adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Proponuję taki podział ról:
Enrique: prowadzenie treningów ze sztabem, motywowanie zawodników przed meczem i konferencje prasowe
Xavi, Busquets, Mascherano: taktyka
Messi: ... ustalanie składu
:D
0
Nie trawię Ronaldo, ale nie ma ogromnej różnicy pomiędzy Leo a nim. Nie twierdzę, że są na tym samym poziomie. Leo jest bardziej kompletnym piłkarzem.
2
Po co mu te rękawiczki? Ta złota piłka jest porysowana jak moje Audi.
2
Undiano do lodówki !!!
32
Messi mógłby zrobić przysługę koledze z reprezentacji i wystawić go w środku pola...
1
Bartra za Busquetsa i byłoby super.
0
Może Rafinha, który ostatni mecz zagrał... No właśnie, kiedy? Miesiąc temu? Roberto? hahhahah
0
Bravo Alves-Bartra-Pique-Alba Mascherano-Rakitić-Iniesta Messi-Suarez-Neymar
0
2:1 Po zejściu Messiego ok. 70 minuty strzelili dwa gole.
0
Ostatnia wygrana z Atletico?
12 maja 2013 roku za Tito
0
Konsekwentnie Munir... Nie wiem, jak teraz prezentuje się Sandro, ale w meczach pierwszej drużyny po prostu go zjadał.
0
Dobre to piwo? Pił ktoś?
0
Mascherano potrafi przyspieszyć grę, a Busquets ją spowalnia, dlatego Jefecito na DP to konieczność.
0
Konflikt pomiędzy Messim a Enrique niewątpliwie ma miejsce. W przeciwnym wypadku, obaj by to zdementowali, a Bartomeu nie udzielałby wymijających wypowiedzi.
0
Pierwszy tekst Challengera, który da się czytać. Bez urazy. Gratuluję.
0
W przypadku Thiago klauzule działały na naszą niekorzyść, a teraz się nam do czegoś przydają.
0
Jak na jedenastkę, to coś za dużo tych piłkarzy.Edit: Ney i Rakitić się nie znaleźli. Źle zrozumiałem.
2
Czyli w styczniu 2016 roku kupimy go z Barcelony. Spoko.
0
Bielsa, Klopp, Thomas Tuchel
0
Andoni Zubizarreta, czyli jak w 4,5 roku, będąc szanowanym człowiekiem, zostać persona non grata.
0
Jaki projekt, przepraszam? Niszczenia klubu? Psucia wizerunku?
Szczycą się redukcją długu, a prawda jest taka, że to zasługa poprzedniego zarządu, trenerów i piłkarzy, którzy wznieśli ten klub na wyższy poziom. W konsekwencji zaczęło spływać więcej kasy.
0
No i git, bo chyba jedyną kompetentną osobą w zarządzie jest Didac Lee.
2
Ile czasu zajęło ustawienie Realu panu Ancelottiemu w poprzednim sezonie?
Ile czasu zajęło ustawienie Bayernu panu Guardioli w poprzednim sezonie?
Enrique nie jest trenerem na miarę Barcelony.
0
Niech pan Bartomeu weźmie z niego przykład i "zrobi przysługę Barcelonie".
3
Jeśli Enrique zwrócił uwagę Messiemu, że za mało angażuje się w grę zespołu, to ma rację i jestem po jego stronie.
Natomiast, taka gra Barcy, którą możemy oglądać, to już jest zupełnie inna sprawa. Winnym tego jest oczywiście trener.
0
U dołu zdjęcia słynny Borat.
0
Klopp. Dlaczego? Bo w końcu pressing i kontrpressing zaczną funkcjonować.
1
Nie jest kolorowo w tym Disneylandzie.
0
Można się było tego spodziewać.
Decyzja TAS-u: "Pan Bartomeu najlepiej zna tę sytuację, gdyż był wiceprezydentem ds. sportowych w tamtym okresie."
0
Jak nazywa się ten siwy pan ze sztabu?