adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przy korzystnym wyniku tak, ale nie od początku. Nie wiadomo, czego się można spodziewać po Maladze.
0
Boki obrony odwrotnie. Neymar w środku? Bez przesady. Fabregas ostatnio spisuje się świetnie jako mediapunta, rozgrywający i fałszywa dziewiątka. Co do reszty można się zgodzić, bo pojedynek z Malagą może być trudny. Czas dla młodych przyjdzie.
0
Gdybyś musiał wybrać jedną z nich - gdzie jest najwięcej ciekawych faktów i myśli taktycznych?
0
Mam jeszcze jedno pytanie. Która z książek o Barcy/Guardioli/Messim jest najciekawsza?
0
Ze strony polityki tylko do Polski.
0
Ok, dzięki
0
Wielkie dzięki.
0
Mógłby mi ktoś polecić książkę o taktyce piłkarskiej, formacjach? Napisaną z pasją, a nie tylko suche opisy.
0
Atletico grało bardzo ostro. Busquets nie powinien wylecieć z boiska w czasie takiego spotkania.
0
Denis Suarez na testach medycznych.
0
Wydaje mi się, że spora część barcelonismo chciałaby Ikera w naszym klubie. Zdanie samego Casillasa jest kluczowe w tej kwestii. Jeśli powie "nie", to trzeba to uszanować i nie mamy o czym rozmawiać.
0
Ktoś ma nasrane we łbie. Chcemy Casillasa, to spróbujmy przekonać go teraz. Kiedy on sam będzie chciał odejść do nas, wtedy nie będzie większego problemu z pozyskaniem go.
0
Używaj czasami mózgu.
0
Możliwe, że odejdzie, ale na pewno nie do nas.
0
Obaj są świetnymi bramkarzami. Jak dla mnie w Barcy mógłby grać jeden i drugi (Iker nigdy nie zostanie cule, dlatego że nie będzie chciał psuć swojej reputacji). De Gea mówił, że jego miastem jest Madryt, więc to raczej plotka.
0
Właśnie o tym piszę, tak stwierdził dziennikarz nie przedstawiciele klubu.
0
Jakiś angielski dziennikarz tak stwierdził, więc nie wiadomo jak to z tym jest. Kupno i wypożyczenie to byłby świetny ruch, póki można ściągnąć Torresa w rozsądnej cenie.
0
Nigdzie się jeszcze nie przeniósł.
0
Popieram, ale w środku pola mamy obecnie problem bogactwa, a w Barcy B dusiłby się.
0
Może przejść.
0
Drużyna musi ewoluować, a średnia wieku środkowych obrońców Barcy wynosi 28 lat, a obniża ją 22-letni Bartra, który póki co za dobrze się nie zapowiada. Nawet nie chodzi o to, żeby nowy nabytek stał się podstawowym stoperem, tylko był solidnym zmiennikiem i walczył o pierwszą jedenastkę, podkręcał rywalizację.
0
Ponoć ma rozwiązać kontrakt, który dopiero podpisał.
0
Wystarczy Sakho.
0
Jak się dogadasz z Nasserem, to proszę bardzo.
0
Przynajmniej jeden nowy obrońca to konieczność. Co będzie jak Pique dozna kontuzji, a Carlesowi ból kolana nie pozwoli grać? Bartra i Mascherano zotaną, więc brak transferu obrońcy byłby błędem.
0
Mam nadzieję, że informacje Sportu są prawdziwe, Sakho na pewno by się przydał.
0
Te kwestie często nie idą w parze. Kaka mógł wrócić do Milanu, ale nie chciał i nie zamierzał zgodzić się na obniżenie pensji. Trzeba mieć nadzieję, że Luiz ma inne priorytety niż gromadzenie majątku.
0
Mam nadzieję, ale tak samo było w przypadku Thiago Silvy.
0
Może kiedyś zostanie dyrektorem sportowym.
0
Średniawy obrońca z ligi holenderskiej ma być podstawowym stoperem Barcy. Dobry pomysł.