3

My God... Szanujcie wzrok czytelników. Co to za czcionka?

1

15

Jakkolwiek to zabrzmi: idziemy po sekstet. ;)

1

Nieprawda. PZP swoją drogą a Puchar Europy (Liga Mistrzów) swoją.

1961 Benfica 2:3
1986 Steaua Bukareszt 0:0 (w karnych 0:2)
1994 Milan 0:4

0

Undiano Mallenco nie ma wstydu.

Mógłby oficjalnie wyjść do dziennikarzy i powiedzieć: "Jestem antyculé. Chodzi o moje sympatie. Nikt mi za to nie płaci."

17

Arda rzuca butem w Diego Godina.

0

Julio Sergio (były bramkarz AS Romy) stwierdził w wywiadzie, że rozmawiał z Guardiolą na temat jego przyszłości. Pep Guardiola powiedział mu, że chce poprowadzić reprezentację Brazylii na Mistrzostwach Świata.

19

Świetna atmosfera na treningu Realu Madryt:

6

Piękne jest to, że w przyszłym sezonie Ligi Mistrzów może grać 5 zespołów z Hiszpanii.
Valencia musi wygrać dwumecz eliminacyjny, a Sevilla zdobyć Ligę Europy - finał z Dnipro.

7

Mają pizzę w menu? ;)

0

/photo/1

Pep nie ma pojęcia jak zatrzymać to g**no.

0

ciekawostka ode mnie

Ostatnie finały Ligi Mistrzów:
Barcelona - 3 zwycięstwa (2006, 2009, 2011)
Juventus - 3 porażki (1997, 1998, 2003)

3

Jedno jest pewne: wyobraźnia katalońskich dziennikarzy nie zna granic. ;)

0

hahahha gościu, przeanalizuj swój pierwszy post. Nic nie wspomniałeś o rezerwach. Jeśli napiszę, że lubię kawę, to znaczy że herbaty już nienawidzę?

0

Właśnie o to chodzi, że zostali zgłoszeni do Ligi Mistrzów: http://www.fcbarca.com/58346-wspolny-trening-z-barca-b.html

0

Munir, Sandro i Samper zostali zgłoszeni do Ligi Mistrzów i w niej grali. Na 100% będą mieli LM w CV.

Marc Bartra zdobył LM w 2011 roku, a członkiem pierwszej drużyny został w lipcu 2012 roku.

@whiketh Napisałeś nieprawdę. Dla przykładu, taki Stevan Jovetić z Manchesteru City nie zdobyłby Ligi Mistrzów, bo nie był do niej zgłoszony.

0

"Prezydent spotkał się z nami, aby wspierać drużynę na tej ostatniej prostej".

Doceniam, bo nie łatwo jest znaleźć czas w trakcie kampanii prezydenckiej. Trzeba biegać od studia do studia i udzielać wywiadów... Nawet nie miał czasu, żeby pojechać na finał LM w hokeju na wrotkach, który wygrała Barca, bo musiał się pokazać w TV3. Parodia.

126

Kompany: "Barca? We fear Stoke more."
Benatia: "No respect for Messi, Suarez and Neymar."
Neuer: "I will show Messi who is the boss."

Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

0

Komentarz usunięty

0

"Tryplet? Ani na początku sezonu, ani w styczniu oczekiwania nie były tak wysokie."

Chyba na fcbarca.com nie wchodziłeś. ;)

1

"W Barcelonie, gdy wygrywasz to dzięki atakowi, a gdy przegrywasz to z powodu obrony."

Gerard, za długo przebywasz z naszym trenerem. ;)

0

Chyba chodzi tylko o La Liga, bo we wszystkich rozgrywkach to jest tak, jak napisał @ngif.

58

"Zanim zakończę karierę chciałbym jednak zagrać w finale Ligi Mistrzów przeciwko Realowi."

Ten Pan naprawdę uwielbia adrenalinę. Finał z Realem, poker... Shakira.

24

Messi nie ma swojego stylu? A idź pan... na odwyk.

1

Wyobraźcie sobie, że Barcelona zdobywa Ligę Mistrzów, Xavi oddaje opaskę Vermaelenowi i Belg unosi puchar. ;)

@Stinger nie bierz wszystkiego na poważnie

0

„Ustawienie 4-3-3 jest dla Pogby idealne. W Realu Madryt potrzebowałby dużo więcej czasu na adaptację."

No tak, bo w Madrycie do niedawna to była wina ustawienia. Przecież 4-4-2 rozwiązuje wszystkie problemy. ;)

1

Verratti to samo. Wybuchowy piłkarz. Jak to mówił Tomasz Smokowski: "łapie głupie kartki". Jeszcze te dryblingi we własnym polu karnym... Niektórym się wydaje, że to jest Xavi 2.0. Na pewno nie. Zamiast posłać podanie do wychodzącego partnera, on woli dryblować i holować piłkę. Nie zawsze, ale często chce pokazać jak świetną techniką dysponuje.

8

Dominacja w Europie nie istnieje. Bayern w 2013 roku zdobył tryplet, grał naprawdę porywająco. "Eksperci" wieszczyli ich hegemonię na arenie międzynarodowej. I co? Srogie lanie od Realu w zeszłym roku i w tej edycji odbili się od katalońskiej ściany.

0

Tylko przypomnę, że niedawno kibice Realu porównywali ich drużynę do Barcy Pepa Guardioli...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?