0

Przy korzystnym wyniku tak, ale nie od początku. Nie wiadomo, czego się można spodziewać po Maladze.

0

Boki obrony odwrotnie. Neymar w środku? Bez przesady. Fabregas ostatnio spisuje się świetnie jako mediapunta, rozgrywający i fałszywa dziewiątka. Co do reszty można się zgodzić, bo pojedynek z Malagą może być trudny. Czas dla młodych przyjdzie.

0

Gdybyś musiał wybrać jedną z nich - gdzie jest najwięcej ciekawych faktów i myśli taktycznych?

0

Mam jeszcze jedno pytanie. Która z książek o Barcy/Guardioli/Messim jest najciekawsza?

0

Ze strony polityki tylko do Polski.

0

Ok, dzięki

0

Wielkie dzięki.

0

Mógłby mi ktoś polecić książkę o taktyce piłkarskiej, formacjach? Napisaną z pasją, a nie tylko suche opisy.

0

Atletico grało bardzo ostro. Busquets nie powinien wylecieć z boiska w czasie takiego spotkania.

0

Denis Suarez na testach medycznych.

0

Wydaje mi się, że spora część barcelonismo chciałaby Ikera w naszym klubie. Zdanie samego Casillasa jest kluczowe w tej kwestii. Jeśli powie "nie", to trzeba to uszanować i nie mamy o czym rozmawiać.

0

Ktoś ma nasrane we łbie. Chcemy Casillasa, to spróbujmy przekonać go teraz. Kiedy on sam będzie chciał odejść do nas, wtedy nie będzie większego problemu z pozyskaniem go.

0

Używaj czasami mózgu.

0

Możliwe, że odejdzie, ale na pewno nie do nas.

0

Obaj są świetnymi bramkarzami. Jak dla mnie w Barcy mógłby grać jeden i drugi (Iker nigdy nie zostanie cule, dlatego że nie będzie chciał psuć swojej reputacji). De Gea mówił, że jego miastem jest Madryt, więc to raczej plotka.

0

Właśnie o tym piszę, tak stwierdził dziennikarz nie przedstawiciele klubu.

0

Jakiś angielski dziennikarz tak stwierdził, więc nie wiadomo jak to z tym jest. Kupno i wypożyczenie to byłby świetny ruch, póki można ściągnąć Torresa w rozsądnej cenie.

0

Nigdzie się jeszcze nie przeniósł.

0

Popieram, ale w środku pola mamy obecnie problem bogactwa, a w Barcy B dusiłby się.

0

Może przejść.

0

Drużyna musi ewoluować, a średnia wieku środkowych obrońców Barcy wynosi 28 lat, a obniża ją 22-letni Bartra, który póki co za dobrze się nie zapowiada. Nawet nie chodzi o to, żeby nowy nabytek stał się podstawowym stoperem, tylko był solidnym zmiennikiem i walczył o pierwszą jedenastkę, podkręcał rywalizację.

0

Ponoć ma rozwiązać kontrakt, który dopiero podpisał.

0

Wystarczy Sakho.

0

Jak się dogadasz z Nasserem, to proszę bardzo.

0

Przynajmniej jeden nowy obrońca to konieczność. Co będzie jak Pique dozna kontuzji, a Carlesowi ból kolana nie pozwoli grać? Bartra i Mascherano zotaną, więc brak transferu obrońcy byłby błędem.

0

Mam nadzieję, że informacje Sportu są prawdziwe, Sakho na pewno by się przydał.

0

Te kwestie często nie idą w parze. Kaka mógł wrócić do Milanu, ale nie chciał i nie zamierzał zgodzić się na obniżenie pensji. Trzeba mieć nadzieję, że Luiz ma inne priorytety niż gromadzenie majątku.

0

Mam nadzieję, ale tak samo było w przypadku Thiago Silvy.

0

Może kiedyś zostanie dyrektorem sportowym.

0

Średniawy obrońca z ligi holenderskiej ma być podstawowym stoperem Barcy. Dobry pomysł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?