adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, że autor nie skomentował wykresów, a tyle czasu poświęcił na opisanie sytuacji, którą każdy zna bardzo dobrze.
0
Promocja klubowych trykotów ponad wszystko.
25
Dobry prezent dla Xaviego z okazji 35. urodzin.
0
Mathieu donosi, że w styczniu 2016 r. Marco Reus dołączy do Barcelony, którego odrzucił Bayern.
0
Nie, pokazuje niezgodę na podwójne standardy.
0
Tylko wyniki? Xavi chyba nie zauważył, że nie wyszedł w podstawowym składzie na Atletico w żadnym z trzech pojedynków.
0
Jakby powiedział Roy Keane: Bartomeu, możesz w końcu zamknąć tą pieprz*** mordę?
0
Ktoś musi podciągać te spodenki na treningach.
1
0
11
Juanfran gra obok Brazylijczyka Mirandy. To tak, jakby powiedzieć do brata ty skur******.
9
Marca obiektywna jak nigdy.
0
Mark Hughes, trener Stoke proponował wypożyczenie.
0
„Moim zadaniem jest pomagać sztabowi szkoleniowemu w poszukiwaniu piłkarzy i utrzymywaniu płynnej komunikacji z trenerem”
Powiedz po prostu, że nic nie robisz i zajmujesz pseudo-stanowisko.
27
Przeczytałem początek. To z translatora skopiowane?
0
Ludzie, trzymajcie mnie. Pani/Panie Gołąbka, po co wstawiać takie bzdury?
1
ciekawostka: Kiedy Barca wygrywała pierwszy mecz u siebie w PK 1:0, nigdy nie wygrała rewanżu. Było pięć takich przypadków, remis i cztery porażki. Jednak awansowała do kolejnej rundy w 4/5 przypadków.
0
Oczywiście, że nie jesteśmy faworytem. W takich meczach trzeba zasuwać.
0
Mexes dostał cztery mecze. W takim razie, Ronaldo nie dostanie więcej niż dwa.
0
Czuję, że Enrique wymyśli coś innego. Gdyby chciał postawić na tą samą jedenastkę, nie mówiłby, że tylko on ją zna, bo wyszedłby na durnia i hipokrytę.
0
Aby do wyborów...
0
Szkoda, bo naprawdę przyjemnie patrzy się na jego grę. Wiem, że Alexis miał mnóstwo zwolenników i nadal ma, ale wpieniały mnie te jego bezsensowne dryblingi i potykanie się o własne nogi.
0
Tytuł każdy może pisać jaki chce, jeśli nie jest zmyślony. Wyrywanie zdań z kontekstu jest tak popularne, jak symulki CR7. Tego nie zwalczysz. Masz cały artykuł i jeśli chcesz poznać prawdę, to go przeczytaj, a nie sugeruj się tylko nagłówkiem. Zanim coś się napisze, trzeba to sprawdzić. Spojrzałem na swój avatar i przypomniałem sobie transfer Davida Luiza do PSG. Jakiś genialny dziennikarz napisał, że Chelsea otrzymała za niego 49,5 mln funtów. W rzeczywistości kosztował 49, 5 mln EURO. Reszta podchwyciła i praktycznie w każdym serwisie sportowym podawano głupoty. Jeśli ktoś podaje nieprawdziwe informacje, to udowadnia, że jest nieodpowiednią osobą na to stanowisko. Jest dużo zawodów na "d": drukarz, dekarz, dietetyk. Niekoniecznie dziennikarz.
0
Neymar to najskuteczniejszy napastnik La Liga:
1
Pozowali z koszulkami Barcy, udostępniali zdjęcia związane z naszym klubem, publikowali tweety, które jednoznacznie wskazywały na ich preferencje.
4
Özil, Modrić, Isco, Kroos, Ødegaard, Lucas Silva woleli Barcelonę, a teraz całowali/całują herb Realu. Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać.
3
Nie widzę różnicy. Ronaldo robi przeciwnikom większą krzywdę, kopiąc albo uderzając łokciem i zdecydowanie częściej niż Suarez.
1
Guardiola: "Dla mnie praca w Bayernie była znakomitym wyzwaniem. Cokolwiek się wydarzy, to spędziłem tutaj wspaniały czas i byłem szczęśliwy jako trener bawarskiego zespołu. Spełniłem swoje marzenia."
W mediach poruszenie. Za kilka godzin spodziewam się dementi.
0
Wie ktoś, o co chodziło Ronaldo z tym otrzepywaniem odznaki KMŚ? Jesteśmy najlepsi, więc wszyscy są przeciwko nam? Tłumaczył się z tego?
0
Wierzysz w to, co piszesz?