adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
„Barcelona to wciąż jest Barcelona"
Wszystko jasne...
0
Jak mówią piłkarze, trzeba patrzeć w przyszłość. W zastępstwie najprawdopodobniej ściągniemy Rakiticia. Wydaje mi się, że Real potrzebuje pomocnika o większych predyspozycjach defensywnych, a do Atletico raczej nie pójdzie, bo większej gaży tam nie dostanie. Dlatego Barca powinna mieć duże szanse na ten transfer.
Cesc jest rzucany z pozycji na pozycję, to prawda. Faktem pozostaje również, że w niektórych meczach wysiada, bo jest po prostu słabo przygotowany pod względem fizycznym. Natomiast Rakitic pod względem motorycznym wygląda znakomicie.
Suche statystyki:
Cesc - 8 goli i 13 asyst
Rakitic - 12 goli i 10 asyst
Ocena według whoscored:
Cesc - 7,31
Rakitic - 7,6
0
Teraz najwidoczniej jest...
http://www.dailymail.co.uk/sport/worldcup2014/article-2643171/Spain-ordered-make-new-World-Cup-kit-FIFA-decide-current-strip-clashes-Holland.html
"FIFA decided Spain's red kit doesn't offer enough contrast to Holland's orange strip."
0
Nie znam tych przepisów, ale jakby nie było, Hiszpanie zagrają w białych, ciekawie będzie to wyglądać.
2
http://static.fangol.pl/content/f/a/4/fa41e50a5a88ad8400e0c32ee39e63cf-554.jpg
0
"Nie wiedzieć dlaczego tak późno, na niecałe dwa tygodnie przed rozpoczęciem mundialu, działacze FIFA zorientowali się, że Hiszpanie i Holendrzy jadą do Brazylii z koszulkami meczowymi w identycznych kolorach – czerwonymi gospodarzy i czarnymi gości. Dlatego firma Adidas dostała zlecenie, aby dostarczyć obrońcom tytułu trzeci komplet strojów – biały. Podopieczni Vicente Del Bosque przywdzieją jednak kolor niewinności tylko i wyłącznie na mecz z Holandią."
1
Przecież ci dziennikarze to idioci. Dla przykładu: to, że chcę sprowadzenia Kuna, nie oznacza, że skreślam Marquinhosa. Później wychodzi, że tylko kilka procent ankietowanych jest za tym stoperem.
0
Wyobrażam sobie Leo charującego w środku pola...
1
MD i Sport to żadne źródła informacji. Rok temu miało być 6 transferów, a teraz Barcelona jest zainteresowana każdym, wybijającym się zawodnikiem. Może się skończyć na dwóch bramkarzach i stoperze, a to zdecydowanie za mało.
0
http://www.livesports.pl/mecz/tK13mkh4/ Nie wiem jak to wyglądało w rzeczywistości.
0
Bravo
Marquinhos
Mangala/Laporte/Fazio
Vidal
Llorente/Lukaku/Immobile
To by wystarczyło. Po co nam Agüero, za którego zapłacimy zapewne ponad 50 milionów? Jest poza naszym zasięgiem.
0
"Klub chce walczyć o powrót do Primera División i docenia świetną pracę, którą dwa sezony temu w Gironie wykonał Rubi"
rok temu
0
MD bredzi jak zwykle. Cristian Tello, as w rękawie...
0
Skąd to wiesz?
0
Benatia do City, to może Mangala z Marquinhos'em do nas
0
O Barcelonie nie wspomina:
"marzę o grze dla takich zespołów jak Real Madryt, Bayern Monachium czy Manchester City"
"Słyszałem pogłoski, że żądałem czterech milionów euro za rok gry,
ale tak naprawdę nie zaoferowano mi nawet trzech milionów."
Szkoda, ale u nas na pewno nie będzie grał.
0
No i mamy stopera. Po tych słowach, trudno żeby nie doszło do jego odejścia z PSG. Mam nadzieję że przejdzie do Barcy.
13
No i kurna prawidłowo, Pedro powinien zostać sprzedany.
0
Szczerze, nie oglądałem meczy z jego udziałem. Jednak poważne zainteresowanie Borussii i tytuł króla strzelców Seria A o czymś świadczy. Co do Lukaku, jestem na tak. Balotelli nic nie osiągnął i nic nie osiągnie, póki nie przeprogramuje swojej główki.
0
Zgadzam się, ale nie potrzebujemy aż czterech "stałych" stoperów. Pique, Bartra, Marquinhos, Benatia i Montoya obsadziliby dwie pozycje.
0
Za dużo stoperów. Wystarczy Marquinhos i jeszcze ktoś bardziej doświadczony.
0
@rpjpozniak: Dzięki
0
Balotelli póki się nie ogarnie, stanowcze nie!
0
po kiego grzyba?
0
BR: Keylor Navas/Claudio Bravo/Jordi Masip PO/ŚO: Marquinhos ŚO: Benatia ŚPD: Luiz Gustavo ŚP: Pogba/Koke (w przypadku odejścia Cesca, którego bym zostawił) N: Immobile (W Sporcie czy tam MD jest napisane, że Barca się nim interesuje. Mam nadzieję, że na zainteresowaniu się nie skończy.)
0
Gdzieś przeczytałem, że Athletic chce 37 milionów za Laporte'a (bez wpłacania klauzuli), ale moim zdaniem jest słabszy od Marquinhosa.
0
"wysokiego"
"Agüero"
To którego?
0
Poza tematem: co to ma znaczyć, że kluby robią transfery przed otwarciem okienka (ter Stegen, Luiz)?
0
Skąd to wziąłeś?
0
Jak już pisałem wcześniej, ponoć Marquinhos grał nawet na prawej obronie, więc mogłoby to tak wyglądać:
PO - Montoya, Marquinhos
ŚO - Pique, Bartra, Benatia, Marquinhos