21

Płakałem jak czytałem.

113

Mourinho: "Alex Ferguson nauczył mnie szanować rywali. W mediach nigdy nie jestem hipokrytą."

Leżę i nie wstaję. ;)

0

Na ostatniej konferencji przed QPR. beka z gościa

0

Mourinho: "Alex Ferguson nauczył mnie szanować rywali. W mediach nigdy nie jestem hipokrytą."

0

"Nic dziewnego, że po raz pierwszy od Derbi Sevillano w 2008 roku w kasach na Sánchez Pizjuán zabrakło biletów. "

Sami pisaliście, że w tym sezonie z Espanyolem w Pucharze Króla był pełny stadion: http://www.fcbarca.com/62917-niemal-wszystkie-bilety-na-starcie-sevilli-z-barca-wyprzedane.html

14

Barcastuff: w tym sezonie ligowym Barcelona zdobyła 27 goli w pierwszej połowie i 58 w drugiej.

13

Ciekawostka ode mnie: bramki zdobyte głową stanowią 12,7% wszystkich goli strzelonych przez Barcelonę w tym sezonie. To najwyższy odsetek od 11 sezonów.

0

Nie zrobimy żadnego kroku, bo wystarczy jeden słabszy mecz i cała dotychczasowa przewaga stopnieje. Na dodatek, terminarz mamy trudniejszy niż Real.

2

W którym miejscu znalazłeś moje zdanie na ten temat? Napisałem, że Deulofeu nie przepada za Luisem Enrique (pewnie z wzajemnością).

Słabo u Ciebie z czytaniem ze zrozumieniem.

1

Deulofeu o Bartrze: "Grać dobrze, strzelać gole i wciąż mieć poczucie, że w następnym meczu nie będzie się w podstawowym składzie… Tylko tego mu brakuje”.

Kolejny pstryczek w nos Luisa Enrique.

1

Barcelona gra dzisiaj z Sevillą a Barcelona B z Betisem w niedzielę. Mam nadzieję, że Sevilla okaże się gościnna.

1

Absolutnie nie. Na youtubie możesz obejrzeć konferencje. Stara się nie dawać pretekstu do sensacji. Po prostu: ma gdzieś tych pismaków.

1

"Agentka Alvesa powiedziała wczoraj, że przez tę sytuację z kontraktem Dani popełniał błędy w tym sezonie."

Gdybym powiedział to wszystko, co myślę o jego agentce, poszedłbym do więzienia. Przez nią Alves naraża się na śmieszność.

0

"Messi czy Cristiano?"
Suarez: "Messi"

Po cholerę zadawać takie pytania piłkarzom Barcelony i Realu?

1

Jeśli prawidłowo interpretuję jego zdjęcie, to gość ma nierówno pod sufitem. Dobrze się dobrali z tą Dinorah.

7

Dinorah Santa Ana: "Barça przedstawiła nam ofertę kontraktu, jednak muszę przyznać, iż nie jest ona tak dobra, jak inne dwie, które także mamy na stole."

"Rozmawiałam z kilkoma kandydatami na prezydenta Barçy i zapewniali mnie oni, że załatwiliby tę sprawę inaczej."

Ta baba jest żałosna. Chwyta się czego tylko może. Interesów nie załatwia się w ten sposób.

24

Mascherano: "Kiedy strzelę gola, na stadionie będzie prawdziwa fiesta. [śmiech]"

0

To byłoby cholernie głupie. Przechodzi do Barcy w czerwcu i od razu jest wypożyczany na pół roku do innego klubu, bo nie może grać do stycznia 2016 roku. W wielkim klubie już grał. Teraz chce mieć miejsce w pierwszym składzie i wysoki kontrakt.

1

Mężczyznę byś brał?

0

Publikując rewelacje takiego brukowca jak Daily Star, obniżacie poziom tego serwisu.

0

"Źródło: Mundo Deportivo"

Wiadomo, że zarząd ma duży wpływ na to, co pisze ta gazeta. Gdzieś czytałem, że ktoś z klubu jest jej właścicielem. Te wszystkie plotki o transferze Pogby, Dybali, Vietto to ich wymysł i część kampanii wyborczej. Pedro za 10 milionów? Pogrążają sami siebie.

3

Ciekawostka ode mnie: Barcelona zdobyła bramkę ze stałego fragmentu w 5 meczach ligowych z rzędu.

5

Ciekawostka ode mnie: Barcelona zdobyła bramkę ze stałego fragmentu w 5 meczach ligowych z rzędu.

0

Robo al Barca!

77

Ronaldinho: "W czasie gry w Barcelonie, często uprawiałem seks w nocy poprzedzającej mecz. To nie był problem, przeciwnie. Byłem bardziej szczęśliwy podczas meczu."

0

Wstawiacie 20 różnych składów. To najbardziej wiarygodne źródło: https://x.com/barcastuff/status/585850709624627200

0

Warto dodać, że był to jego ostatni ligowy mecz.

0

Czy ja napisałem, że piłkarze Barcy są święci? Nie. Dyskusja toczy się na temat zachowania Ronaldo.

0

Nie interesuje mnie, co piłkarze robią poza boiskiem. Nie śledzę tego. Chodzi mi o zachowanie piłkarzy w trakcie meczów, a ten gość zachowuje się skandalicznie. Dla przykładu, Jordi Alba to samo, żeby nikt mi nie zarzucił subiektywności.

8

Rozumiem, że zdobył 5 bramek, zdominował kolejkę itd. Jednak, kiedy na niego patrzę, robi mi się niedobrze. Na szacunek trzeba zasłużyć. Szacunku nie zdobywa się poprzez wymuszanie rzutów karnych i wolnych, uderzanie łokciami i nogami, wywieranie presji na sędziach i udzielanie bzdurnych wypowiedzi, w których jest pełno hipokryzji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?