, że Barcelona zdobywa Ligę Mistrzów, Xavi oddaje opaskę Vermaelenowi i Belg unosi puchar. ;)
@Stinger nie bierz wszystkiego na poważnie
0
„Ustawienie 4-3-3 jest dla Pogby idealne. W Realu Madryt potrzebowałby dużo więcej czasu na adaptację."
No tak, bo w Madrycie do niedawna to była wina ustawienia. Przecież 4-4-2 rozwiązuje wszystkie problemy. ;)
1
Verratti to samo. Wybuchowy piłkarz. Jak to mówił Tomasz Smokowski: "łapie głupie kartki". Jeszcze te dryblingi we własnym polu karnym... Niektórym się wydaje, że to jest Xavi 2.0. Na pewno nie. Zamiast posłać podanie do wychodzącego partnera, on woli dryblować i holować piłkę. Nie zawsze, ale często chce pokazać jak świetną techniką dysponuje.
8
Dominacja w Europie nie istnieje. Bayern w 2013 roku zdobył tryplet, grał naprawdę porywająco. "Eksperci" wieszczyli ich hegemonię na arenie międzynarodowej. I co? Srogie lanie od Realu w zeszłym roku i w tej edycji odbili się od katalońskiej ściany.
0
Tylko przypomnę, że niedawno kibice Realu porównywali ich drużynę do Barcy Pepa Guardioli...