0

Sport pisze. Przeczytaj pierwsze dwa zdania.

0

I w którym miejscu miałby grać? Za Iniestę?

0

Jest podobny do Patrica.

0

Co sie tak spinasz? Widzisz jakiegos nowego Argentynczyka w kadrze Barcy?

0

Byc moze negocjowanie transferu Aggera i Davida Luiza jednoczesnie nie jest przypadkowe. Bylby to dosc ryzykowny ruch, ale gra Mascherano nie powala.

0

Powiedzcie mi tylko jedno: w czym Hummels jest gorszy od Luiza? W tym, ze lepiej gra glowa? Czy moze dlatego, ze jest o dwa lata mlodszy albo 10 mln tanszy? Tylko nie piszcie, ze on odcial sie od Barcelony, bo jedynie powiedzal, ze nie bylo na razie zadnego kontaktu z wlodarzami Barcy. Doceniam umiejetnosci Luiza, ale wedlug mnie bardziej oplacalny bylby transfer Hummelsa. Przepraszam, nie mam polskich znakow.

0

Wydaje mi sie, ze bedzie Luiz, za 40 mln go wyciagna. Ostatnia wypowiedz Fausa moze byc zapowiedza kosztownego transferu obroncy, skoro Agger wart jest "tylko" 20.

0

Mourinho wszystkich nienawidzi. Chelsea wlacza sie do walki o Garetha Bale'a. Przepraszam, nie mam polskich znakow.

0

Chelsea wykłada 10 mln za Dorię, czyli nici z taniego transferu do Barcy. Mourinho potwierdził, że składał ofertę za Rooney'a, czyli David Luiz i Mata są na wylocie, ale mam nadzieję, że Santiago Vergini się sprawdzi.

0

Potwierdzone będą jak się pojawią na stronie Barcy. Z takimi sprawami hiszpańskie media się nie mylą, bo klub tego nie ukrywa. Nawet część piłkarzy wczoraj z takimi grała.

0

Raczej 35-latka nie będzie sprowadzał, skoro tyle się pisało, że stawia na młodzież.

0

*Ponoć

0

Obejrzałem dłuższy filmik i mi osobiście przypomina Matsa Hummelsa. Bardzo często gra na wyprzedzenie i ma świetny przegląd pola, jest też podobnego wzrostu.

0

Francuza nie wyciągniemy za takie pieniądze. Ponoś Monaco proponowało 30, bezskutecznie.

0

Raczej Zubizarreta

0

"wielokrotnie mogliśmy zaobserwować sytuację, w której Alexis wychodzi na pozycję, ale Xavi woli zwolnić, zrobić dwa kółeczka i wycofać piłkę do tyłu lub zagrać w poprzek"
To mnie najbardziej irytowało.

0

Powinieneś zadać sobie pytanie, czy ty rzeczywiście jesteś kibicem Barcy. Po tym komentarzu można wywnioskować, że nie identyfikujesz się z klubem i masz gdzieś nowotwór Tito.

0

Ze skromnością Leo niemożliwe jest, żeby to do niego należała ostateczna decyzja.

0

Oglądałem sporo meczy PSV w tym sezonie. Kevin Strootman to nie ta klasa zawodnika co Fabregas.

0

Guus Hiddink zrezygnował z pracy w Anży. Nie mam pojęcia, czy byłaby to odpowiednia opcja. Jestem za Tatą. Zarząd podejmie właściwą decyzję.

0

Jak Heynckes coś powie, to tak jest. Nie bawi się w dyplomatyczne gierki.

0

„Nie powiem niczego"
I wszystko jasne. Normalnie powiedziałby, że Barcelona to świetny klub, ale ma robotę do wykonania w Vigo.

0

Jest za dużo szumu w mediach, żeby Luis Enrique nie został trenerem Barcy.

0

Chcemy, ale Pep nie za bardzo ;)

0

Miał być kupiony i wypożyczony do Monchengladbach.

0

Trzeba dać mu szansę, a nie skazywać na niepowodzenia. Rafinha będzie niepocieszony.

0

Villas-Boas nie, bo mało ma wspólnego z Barceloną. Pozostała trójka jest w porządku. Heynckes umiałby się dostosować, to inteligentny trener.

0

Kiedy? Poza tym chyba najlepszy wybór.

0

Nie mógł wybrać lepszego terminu. Zarząd wie, kto będzie trenerem Barcy i są już dogadani, skoro mówią, że zostanie zaprezentowany na początku tygodnia, czyli poniedziałek, wtorek (przed meczem z Bayernem).

0

Jeśli wierzyć mediom, to Tito o nawrocie choroby dowiedział się wczoraj rano.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?