0

A ja nie widzę... Tak, wiem, że w takiej sytuacji należy udać się do okulisty.

29

Piłka odskakuje, nie wchodzi na nogę. Z własnego doświadczenia wiem, że problem siedzi w głowie i tylko w głowie.

0

"Ktoś, kto mało wie, stale powtarza to samo."
Margaret Sarah Fuller

1

Lepsza taka była żona niż chciwy ojciec.

2

Dani przestał irytować dośrodkowaniami i gra dobry futbol. Teraz Alba przejął pałeczkę i wstrzeliwuje tą piłkę, Bóg wie po co.

1

Nie wygraliśmy tych meczów przez to jak się prezentowaliśmy, a nie za sprawą błędów arbitra.

0

#GdybyLudziePiłkiWykładali
"Xavi po każdym oblanym egzaminie tłumaczyłby się, że i tak był najdłużej przy długopisie."
;D

0

Wszyscy żądają przywrócenia LOL LOL. Osobiście, chciałbym żebyście odbanowali Miki_Messi2001. ;D To był troll pełną gębą. Z tych jego komentarzy, które czytałem, nie zauważyłem żeby kogoś obraził. Ta stronka miała wtedy swój koloryt.

0

Liczy się celność i skuteczność. Jeśli oni mierzą wartość piłkarza ilością strzałów i dryblingów, to gratuluję.

0

Niech jeszcze wyjdzie na konferencję i powie, że to kwestia interpretacji przepisów, to mnie szlag trafi.

3

Adminom niech będą dzięki.

0

Wie ktoś, kiedy jest ostateczny termin zgłaszania kandydatury na prezydenta FCB?

0

W tym sezonie jest jednym z najlepszych w drużynie. Jednak, powoli trzeba szukać następcy i zakontraktować PO w 2016 r.

0

Mathieu: Leo, przepraszam, że potwierdziłem wasz konflikt. Jak mogę ci to wynagrodzić?

Messi: Będziesz pojawiał się za mnie na każdej konferencji prasowej.

3

Jesteśmy transparentni w ch**. Pozostaje tylko zamontować szyld na ścianie biura FCB z napisem "Bordello".

0

Dopiero teraz poprawili.

0

Zdania kończymy kropką (patrz: twój pierwszy komentarz).

0

Przecież grał w pierwszej kolejce z Elche na CN.

0

Licząc w ten sposób, Ronaldo kosztował pewnie z 200 baniek. Nie ma się czym ekscytować.

0

"Rafinha wrócił do wyjściowego składu po raz pierwszy od meczu na Camp Nou z Celticiem."What? Coś mnie ominęło?

3

Dani Alves zaczął grać inteligentnie w ofensywie i przestał wrzucać piłkę na oślep. Teraz to Alba przejął pałeczkę i idiotycznie dośrodkowuje. To jest zaraźliwe.

22

"jest gówno wart jako człowiek, ale jest wielkim trenerem."

Bardzo możliwe. Przypomniała mi się sprawa z Tito. Pep nie odwiedził go ani razu podczas jego pobytu w Nowym Jorku, kiedy odbywał leczenie, chociaż mieszkał w tym mieście.

0

Nihil novi

0

Biorąc pod uwagę błędy, które popełnia Courtois, trzeba powiedzieć, że nie dało się lepiej obsadzić bramki.
Myślę, że MAtS wygra tą rywalizację.

3

Według mnie, mają najpiękniejszy stadion w Hiszpanii.

1

Oczywiście niepowołany... Bo po co? :/

0

Brak kary za rzucenie butem.Objeżdżanie rywali to prowokacja.2 mecze zawieszenia za kopanie i uderzanie przeciwnika.4 mecze zawieszenia za rzucanie butelką w ziemię.

0

Na zdjęciu Pique myśli: "Jak on mógł tego nie odgwizdać?"

2

"No na pewno jakiś Real dziś przegra."
Jest jeszcze coś takiego jak remis. ;D

1

Tak się składa, że przeczytałem w całości, dlatego wiem, że autor zostawił je do indywidualnej interpretacji. Szkoda, że ich nie skomentował i tyle. Hejtujesz, żeby się dowartościować?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?