0

Proponuję taki podział ról:

Enrique: prowadzenie treningów ze sztabem, motywowanie zawodników przed meczem i konferencje prasowe
Xavi, Busquets, Mascherano: taktyka
Messi: ... ustalanie składu
:D

0

Nie trawię Ronaldo, ale nie ma ogromnej różnicy pomiędzy Leo a nim. Nie twierdzę, że są na tym samym poziomie. Leo jest bardziej kompletnym piłkarzem.

2

Po co mu te rękawiczki? Ta złota piłka jest porysowana jak moje Audi.

2

Undiano do lodówki !!!

32

Messi mógłby zrobić przysługę koledze z reprezentacji i wystawić go w środku pola...

1

Bartra za Busquetsa i byłoby super.

0

Może Rafinha, który ostatni mecz zagrał... No właśnie, kiedy? Miesiąc temu? Roberto? hahhahah

0

Bravo Alves-Bartra-Pique-Alba Mascherano-Rakitić-Iniesta Messi-Suarez-Neymar

0

2:1 Po zejściu Messiego ok. 70 minuty strzelili dwa gole.

0

Ostatnia wygrana z Atletico?
12 maja 2013 roku za Tito

0

Konsekwentnie Munir... Nie wiem, jak teraz prezentuje się Sandro, ale w meczach pierwszej drużyny po prostu go zjadał.

0

Dobre to piwo? Pił ktoś?

0

Mascherano potrafi przyspieszyć grę, a Busquets ją spowalnia, dlatego Jefecito na DP to konieczność.

0

Konflikt pomiędzy Messim a Enrique niewątpliwie ma miejsce. W przeciwnym wypadku, obaj by to zdementowali, a Bartomeu nie udzielałby wymijających wypowiedzi.

0

Pierwszy tekst Challengera, który da się czytać. Bez urazy. Gratuluję.

0

W przypadku Thiago klauzule działały na naszą niekorzyść, a teraz się nam do czegoś przydają.

0

Jak na jedenastkę, to coś za dużo tych piłkarzy.Edit: Ney i Rakitić się nie znaleźli. Źle zrozumiałem.

2

Czyli w styczniu 2016 roku kupimy go z Barcelony. Spoko.

0

Bielsa, Klopp, Thomas Tuchel

0

Andoni Zubizarreta, czyli jak w 4,5 roku, będąc szanowanym człowiekiem, zostać persona non grata.

0

Jaki projekt, przepraszam? Niszczenia klubu? Psucia wizerunku?

Szczycą się redukcją długu, a prawda jest taka, że to zasługa poprzedniego zarządu, trenerów i piłkarzy, którzy wznieśli ten klub na wyższy poziom. W konsekwencji zaczęło spływać więcej kasy.

0

No i git, bo chyba jedyną kompetentną osobą w zarządzie jest Didac Lee.

2

Ile czasu zajęło ustawienie Realu panu Ancelottiemu w poprzednim sezonie?
Ile czasu zajęło ustawienie Bayernu panu Guardioli w poprzednim sezonie?
Enrique nie jest trenerem na miarę Barcelony.

0

Niech pan Bartomeu weźmie z niego przykład i "zrobi przysługę Barcelonie".

3

Jeśli Enrique zwrócił uwagę Messiemu, że za mało angażuje się w grę zespołu, to ma rację i jestem po jego stronie.

Natomiast, taka gra Barcy, którą możemy oglądać, to już jest zupełnie inna sprawa. Winnym tego jest oczywiście trener.

0

U dołu zdjęcia słynny Borat.

0

Klopp. Dlaczego? Bo w końcu pressing i kontrpressing zaczną funkcjonować.

1

Nie jest kolorowo w tym Disneylandzie.

0

Można się było tego spodziewać.
Decyzja TAS-u: "Pan Bartomeu najlepiej zna tę sytuację, gdyż był wiceprezydentem ds. sportowych w tamtym okresie."

0

Jak nazywa się ten siwy pan ze sztabu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?