adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2 mecze z 2013
2 z 2008
2 z 2005
1 z 2003
0
Ostatnie 7 meczów pomiędzy Juventusem a Realem:
4 zwycięstwa Juventusu, 1 remis, 2 zwycięstwa Realu.
@Opta adam34689
0
Jest napisane, że jako pierwszy, to jako pierwszy. Nie ma obostrzeń, co znaczy że jako pierwszy w historii rozgrywek.
0
Barcelona zagra w finale UEFA Futsal Cup (odpowiednik piłkarskiej LM) przeciwko Kairatowi Almaty z Kazachstanu ;)
1
Dzisiaj na pewno pojawią się artykuły na ten temat. Hańbą jest też ta notka w kalendarium. Dwa błędy:
1. Był asystentem Guardioli w latach 2008-2012 (w 2012 też zdobyliśmy trofeum - Puchar Króla).
2. Pierwszym trenerem, który wygrał ligę hiszpańską z dorobkiem 100 punktów był Jose Mourinho w sezonie 2011/2012.
1
"Dziennik pisze, że Katalończycy połowę walki o Champions League stoczą z Pepem Guardiolą. "
Dwa mecze z Bayernem i jeden finał. Dwumecz to nie to samo co pojedynczy mecz. Matematyka to nie jest ich mocna strona. ;)
0
Pamiętam, jak rok temu w trakcie presezonu przegraliśmy z nimi 0:2 a Philipp Lahm strzelił bramkę głową. Nie wiedziałem czy mam się śmiać, czy płakać. ;)
0
"Ponadto widzimy, iż więcej niż połowa ligi zależy od dzisiejszego meczu z Espanyolem."
Ktoś tu może przegapić mecz, który odbędzie się dzisiaj. ;) Pewnie artykuł napisany już wczoraj, a pojawił się dopiero dzisiaj i stąd ta pomyłka.
0
Marc popełnia błędy, więc nie dziwię się, że nie gra w najważniejszych meczach.
We wtorek gramy z Getafe na Camp Nou. Być może w tym meczu Bartra zagra w pierwszym składzie. Oby! ;)
7
Reakcja Pirlo na stwierdzenie, że Juventus jest najsłabszym zespołem spośród półfinalistów:
10
Możemy się założyć. Myślę, że Bayern wygra posiadanie piłki a Barcelona przepustkę do finału. ;)
1
pierwszy mecz w Turynie, rewanż na Bernabeu
0
1. Wylosowaliśmy najgorzej jak mogliśmy.
2. Z Bayernem w europejskich pucharach wygraliśmy tylko raz, a przegraliśmy 5 razy.
3. Rewanż gramy na wyjeździe.
Wszystko nie po naszej myśli. Mam nadzieję, że w tym tkwi nasza siła. Dzięki temu, trenerzy i piłkarze spędzą mnóstwo czasu na przygotowaniach.
0
Dwa lata temu mówiłem odwrotnie, w przypadku wyeliminowania Barcy chciałem zwycięstwa Bawarczyków. Bayern z Heynckesem na ławce grał naprawdę piękny futbol i zdobył LM. Mam nadzieję, że w tym roku role się odwrócą.
0
6
Lio stajla:
1
Wie ktoś, czy w którymś z oficjalnych meczów Barcelony Valdes nie dotknął piłki?
3
Zauważcie jak R10 uśmiecha się w końcowej fazie. ;) https://vine.co/v/OxmhqnUXLnb
2
Ciekawostka: Najwięcej tweetów spośród piłkarzy Barcelony opublikował Neymar (40 tysięcy). Drugi w tej klasyfikacji jest Dani Alves ("tylko" 4 tysiące).
@Sport
0
Porażka Barcy z Atletico to nie upokorzenie, PSG z Chelsea też nie.
0
Wyżej w miejscu na wynik jest stare logo PSG. To jest nowe: http://www.butfootballclub.fr/wp-content/uploads/Logo-PSG1.jpg
Zniknął wózek, powstała luka i wszyscy wiemy jak to się skończyło. ;)
0
W tych edycjach Ligi Mistrzów, w których uczestniczyła Barcelona, grała w 29% finałów. Nieprawdopodobne. ;)
5
Pierwszy akapit czytało się jak dobry kryminał, z tym że tu nie ma nic śmiesznego.
Kuszę są różnej wielkości, schował ją w plecaku. Proste.
Piszecie o woźnych/ludziach pilnujących szkoły. Życia nie znacie?
9
Messi wyżej od Benzemy, Neymar wyżej od Bale'a, tylko Suarez niżej od Ronaldo. ;)
1
Mandzukić zablokował się na dobre.
0
Real celebruje tam zdobycie tytułów: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/03/Cibeles_con_Palacio_de_Linares_al_fondo.jpg
11
Zakład pomiędzy Valdesem i Gutim:
http://blaugrana.pl/17649-Zaklad-Vald
Od El Clasico minęło 29 dni a fotki Gutiego spod Canaletes jak nie było, tak nie ma.
14
// Ktoś już napisał niżej, nie zauważyłem.
Oficjalnie: Finał Pucharu Króla (Barcelona - Athletic) odbędzie się w sobotę, 30 maja o 21:30 na Camp Nou.
@Barcastuff
4
Pique w jedenastce kolejki: https://pbs.twimg.com/media/CDBMM8DUkAEubTy.png
Leżę na glebie. ;)
33
Mascherano o Suarezie: "Luis lubi zaczepki, ale to dobry chłopak. Kiedy podróżujemy, gramy razem w chińczyka. To straszne. Nie może nic robić. Żadnego kopania, rzucania się".
@dumakatalonii.pl