1

Jak nazywa się ten siwy pan ze sztabu?

1

Wszystko wskazuje na to, że Montoya zostaje czy mu się to podoba, czy nie (pierwszy skład na RSSS i wypowiedź Enrique o klauzuli odstęnego, jeśli chce odejść).

0

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3b/Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg

Zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz.
Alves jest po kontuzji, odbył 1 trening z drużyną (Montoya chyba 4). O jaką inną formę może chodzić, jeśli nie fizyczną?

1

formie fizycznej...

2

Jest Montoya. Mam nadzieję, że zagra, bo na pewno jest w lepszej formie niż Alves.

0

"Każdy zawodnik ma swoją klauzulę odstępnego. Ktoś może odejść, ale jeśli chcą opuścić klub, trzeba opłacić klauzulę."

Umiesz liczyć? Licz na siebie. Enrique wziął się za transfery.

3

Rozmowa z celnikiem to mistrzostwo świata.

11

http://transfery.info/72300,barcelona-chciala-lavezziego

To jest naprawdę niezłe. W obliczu zakazu transferów będziemy się dowiadywać kogo "chciała" Barcelona.

0

"mógłby on zostać wypożyczony od czerwca 2015 do stycznia 2016"
O jakim wypożyczeniu mówimy, skoro nie możemy kupować?

0

Mam nadzieję na zmianę zarządu, ale cieszę się, że im troszeczkę wygarnął.

0

Nie sądzę, żeby wyniki miały przełożenie na poparcie dla Bartomeu. Poleci czy to w 2015, czy w 2016 roku.

0

"18 botellas de 500 ml"jajajajajajajajajajajaja

0

"Dziękuję..."
Dobrze widzę?

0

Zgadza się, ale jeśli Iniesta nie odzyska formy, to za odpowiednią dopłatą można go wyciągnąć za pół roku.

0

Nie wiadomo, mogą ściągnąć go wcześniej w obliczu zakazu transferów.

15

Prawda jest taka, że po tym sezonie może nie być dla niego miejsca, bo wróci Denis Suarez, dołączy Halilović, a Rafinha też chce grać więcej.

1

Nie jest, bo każdy biega jak chce. Pressing musi być zsynchronizowany, bo inaczej nie ma żadnego sensu.

0

Brakuje małej gry, pressingu i szans dla Montoyi.

0

Przebudowa parkingu.
Vermaelen lubi to.

1

Temu zarządowi nie pomogłoby nawet zakontraktowanie Beckenbauera na środek obrony.

0

Jeżeli oni wypili tego szampana świeżo po meczu, to ja nie wiem co powiedzieć.

0

reakcja piłakrzy City na losowanie:
http://fangol.pl/view/80073/reakcja-graczy-city-na

2

Słowa klucze na konferencjach prasowych trenerów Barcelony: "margines błędu", "autokrytyka", "finał".

6

Zauważyłem coś lepszego. Nie zdobyliśmy bramki w 5, 10 i 15 kolejce (Malaga, Celta, Getafe).

1

Ewidentnie trójka w obronie.

0

Nie wiem jak wy, ale ja oglądając mecz w internecie, słyszałem okrzyki "puta eee", a na stadionie nie było kibiców Espanyolu.

0

Mimo że o nurkowaniu Ronaldo napisali małym drukiem, to pozostaje wydrukować okładkę Marki, oprawić w ramkę i powiesić na ścianie...Jutro oświadczenie Realu w tej sprawie.

29

Borbalan jest po prostu jebn**ty. Barca powinna złożyć jakiś wniosek do Komitetu Arbitrów, bo ten gość z każdego meczu robi cyrk.

0

Oczywiście w tej sytuacji transfer jednego z nich jest niemożliwy do zrealizowania.

4

Wypisujesz komentarze, które nie mają żadnego sensu, a bierzesz się za pisanie artykułów? Pozdrawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?