0

"Gdyby nie Messi, już byłby wielkim idolem kibiców."
Niech pan nie udziela wywiadów po nocy pełnej wrażeń.

0

Zapraszamy na fcbarca.com.

4

"faul Alvesa na Ronaldo w polu karnym dał jedenastkę Realowi"
Gdzie? W polu karnym? ;D

1

Pamiętam, że po 4:3 nie mogłem zasnąć. ;D

0

Dzisiaj tyle zapowiedzi, statystyk i newsów, że nie nadążam z czytaniem. ;D

2

Cristiano Ronaldo skills:

2

Wystarczy zrealizowanie punktu pierwszego.

1

Najpierw coś na ząb, czyli PSV-Feyenoord.

1

Kibicujesz Realowi, więc nic dziwnego, że wypisujesz głupoty.

0

Xavi: "Masakruj białego!" ;D

3

" Tym razem jednak kubeł zimnej wody nie ma dna i leje się na głowy Królewskich aż do teraz."
mistrzostwo ;D

1

Messi jest kosmicznym piłkarzem, a Ronaldo ma kosmiczne... buty.

/photo/1

0

Po tym jak LFP zaczęła się przyglądać tej sprawie, kibice w następnym meczu śpiewali: "Cristiano, jak bardzo cię kochamy, Cristiano".
Dzisiaj można to powtórzyć ;D

0

Szczerze, to wolę, żeby grał Mathieu niż nieogarnięty i wiecznie spóźniony Busquets. Wtedy koncentracji na pewno nie zabraknie.

0

2 karniaki

0

Ludzie mają pomysły ;D

/photo/1

0

Opta Jose: Real przeciwko Atletico w ostatnich ośmiu meczach: 1 zwycięstwo, 3 remisy, 4 porażki.

11

Ciekawostka ode mnie: trenerami 4 z 8 ćwierćfinalistów LM są byli piłkarze Barcelony (Guardiola, Enrique, Blanc, Lopetegui).

0

No-look shot ;D

1

mecz z Malagą/Eibar --> na oficjalnej stronie klubu artykuły o City
mecz z City --> artykuły o Realu
mecz z Realem --> artykuły o PSG

23

Szkoda, że stracił równowagę, bo mogło się skończyć zupełnie inaczej:

9

Za te mecze z City i PSG, panowie w turbanach nas znienawidzą.

2

Dokładnie, w ćwierćfinale (2:2 w Paryżu, 1:1 w Barcelonie).

3

"Podobnie, jak przed rokiem, Barcelona zmierzy się z PSG w fazie pucharowej, choć poprzednim razem było to w 1/8 finału."

W poprzedniej edycji nie graliśmy z PSG. W 1/8 z City, a w ćwierćfinale z Atletico.

0

Dobrze przeczytałem. Jedno wynika z drugiego.

0

Nie chce zasiąść w loży, bo rzadko pojawia się w Barcelonie...
Co stoi na przeszkodzie, żeby jego cała rodzina oglądała mecz z loży prezydenckiej? Zdjęcie adekwatne do wypowiedzi.

0

Wiadomo już kto komentuje w TVP1? Na ich stronie nie mogę znaleźć.

0

Na doping w tym sezonie nie możemy narzekać. Słychać kibiców, słychać bębny... jest atmosfera.

0

Guardiola będzie oglądał mecz na swoim miejscu (jest socio), a nie w loży prezydenckiej. Czytaj: z ******* się nie zadaje.

0

"Czy to, co spotkało Real w meczu z Schalke, może przydarzyć się również wam?
Nie patrzymy na innych rywali."

Czy naszemu trenerowi brakuje piątej klepki?
Dziennikarz zapytał go, czy City może napędzić stracha Barcelonie, a Enrique swoje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?