adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bo jest za stary, za drogi, pazerny na kasę i PSG go nie sprzeda. Marquinhos nie jest byle kim.
0
Tak, tylko potrzebujemy stopera klasy światowej.
0
Mało który obeznany kibic chciałby Reus'a kosztem wysokiego, skutecznego napastnika . Zamiast Pedro czy Alexisa tak, ale nie klasycznej dziewiątki.
0
PO - Montoya, MarquinhosŚO - Pique, Bartra, Benatia, MarquinhosDwoma transferami obsadzimy dwie pozycje i nie dojdzie do sytuacji, kiedy stoper siedzi pół sezonu na ławce.
1
W trakcie transmisji na jedynce dowiedziałem się, że Modrić rozegrał 600 spotkań w tym sezonie. To trzeba mieć zdrowie...
1
Jak na razie nie mam zastrzeżeń do jego decyzji. Poza tym jest skuteczny (zawieszony zakaz transferowy).
0
meczyk: http://tv-online.in/esport3-live
0
Bo taka jest prawda.
0
Nie jestem jakimś fanboy'em Luiza, ale jego transfer jest dużo bardziej realny, skoro Chelsea ma zaklepanego Kurta Zoumę. Pogba na pewno nie odejdzie za te, wzięte nie wiadomo skąd 70 milionów, ale nie będzie tani.
0
Sprowadzimy Pogbę?
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m0qr5sbi0t1qgcra2o1_500.gif
3
Luiz Gustavo - najrozsądniejsza opcja do środka pola.
2
Osvaldo... Co oni jarają w MD?
0
Powinna, na pewno im się to opłaca.
0
Nie pierwszy raz można przeczytać czy usłyszeć takie głupoty. Kiedyś Guardiola występował w pokazach mody, więc wyobraź sobie, co media wypisywały w tamtym czasie.
0
Zostaw sobie na następny sezon.
17
Któryś z komentatorów powiedział, że Courtois mógł się lepiej zachować przy tym strzale... Nie wiem, czy oglądał ten sam mecz.
0
Wydaje ci się, że rola trenera ogranicza się do prowadzenia treningów? Nie zdajesz sobie sprawy, ile rzeczy związanych z infrastrukturą zmienił Guardiola, przychodząc do klubu. Poza tym, musimy dokonać kilku transferów, dlatego dobrze, żeby był na miejscu. Mimo że pracował w klubie dosyć niedawno, powinien lepiej zapoznać się z sekcjami młodzieżowymi, bo to nie są już ci sami piłkarze.
1
W pierwszej części sezonu gra Barcy mi się podobała. Jeśli to prawda, że zarząd mieszał się w sprawy związane z futbolem, to Martino zaprezentował brak charakteru. To przemawia na jego niekorzyść. W 2014 roku graliśmy piach, którego nie dało się oglądać, poza pojedynczymi zrywami. Mieliśmy grać skuteczniej w defensywie, a w rzeczywistości traciliśmy mnóstwo bramek po stałych fragmentach gry.Kiedy można się spodziewać Luisa Enrique? W przyszłym tygodniu czy od 1 lipca?
0
w takim razie nie zabieraj głosu
0
macie polski sopcast?
0
dzięki za pomoc
0
Dzięki za zainteresowanie. Chodzi mi też o to, czy mogę znaleźć numer sopcastu np. canal + sport (pl) czy eurosportu?
0
Istnieje jakiś polskojęzyczny sopcast, na którym będzie transmitowany mecz?
0
Wielkie dzięki
0
Wie ktoś gdzie można znaleźć aktualny ranking efektywności (stosunek strzałów do goli) strzelców w ligach europejskich? Na anglojęzycznych stronach też nie potrafię znaleźć.
0
Sergi Samper nie jest gotowy na to, żeby być zmiennikiem Busquetsa?
0
3:2 dla Barcy, koniec meczu.
0
jeśli kogoś interesuje mecz: http://www.esport3.cat/directes/esport3/#www.rojadirecta.me
0
Zna ktoś sprawdzony polski stream?
0
Wbrew wszechobecnej opinii, uważam że on nie nadaje się na defensywnego pomocnika, a jako stoper gra znakomicie.