adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Gdyby nie Messi, już byłby wielkim idolem kibiców."
Niech pan nie udziela wywiadów po nocy pełnej wrażeń.
0
Zapraszamy na fcbarca.com.
4
"faul Alvesa na Ronaldo w polu karnym dał jedenastkę Realowi"
Gdzie? W polu karnym? ;D
1
Pamiętam, że po 4:3 nie mogłem zasnąć. ;D
0
Dzisiaj tyle zapowiedzi, statystyk i newsów, że nie nadążam z czytaniem. ;D
2
Cristiano Ronaldo skills:
2
Wystarczy zrealizowanie punktu pierwszego.
1
Najpierw coś na ząb, czyli PSV-Feyenoord.
1
Kibicujesz Realowi, więc nic dziwnego, że wypisujesz głupoty.
0
Xavi: "Masakruj białego!" ;D
3
" Tym razem jednak kubeł zimnej wody nie ma dna i leje się na głowy Królewskich aż do teraz."
mistrzostwo ;D
1
Messi jest kosmicznym piłkarzem, a Ronaldo ma kosmiczne... buty.
0
Po tym jak LFP zaczęła się przyglądać tej sprawie, kibice w następnym meczu śpiewali: "Cristiano, jak bardzo cię kochamy, Cristiano".
Dzisiaj można to powtórzyć ;D
0
Szczerze, to wolę, żeby grał Mathieu niż nieogarnięty i wiecznie spóźniony Busquets. Wtedy koncentracji na pewno nie zabraknie.
0
2 karniaki
0
Ludzie mają pomysły ;D
0
Opta Jose: Real przeciwko Atletico w ostatnich ośmiu meczach: 1 zwycięstwo, 3 remisy, 4 porażki.
11
Ciekawostka ode mnie: trenerami 4 z 8 ćwierćfinalistów LM są byli piłkarze Barcelony (Guardiola, Enrique, Blanc, Lopetegui).
0
No-look shot ;D
1
mecz z Malagą/Eibar --> na oficjalnej stronie klubu artykuły o City
mecz z City --> artykuły o Realu
mecz z Realem --> artykuły o PSG
23
Szkoda, że stracił równowagę, bo mogło się skończyć zupełnie inaczej:
9
Za te mecze z City i PSG, panowie w turbanach nas znienawidzą.
2
Dokładnie, w ćwierćfinale (2:2 w Paryżu, 1:1 w Barcelonie).
3
"Podobnie, jak przed rokiem, Barcelona zmierzy się z PSG w fazie pucharowej, choć poprzednim razem było to w 1/8 finału."
W poprzedniej edycji nie graliśmy z PSG. W 1/8 z City, a w ćwierćfinale z Atletico.
0
Dobrze przeczytałem. Jedno wynika z drugiego.
0
Nie chce zasiąść w loży, bo rzadko pojawia się w Barcelonie...
Co stoi na przeszkodzie, żeby jego cała rodzina oglądała mecz z loży prezydenckiej? Zdjęcie adekwatne do wypowiedzi.
0
Wiadomo już kto komentuje w TVP1? Na ich stronie nie mogę znaleźć.
0
Na doping w tym sezonie nie możemy narzekać. Słychać kibiców, słychać bębny... jest atmosfera.
0
Guardiola będzie oglądał mecz na swoim miejscu (jest socio), a nie w loży prezydenckiej. Czytaj: z ******* się nie zadaje.
0
"Czy to, co spotkało Real w meczu z Schalke, może przydarzyć się również wam?
Nie patrzymy na innych rywali."
Czy naszemu trenerowi brakuje piątej klepki?
Dziennikarz zapytał go, czy City może napędzić stracha Barcelonie, a Enrique swoje...