adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tito jedynie może zasugerować zarządowi, jakie operacje transferowe powinni przeprowadzić. Najwidoczniej nie śledziłeś całej historii tego transferu. Nie ma powodu do płaczu. Thiago będzie częściej grał, a być może stanie się zawodnikiem pierwszej jedenastki już w tym sezonie (Pep zamierza grać jednym defensywnym pomocnikiem). Barca dostanie 25 milionów, a za takie pieniądze bez problemu znajdzie zastępstwo w postaci Eriksena (Ajax nie blokuje transferu, a on sam czeka na ofertę Barcy) albo Gündoğana.
0
BBC, skoro PSG zabiera Marquinhosa, to najprawdopodobniej Luiz będzie nowym obrońcą Barcy.
0
Mam nadzieję, że nie skończy się na Koscielnym.
0
do kubafcb102: Eriksen albo Gündoğan. Duńczyk zapewne byłby trochę tańszy, ale miał do czynienia w Ajaxie ze stylem podobnym do Barcy. Za to Gündoğan świetnie sobie radzi w dużo mocniejszej lidze. Trudny wybór.
0
Przesadzasz. Jak Pepe depcze Messiego, to nikt się nie dziwi, bo niczego innego nie można się po nim spodziewać. Kiedy Messi kopnąłby tego Portugalczyka, spowodowałby niezłą sensację. Widocznie miał powody, by tak ostro potraktować zarząd.
0
Zrobiło się troszkę jaśniej. Wiadomo, że Rooney nie przejdzie do Barcy, a przynajmniej nie w tym okienku. Mamy Sergi Roberto, ale wydaje mi się, że sprowadzą pomocnika.
0
Agger jest o ok. 4 miesięce młodszy od Thiago Silvy. Taka operacja nie miałaby sensu. Lepszym rozwiązaniem byłaby inwestycja w Mangalę (wysoki i do tego szybki).
0
Thiago SIlva jest najlepszym, ale nie jedynym obrońcą na świecie. Jest Luiz, Mangala, Hummels, Vertonghen, Kompany, Sakho, Marquinhos, Bonucci, Papadopoulos, Dede i wiele innych. Barca w końcu kupi stopera. Nie ma sensu się spinać.
Proszę nie wstawiajcie komentarzy typu: "Hummels się odciął od Barcy, a Luiz nie do wyjęcia". Podałem jedynie przykłady.
0
Nie jestem zwolennikiem tego Brazylijczyka, tylko podałem przykład. Taka jest jego wartość.
0
Bez przesady. Za 30 spokojnie dostaniemy Marquinhosa.
0
Eriksen jest świetny i nie kosztowałby więcej niż Bayern zapłacił za Thiago, bo Frank de Boer oświadczył, że będzie wspierał go w jego decyzjach. Co do obrońcy - potrzeba dowódcy, może Mangala/Hummels by się sprawdził. O Luizie można zapomnieć, bo Chelsea go nie odda. Informacje, że Mourinho go nie chce, to pewnie brednie.
0
Tylko uświadomił, że nie było żadnego kontaktu. Nie powiedział, że odcina się od Barcy, ale być może Mangala byłby lepszym wyborem.
0
Jutro będzie news o ostatecznej walce o Thiago Silvę.
0
Ban na IP mógłby pomóc,
0
Przynajmniej będziemy mieli jasną odpowiedź do następnego poniedziałku, czy Thiago Silva zostanie piłkarzem Barcy, czy nie.
0
Dzisiaj jest 14 lipca, więc czasu na sprowadzenie obrońcy trochę zostało. Będziesz mógł się spinać po zakończeniu okienka a nie na początku. Wydaje ci się, że zarząd jest aż tak tępy, żeby się nie zabezpieczyć na wypadek niepowodzenia transferu Thiago Silvy?
0
7, bo z takim chciał grać i właśnie ten numer się zwolnił.
0
Iniesta wziął ślub i i rozegrał sezon życia. Mam nadzieję, że tak samo będzie w przypadku Xaviego.
0
Ruszyli i znaleźli Dorię, tylko on byłby wzmocnieniem na przyszłość a nie na teraz.
0
Thiago Silva to najlepszy obrońca na świecie, więc lepszej opcji nie ma. David Luiz mógłby być, gdyby PSG nie wyraziło zgody na transfer Thiago. Tylko pytanie czy David umie dowodzić defensywą? Pique tego nie potrafi, ale za to ma inne przydatne umiejętności. Puyol za często nie będzie grywał, więc trzeba wziąć to pod uwagę.
0
Dlatego, że Thiago im odmówił.
0
Dobry żart. Tak samo jak nie był celem Realu.
0
Nie będą takie same, ale teraz mają profesjonalnego trenera a nie psychopatę.
0
Co się stało? Dzień się kończy a brak jakichkolwiek plotek odnośnie transferu obrońcy. Czyżby dziennikarzom skończyły się pomysły?
0
@CristianoRonaldo
Wszystko zrozumiałem.
0
W Hiszpanii każdy piłkarz musi mieć klauzulę, takie są tam przepisy.
0
Będzie dobrze jak za 50 go dostaniemy. Takie są realia.
0
Od razu widać, że Pep odszedł ze względu na zarząd.
0
Okienko bodajże kończy się trzeciego w tym roku.
0
Thiago Silva kilkakrotnie mówił, że Barca to najlepszy klub na świecie, gra na Camp Nou to marzenie. Być może się kontaktował, ale łatwo nie będzie, zważywszy na zarząd PSG.