adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dlaczego dzisiaj jest tak mało artykułów? Czyżby hiszpańskie dzienniki nie nadążały z publikowaniem bzdur?
17
"Lider tabeli? Barça. Najwięcej strzelonych bramek? Barça. Najmniej straconych goli? Barça. Najskuteczniejszy strzelec ligi? Leo Messi. Najlepszy asystent? Leo Messi. Najlepszy bramkarz? Claudio Bravo."
Ból d**y za 3...2...1...
0
Nie wiem, czy najlepiej. Ostatnie dwa finały na Mestalla to dwie porażki.
2
Nazywacie Leo królem futbolu. Reakcja Mourinho. ;D
https://vine.co/v/OdiHJid1mEH
0
W zeszłym roku na Etihad wygraliśmy 2:0, a nie 2:1. Dwumecz zakończył się wynikiem 4:1.
0
Zobaczyłem okładkę Mundo Deportivo i przypomniały mi się słowa Isaaca Cuenci:
"Messi nie wtrąca się do taktyki". ;D
1
Wcześnie zaczął. Oby szybko nie skończył.
0
Ale za to CR11 jest królem baraży. ;D
15
Sky is the limit. ;D
0
Neymar: "Atmosfera jest spektakularna." ;D
https://x.com/FCBJulian/status/576884432608620544
0
Racja, gole i asysty:
https://pbs.twimg.com/media/B_0xxtjUcAAhp8s.png
3
Jakieś skojarzenia?
https://x.com/Emenderk/status/576836685352296448
0
Nie tylko nasze koszulki, będą beznadziejne.
Widzieliście tą piżamę?
http://static.fangol.pl/content/0/2/9/0299c9af7064122f4d4de84658d2fa02-554.jpg
0
Z tym kontem premium, on robił sobie jaja. ;D
Da się czytać te newsy przed czasem opublikowania. Trzeba trochę poczytać.
3
Następny magik...
0
Po co mu wróżbita Maciej? Mamy lepszych "jasnowidzów" na forum.
9
Graficy Marki, to mistrzowie Painta:
http://www.whoateallthepies.tv/man_utd/196077/marca-photoshop-image-of-michigan-stadium-crowd-to-make-it-seem-like-more-real-madrid-fans-were-in-attendance.html
0
Zainteresujesz się informatyką, to będziesz wiedział. ;D
0
Prawdopodobnie taki, zdjęcie zrobione w czasie deszczu przed meczem z Atletico:
https://pbs.twimg.com/media/B8sHXBAIEAEXVoV.jpg
1
Mam nadzieję, że Rakitić, Rafinha i Iniesta nie zagrają razem.
0
Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego większość piłkarzy i trenerów nosi zegarki na prawej ręce?
1
Nie mogę uwierzyć. ;D
OptaJose: Thomas Müller jest piłkarzem, który wykorzystał najwięcej karnych (6) w trzech ostatnich edycjach LM.
0
Ciekawe, czy Montoya będzie w stanie zagrać.
9
Uśmiech murowany:
0
Dzisiaj debiutujemy na wyjeździe w Eibar.
Ostatnie 10 wyjazdowych debiutów Barcelony: 7 zwycięstw i 3 remisy.
16
Dzisiaj musi pokazać klasę:
https://pbs.twimg.com/media/B_6vmfYU8AAbMS5.jpg
7
Mou: "Ponieważ nie otrzymaliśmy rzutu karnego to może sprawiedliwe byłoby z punktu dyscyplinarnego zabrać czerwoną kartkę Ibrahimovicowi i przyznać ją Luizowi?"
Może zmieńmy jeszcze wynik dwumeczu. ;D
0
Panie Garitano, niech Pan bierze przykład z Paco Jemeza. ;D
9
Pique: Sasha, 6 goli i 1 asysta
Bartra: dziecko w drodze i 3 asysty
Celność godna pozazdroszczenia.
0
Też nie możecie się zdecydować, który mecz obejrzeć?