0

Chelsea dostaje od Samsunga 40 baniek. Panowie, jesteście żałośni.

1

"Das ist Skandal."

0

Obyś nie musiał tego odszczekiwać po meczu. ;D

3

Atmosfera jest, umiejętności są. Żeby koncentracji i intensywności nie zabrakło!

0

Czy my potrzebujemy piłkarza o takim profilu i na tą pozycję?

3

Tylko on zna angielski? Rok temu też wysłali go na konferencję w Manchesterze.

11

Nie wiem jak w oryginale, ale przetłumaczony tekst przyjemnie się czyta. Pióro lekkie jak grafen.

0

"Barça oba te mecze przegrała"
Jest mowa tylko o Maladze. Prawdopodobnie chodzi o Real Sociedad, ale nie każdy się domyśli.

1

Najbardziej wkurzało mnie anulowanie dwóch bramek po rzekomych spalonych. A i tak mówiło się tylko o rzucie karnym.

0

Wczoraj napisałem:
Mundo Deportivo o Benderze:
"Jego umiejętność odbierania piłek i dobra technika..."

Gra z numerem 6:
http://fangol.pl/view/88355/bramkarz-strzela-gola

Wprowadziłem niektórych w błąd. To był Simon Rolfes. Przepraszam.

0

Kiedyś Marca pisała bzdury, a AS był bardziej obiektywny. Zauważam zamianę ról.

0

Po wypowiedziach mogę stwierdzić, że ma dobrze poukładane w głowie. Doświadczenie przyjdzie z czasem.

0

0

Opta: To był piąty mecz La Liga w tym sezonie, w którym Messi nie oddał celnego strzału. Nie trafił w bramkę w obu meczach z Malagą.

0

Alba ich wszystkich pozarażał, dlatego gra była senna.

0

To się nazywa analityczne podejście do meczu... Bartu, zapomniałeś dodać, że sędzia doliczył 4 minuty.

3

Mundo Deportivo o Benderze:
"Jego umiejętność odbierania piłek i dobra technika..."

Gra z numerem 6:
http://fangol.pl/view/88355/bramkarz-strzela-gola

2

Jeden z bardzo niewielu piłkarzy Realu, którego uwielbiam.

0

Nie możemy grać z Rafinhą i Iniestą, bo mamy wtedy sporo problemów z kontrolowaniem meczu.

7

Czy wiesz, że dojdzie dziś do kilku spięć pomiędzy Messim a Weligtonem?

0

Nie wiem jak wy, ale ja nie żyję meczem z City. Wiem, że pojedynek z Malagą będzie bardzo trudny i na razie interesuje mnie tylko ten mecz.

37

Jesus Navas: „Pojedynek z Jordim Albą będzie bardzo ciekawy. Każdy z nas lubi prędkość."

Nawiasem mówiąc, Pellegrini nie zdążył. ;D

0

Jak tu puścić dziecko do szkoły, skoro tacy ludzie wciąż są na wolności?

0

"Dziennik pisze również, że według analityków Barça przystąpi do El Clásico jako lider rozgrywek."

Jak mówił Mircea Lucescu przed meczem z Bayernem: "Futbol nie jest grą logiczną."

1

Ubolewam nad tym, że na tej stronie liczba błędów i pomyłek rośnie z każdym dniem.

"aby rozpocząć przygotowania do niedzielnego meczu z Málagą"
Z Malagą gramy w sobotę.

Przez to, że stawiacie na ilość, w dalszej perspektywie przyniesie wam więcej szkody niż pożytku, ale sami dobrze o tym wiecie...

0

"Ciężko jest przezwyciężyć tego typu drużyny." Ciężko to jest podnieść pełen worek z piaskiem. Pokonanie Barcy może być co najwyżej trudne.

0

Na ten mandat zapracuje w 20 minut dziennie.

0

Mam nadzieję, że żaden z piłkarzy Barcy tego nie czytał.

20

Mourinho: "Konkurowałem z Barceloną, prawdopodobnie wtedy najlepszą drużyną ostatniej dekady, więc nie było łatwo."

To już jest coś. ;D

5

Nie znam jego stylu gry. Liczę w przyszłości na Luciano Vietto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?