0

Chciałbym Torresa w Barcelonie z trzech powodów:
1. Byłby solidnym zmiennikiem Messiego na środku napadu.
2. Pozwoliłby na więcej rozwiązań w przypadku autobusów (ze względu na wzrost).
3. Fabregas grałby w środku pola.

0

Jeśli dla ciebie wiek jest miarą człowieka, to już nie mój problem. Wyraziłem swoje zdanie, a ty na mnie naskakujesz. Cech i Neuer to absolutnie światowa czołówka obok Buffona, Casillasa, Harta... Zgadzam się. Z tym że Valdes po strzałach Ardy Turana i Villi miał był w dużo trudniejszej sytuacji. Nie wierzysz? Ok. Obejrzyj powtórki. W ostatnich minutach meczu Cech wybronił tych kilka strzałów, nawet się nie wyciągając (piłki były skierowane praktycznie w niego).

0

Ciekawi mnie, co Ribery wykrzyczał do Guardioli.

0

Neuer i Cech wyłapali te strzały, bo były prosto w nich (szczególnie próby głową). Neuer nie popisał się przy strzale Hazarda (choć uważam go za najlepszego bramkarza grającego obecnie).
Nie były to interwencje na miarę Victora Valdesa. Mam nadzieję, że utrzyma on swoją formę do końca sezonu.

0

Dobre losowanie, grupa nie za mocna, ale też nie najłatwiejsza. Milan, Celtic... Znowu na boisku parking sobie urządzą. Nie będzie łatwo.

0

W grupie nie.

0

Robben mu do pięt nie dorasta. Bayern wygrałby finał trzema bramkami, gdyby nie Holender (wystarczyło wyłożyć kilka razy patelnię Mandzukicowi), ale jego zdaniem on jest lepszym snajperem. Oglądałem bardzo dużo meczy Bayernu i to nie jest mit, że Arjen to boiskowy egoista. Jeśli już musi podać, to w sytuacji bez wyjścia. Ribery to zupełnie inna półka, gra nie dla siebie, tylko dla drużyny, walczy w obronie.

0

Nie na temat, ale... Sport informuje, że Barca jest zainteresowana Torresem. Mam nadzieję, że na zainteresowaniu się nie skończy, bo na stopera już nie ma co liczyć.

0

Racja, muru Milanu nie chciałbym oglądać.

0

Wcześniej byłem przeciwny, ale teraz jestem za transferem Alderweirelda. Ajax chce za niego 7,5 mln euro (za rok koniec kontraktu). Czekamy na okazję? Zawodnika z nazwiskiem? Proszę bardzo. Torres i Eto'o. Rooney nigdzie nie odejdzie, dlatego Chelsea zakontraktuje Samuela. Wtedy można postarać się o El Niño, bo u Mourinho będzie grzał ławę. Zarobki mogą być problemem w przypadku Samuela, dlatego chciałbym zobaczyć Torresa w barwach Barcy. Transfer by się zwrócił nie tylko ze względów sportowych.

0

Nie, za dwa sezony.

0

Uwierz, będą mocni.

0

Dobrze jest trafić na grupę śmierci, bo ogramy się na początku z lepszymi, więc nie zostaniemy rzuceni na głęboką wodę w kolejnej rundzie. "Tata" znajdzie więcej elementów, które należy poprawić w początkowej fazie sezonu, co może wyjść Barcy tylko na dobre.

Barca, PSG, BVB/City, Napoli

Barca, Milan, BVB/City, Celtic

Barca, Juventus, BVB/City, Celtic

Barca, Szachtar, BVB/City, Napoli

0

Był już dawno. Pamiętam zdjęcia.

0

Tak, jeden jechał po drugim jak po łysej kobyle.

0

Dzisiaj Messi i Neymar zaczną razem od początku, to jest oczywiste po wypowiedziach "Taty".

0

Za 50 mln trudno będzie go wyciągnąć.

0

Takich piłkarzy, grających na granicy spalonego też w futbolu potrzeba.

0

Gdyby dołączył do nas Fernando Torres, byłoby świetnie. Nie obraziłbym się, gdyby tym ofensywnym pomocnikiem okazał się również Torres... Oliver Torres.

0

Hahaha Przed wejściem na fcbarca.com pomyślałem, że reprezentacja Hiszpanii grała i gra z klasyczną dziewiątką (oczywiście nie zawsze tak było), to czemu Barca nie mogłaby postawić w niektórych meczach na rosłego napastnika? A tutaj news o Torresie. Zawsze chciałem go zobaczyć w Barcelonie, podobnie jak Davida Silvę, co jest mniej prawdopodobne.

0

Również jestem zdania, że Messi mógłby - nie w każdym meczu - grać na prawym skrzydle. Nie chodzi tylko o kontry, ale też dryblingi skrzydłowych w walce z autobusami.

0

Nie jestem specem od taktyki, ale gdyby do mnie należało ustalenie składu i poustawianie zawodników na boisku, to Messi zagrałby jako prawoskrzydłowy, Neymar po lewej, a na środku Cesc, druga linia wiadomo, obrona też standardowo. W takich meczach trudno o bramkę ze środka boiska. Leo jest świetnym dryblerem, a do walki z przeciwnikami ustawionymi ultradefensywnie potrzeba takich zawodników na skrzydłach. Fałszywa dziewiątka w takim meczu głównie rozgrywa, a Fabregas robi to lepiej niż Argentyńczyk.

0

Pozostał tydzień i to naprawdę źle wygląda. Nie mamy zmienników. Bartra popełnia za dużo błędów, a dyspozycja Puyola to wielka niewiadoma. Adriano to boczny obrońca, ewentualnie skrzydłowy, ale na pewno nie stoper. Miejsce Songa i Busquetsa jest w środku pola. Przy kontuzji Pique albo Mascherano nie będzie ciekawie.

0

Przestańcie tak się rozwodzić nad Neymarem. Nie rozumiem, dlaczego patrzycie na niego przez pryzmat 57 milionów euro. Właśnie o to chodzi, żeby zdjąć z niego tą presję oczekiwań. Jego czas nadejdzie już bardzo niedługo, więc trzeba wykazać się cierpliwością i zaufać trenerowi.

0

Iniesta na skrzydle się nie sprawdza, jego miejsce jest w drugiej linii, a kiedy Fabregas jest w formie, to nieważne w której formacji gra. Świetnie się spisywał w tych dwóch meczach na różnych pozycjach

0

Messi2013Barca oczywiście

0

Za przeproszeniem - jebnij się w czoło.

0

Póki co prezentuje się w tym sezonie co najmniej poprawnie.

0

@meyssi I sam to przyznałeś.
@ShrewFallout W tym się w 100% zgadzam, młodzi będą mieli swoje okazje z mniej wymagającymi drużynami. Jeśli wynik będzie zadowalający do przerwy, mogą wejść w drugiej połowie.

0

Klasowych zawodników stracili, ale autobus może uprzykrzyć życie nawet ze strony Malagi, jeśli będą świetnie przygotowani taktycznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?