adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma swój charakter.
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2566316/Feyenoord-striker-Graziano-Pelle-kicks-sight-late-Twente-equaliser.html
0
Kolejny mecz, kolejna wrzutka na głowę Messiego, kolejna niewykorzystana sytuacja. Pisałem to już rok temu, że Barcelonie brakuje wysokiego środkowego napastnika na mecze z drużynami, które się zamykają, a wynik dla nas jest niekorzystny. W lidze holenderskiej są niezrównoważony Graziano Pelle i Alfreð Finnbogason. To specjaliści od gry głową. Transfer wyniósłby około 10 milionów euro. W takich momentach należy zmienić formację i cofnąć Leo za napastnika. Zresztą, to nie nowość: przed Messim często gra Alexis albo Neymar. My nie potrzebujemy ani Reus'a, ani Agüero, tylko prawdziwą dziewiątkę.
0
*Luiz Felipe Scolari przez "z"
0
mecz info, jeśli masz wolniejszy internet, to poszukaj stabilnych na rojadirecta.me
1
Może wyolbrzymiam, ale mam wrażenie, że w Barcelonie zaczęli rządzić piłkarze.
0
W jutrzejszym Mundo Deportivo zestawienie trzech kandydatów na stopera Barcy.
0
Dobrze by było zaklepać środkowego obrońcę przed otwarciem okienka.
0
Na meczyki.pl większość się zacina, kurka wodna.
0
Zna ktoś stabilny, polski stream do 400kbps?
0
Zaznaczcie gdzieś, że mecz będzie transmitowany na TVP1.
0
Moim zdaniem się nie należał, piłka odbiła się od innego obrońcy, a dopiero później przypadkowo znalazła się na jego ręce. Nie jest debilem, nie narażałby drużyny takim zagraniem.
0
Barca - MC 18 lutego
Bayern - Arsenal 19 lutego
0
Dobrze kojarzę, że van Persie po meczu z Arsenalem w LM, powiedział, że Barcelona to drużyna aktorów?
0
Znacie stream, który nie wymaga szybkiego internetu i nie zacina? Przed meczem wszystkie działają idealnie, a później "jest lipa trochę".
0
Tello - Neymar - Alexis
Wnioskuję, że Neymar zagra w środku. Obawiam się, że będzie mocno poobijany .
0
Gdybyś przeczytał kilka książek o Barcelonie, to byś wiedział. Czynił cuda. Z tego co pamiętam, to Guardiolę szybko stawiał na nogi po poważnej kontuzji kolana.
0
sprawdź datę na swoim komputerze
0
Będą aktualizacje na bieżąco.
0
Już chyba czwarty dwugłowy prawej nogi w tym sezonie.
0
Zlatan ma tak naprawdę nasrane w głowie. Jego nawet Mourinho nie mógł doprowadzić do porządku.
0
Niech Zubizarreta stara się o Courtoisa czy ter Stegena. Jak ściągnie Reinę to będzie dowód, że jest beznadziejnym dyrektorem.
0
Nic mnie jakieś "lajki" nie obchodzą. Obrażasz każdego dookoła i chyba tego nie zauważasz. bo dalej wyzywasz od idiotów i robisz z forum burdel, bo twoim zdaniem zostałeś niesłusznie zbanowany.
0
Wypowiedzi kamilo130:
"moze 16 letni admini tej strony jeszcze nie odbyli kursu odbierania poczty tak to jest jak sie dzieci zatrudnia"
"Akurat ty jestes ostatnia osoba na tym forum ktora moze mnie pouczac sam zachowujesz sie jak idiota i inwalida umyslowy a twoje posty nie wykraczaja poziomem nie dalej jak do gimbazy"
I ty się dziwisz, że dostałeś bana?! Twoim zdaniem to są kulturalne wypowiedzi?
0
Miki tu rządzi.
0
Nie mam możliwości oglądania meczu. Tello na prawym skrzydle czy zmienił się z Neymarem?
0
Nie widziałem newsa, że z tego zrezygnowano, więc pewnie będzie.
0
Ile meczy zagrał Neymar w Primera Division? Gdyby zagrał na środku z takim doświadczeniem, to musieliby go na noszach znosić.
0
Na tej stronie masz podsumowania meczy Barcy i też całego miesiąca w wykonaniu Blaugrany.
0
Szkoda jego paznokci.
0
Można spróbować z Tello na prawym skrzydle, choć nie wiem czy spisywałby równie dobrze jak na lewym.