adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja nie widzę... Tak, wiem, że w takiej sytuacji należy udać się do okulisty.
29
Piłka odskakuje, nie wchodzi na nogę. Z własnego doświadczenia wiem, że problem siedzi w głowie i tylko w głowie.
0
"Ktoś, kto mało wie, stale powtarza to samo."
Margaret Sarah Fuller
1
Lepsza taka była żona niż chciwy ojciec.
2
Dani przestał irytować dośrodkowaniami i gra dobry futbol. Teraz Alba przejął pałeczkę i wstrzeliwuje tą piłkę, Bóg wie po co.
1
Nie wygraliśmy tych meczów przez to jak się prezentowaliśmy, a nie za sprawą błędów arbitra.
0
#GdybyLudziePiłkiWykładali
"Xavi po każdym oblanym egzaminie tłumaczyłby się, że i tak był najdłużej przy długopisie."
;D
0
Wszyscy żądają przywrócenia LOL LOL. Osobiście, chciałbym żebyście odbanowali Miki_Messi2001. ;D To był troll pełną gębą. Z tych jego komentarzy, które czytałem, nie zauważyłem żeby kogoś obraził. Ta stronka miała wtedy swój koloryt.
0
Liczy się celność i skuteczność. Jeśli oni mierzą wartość piłkarza ilością strzałów i dryblingów, to gratuluję.
0
Niech jeszcze wyjdzie na konferencję i powie, że to kwestia interpretacji przepisów, to mnie szlag trafi.
3
Adminom niech będą dzięki.
0
Wie ktoś, kiedy jest ostateczny termin zgłaszania kandydatury na prezydenta FCB?
0
W tym sezonie jest jednym z najlepszych w drużynie. Jednak, powoli trzeba szukać następcy i zakontraktować PO w 2016 r.
0
Mathieu: Leo, przepraszam, że potwierdziłem wasz konflikt. Jak mogę ci to wynagrodzić?
Messi: Będziesz pojawiał się za mnie na każdej konferencji prasowej.
3
Jesteśmy transparentni w ch**. Pozostaje tylko zamontować szyld na ścianie biura FCB z napisem "Bordello".
0
Dopiero teraz poprawili.
0
Zdania kończymy kropką (patrz: twój pierwszy komentarz).
0
Przecież grał w pierwszej kolejce z Elche na CN.
0
Licząc w ten sposób, Ronaldo kosztował pewnie z 200 baniek. Nie ma się czym ekscytować.
0
"Rafinha wrócił do wyjściowego składu po raz pierwszy od meczu na Camp Nou z Celticiem."What? Coś mnie ominęło?
3
Dani Alves zaczął grać inteligentnie w ofensywie i przestał wrzucać piłkę na oślep. Teraz to Alba przejął pałeczkę i idiotycznie dośrodkowuje. To jest zaraźliwe.
22
"jest gówno wart jako człowiek, ale jest wielkim trenerem."
Bardzo możliwe. Przypomniała mi się sprawa z Tito. Pep nie odwiedził go ani razu podczas jego pobytu w Nowym Jorku, kiedy odbywał leczenie, chociaż mieszkał w tym mieście.
0
Nihil novi
0
Biorąc pod uwagę błędy, które popełnia Courtois, trzeba powiedzieć, że nie dało się lepiej obsadzić bramki.
Myślę, że MAtS wygra tą rywalizację.
3
Według mnie, mają najpiękniejszy stadion w Hiszpanii.
1
Oczywiście niepowołany... Bo po co? :/
0
Brak kary za rzucenie butem.Objeżdżanie rywali to prowokacja.2 mecze zawieszenia za kopanie i uderzanie przeciwnika.4 mecze zawieszenia za rzucanie butelką w ziemię.
0
Na zdjęciu Pique myśli: "Jak on mógł tego nie odgwizdać?"
2
"No na pewno jakiś Real dziś przegra."
Jest jeszcze coś takiego jak remis. ;D
1
Tak się składa, że przeczytałem w całości, dlatego wiem, że autor zostawił je do indywidualnej interpretacji. Szkoda, że ich nie skomentował i tyle. Hejtujesz, żeby się dowartościować?