adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak nazywa się ten siwy pan ze sztabu?
1
Wszystko wskazuje na to, że Montoya zostaje czy mu się to podoba, czy nie (pierwszy skład na RSSS i wypowiedź Enrique o klauzuli odstęnego, jeśli chce odejść).
0
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3b/Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg
Zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz.
Alves jest po kontuzji, odbył 1 trening z drużyną (Montoya chyba 4). O jaką inną formę może chodzić, jeśli nie fizyczną?
1
formie fizycznej...
2
Jest Montoya. Mam nadzieję, że zagra, bo na pewno jest w lepszej formie niż Alves.
0
"Każdy zawodnik ma swoją klauzulę odstępnego. Ktoś może odejść, ale jeśli chcą opuścić klub, trzeba opłacić klauzulę."
Umiesz liczyć? Licz na siebie. Enrique wziął się za transfery.
3
Rozmowa z celnikiem to mistrzostwo świata.
11
http://transfery.info/72300,barcelona-chciala-lavezziego
To jest naprawdę niezłe. W obliczu zakazu transferów będziemy się dowiadywać kogo "chciała" Barcelona.
0
"mógłby on zostać wypożyczony od czerwca 2015 do stycznia 2016"
O jakim wypożyczeniu mówimy, skoro nie możemy kupować?
0
Mam nadzieję na zmianę zarządu, ale cieszę się, że im troszeczkę wygarnął.
0
Nie sądzę, żeby wyniki miały przełożenie na poparcie dla Bartomeu. Poleci czy to w 2015, czy w 2016 roku.
0
"18 botellas de 500 ml"jajajajajajajajajajajaja
0
"Dziękuję..."
Dobrze widzę?
0
Zgadza się, ale jeśli Iniesta nie odzyska formy, to za odpowiednią dopłatą można go wyciągnąć za pół roku.
0
Nie wiadomo, mogą ściągnąć go wcześniej w obliczu zakazu transferów.
15
Prawda jest taka, że po tym sezonie może nie być dla niego miejsca, bo wróci Denis Suarez, dołączy Halilović, a Rafinha też chce grać więcej.
1
Nie jest, bo każdy biega jak chce. Pressing musi być zsynchronizowany, bo inaczej nie ma żadnego sensu.
0
Brakuje małej gry, pressingu i szans dla Montoyi.
0
Przebudowa parkingu.
Vermaelen lubi to.
1
Temu zarządowi nie pomogłoby nawet zakontraktowanie Beckenbauera na środek obrony.
0
Jeżeli oni wypili tego szampana świeżo po meczu, to ja nie wiem co powiedzieć.
0
reakcja piłakrzy City na losowanie:
http://fangol.pl/view/80073/reakcja-graczy-city-na
2
Słowa klucze na konferencjach prasowych trenerów Barcelony: "margines błędu", "autokrytyka", "finał".
6
Zauważyłem coś lepszego. Nie zdobyliśmy bramki w 5, 10 i 15 kolejce (Malaga, Celta, Getafe).
1
Ewidentnie trójka w obronie.
0
Nie wiem jak wy, ale ja oglądając mecz w internecie, słyszałem okrzyki "puta eee", a na stadionie nie było kibiców Espanyolu.
0
Mimo że o nurkowaniu Ronaldo napisali małym drukiem, to pozostaje wydrukować okładkę Marki, oprawić w ramkę i powiesić na ścianie...Jutro oświadczenie Realu w tej sprawie.
29
Borbalan jest po prostu jebn**ty. Barca powinna złożyć jakiś wniosek do Komitetu Arbitrów, bo ten gość z każdego meczu robi cyrk.
0
Oczywiście w tej sytuacji transfer jednego z nich jest niemożliwy do zrealizowania.
4
Wypisujesz komentarze, które nie mają żadnego sensu, a bierzesz się za pisanie artykułów? Pozdrawiam.