adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chelsea dostaje od Samsunga 40 baniek. Panowie, jesteście żałośni.
1
"Das ist Skandal."
0
Obyś nie musiał tego odszczekiwać po meczu. ;D
3
Atmosfera jest, umiejętności są. Żeby koncentracji i intensywności nie zabrakło!
0
Czy my potrzebujemy piłkarza o takim profilu i na tą pozycję?
3
Tylko on zna angielski? Rok temu też wysłali go na konferencję w Manchesterze.
11
Nie wiem jak w oryginale, ale przetłumaczony tekst przyjemnie się czyta. Pióro lekkie jak grafen.
0
"Barça oba te mecze przegrała"
Jest mowa tylko o Maladze. Prawdopodobnie chodzi o Real Sociedad, ale nie każdy się domyśli.
1
Najbardziej wkurzało mnie anulowanie dwóch bramek po rzekomych spalonych. A i tak mówiło się tylko o rzucie karnym.
0
Wczoraj napisałem:
Mundo Deportivo o Benderze:
"Jego umiejętność odbierania piłek i dobra technika..."
Gra z numerem 6:
http://fangol.pl/view/88355/bramkarz-strzela-gola
Wprowadziłem niektórych w błąd. To był Simon Rolfes. Przepraszam.
0
Kiedyś Marca pisała bzdury, a AS był bardziej obiektywny. Zauważam zamianę ról.
0
Po wypowiedziach mogę stwierdzić, że ma dobrze poukładane w głowie. Doświadczenie przyjdzie z czasem.
0
https://vine.co/v/OQbArLlBqwp
0
Opta: To był piąty mecz La Liga w tym sezonie, w którym Messi nie oddał celnego strzału. Nie trafił w bramkę w obu meczach z Malagą.
0
Alba ich wszystkich pozarażał, dlatego gra była senna.
0
To się nazywa analityczne podejście do meczu... Bartu, zapomniałeś dodać, że sędzia doliczył 4 minuty.
3
Mundo Deportivo o Benderze:
"Jego umiejętność odbierania piłek i dobra technika..."
Gra z numerem 6:
http://fangol.pl/view/88355/bramkarz-strzela-gola
2
Jeden z bardzo niewielu piłkarzy Realu, którego uwielbiam.
0
Nie możemy grać z Rafinhą i Iniestą, bo mamy wtedy sporo problemów z kontrolowaniem meczu.
7
Czy wiesz, że dojdzie dziś do kilku spięć pomiędzy Messim a Weligtonem?
0
Nie wiem jak wy, ale ja nie żyję meczem z City. Wiem, że pojedynek z Malagą będzie bardzo trudny i na razie interesuje mnie tylko ten mecz.
37
Jesus Navas: „Pojedynek z Jordim Albą będzie bardzo ciekawy. Każdy z nas lubi prędkość."
Nawiasem mówiąc, Pellegrini nie zdążył. ;D
0
Jak tu puścić dziecko do szkoły, skoro tacy ludzie wciąż są na wolności?
0
"Dziennik pisze również, że według analityków Barça przystąpi do El Clásico jako lider rozgrywek."
Jak mówił Mircea Lucescu przed meczem z Bayernem: "Futbol nie jest grą logiczną."
1
Ubolewam nad tym, że na tej stronie liczba błędów i pomyłek rośnie z każdym dniem.
"aby rozpocząć przygotowania do niedzielnego meczu z Málagą"
Z Malagą gramy w sobotę.
Przez to, że stawiacie na ilość, w dalszej perspektywie przyniesie wam więcej szkody niż pożytku, ale sami dobrze o tym wiecie...
0
"Ciężko jest przezwyciężyć tego typu drużyny." Ciężko to jest podnieść pełen worek z piaskiem. Pokonanie Barcy może być co najwyżej trudne.
0
Na ten mandat zapracuje w 20 minut dziennie.
0
Mam nadzieję, że żaden z piłkarzy Barcy tego nie czytał.
20
Mourinho: "Konkurowałem z Barceloną, prawdopodobnie wtedy najlepszą drużyną ostatniej dekady, więc nie było łatwo."
To już jest coś. ;D
5
Nie znam jego stylu gry. Liczę w przyszłości na Luciano Vietto.