0

Dobry artykuł, ale byłoby fantastycznie, gdybyście publikowali nieco obszerniejsze analizy spotkań. Najwięcej wynosi się z omówienia pojedynczych sytuacji (ten wyłącza pomocnika z gry, tamten zabiera ze sobą obrońcę itd.).

5

A na zakończenie dwóch dni urlopu: orgia w Londynie. ;D

2

Gratuluję artykułu. Czekam na kolejny pod hasłem "Barcelona w sepii".

1

Piłkarz-szklanka, dlatego nie może wykorzystać w pełni swojego potencjału.

0

Ponad 20 baniek poszłłłłłłło. Za piłkarzy, którzy dla Barcy nie będą przydatni.

0

Wyłapywanie takich ciekawostek to zadanie dziennikarzy. Piłkarze muszą robić coś innego. Mecze same się nie wygrają. Trzeba zasuwać w każdym spotkaniu.

0

Nie za dużo tych asyst?

0

"Na kolejną bramkę kicie musieli czekać „aż” do 37 minuty."

Wiem, że na Camp Nou kotów jest od groma, ale nie jestem pewien, czy interesują je bramki.

2

"la leggenda continua"

14

Z szacunku do rywala, wypadałoby podać też skład Levante.

0

Oglądałem wczoraj Bayern i doszedłem do wniosku, że przed Barcą jeszcze duuuuużo pracy. Nie możemy popaść w samozadowolenie.

74

"Myślenie, że Leo Messi może pobić rekord 91 goli, które zdobył w 2012 roku, może wydawać się brakiem szacunku dla Argentyńczyka."

"Z pewnością nie pobije swoich najlepszych wyników osiągniętych podczas jednego roku...."

To jest właśnie brak szacunku.

0

"Luty to kluczowy miesiąc, od teraz każdy mecz staje się dla nas finałem"

Proszę, nie...

1

"Będziesz bardziej jak Laporta czy jak Bernabéu?"

Trzeba uważać na takie pytania, żeby znowu nie narobić szumu. Nazajutrz czytalibyśmy, że Pique popiera Laportę.

0

Zestawienie pomocy bardzo ryzykowne.

0

Marcelinho? Serio?

6

2

"asysta w finale Pucharu Króla z Atlético w 2011"What? Graliśmy z Atletico?" Wystarczy wspomnieć dogranie zewnętrzna częścią stopy do Messiego w meczu z PSG w Lidze Mistrzów 2 lata temu, którego bramka dała awans do półfinału rozgrywek." Przecież to była pierwsza z sześciu bramek w dwumeczu. Artykuł jest wartościowy, ale z dużą ilością błędów, bo zauważyłem jeszcze inne pomyłki.

1

Czyli najbardziej opłacalnym transferem jest Suarez, proste.

6

Jutro w Marce: PSG w ofensywie po Messiego.

7

Zauważyliście jak Bartomeu szpanuje tym zegarkiem?

0

Czy to Jezus Chrystus, czy roznegliżowana panienka nie ma żadnego znaczenia. Zgodne z nauką Kościoła to nie jest, a Leo jest osobą bardzo religijną.

4

Jego ciało, jego sprawa. Kaleczy się i tyle...

0

Ogarnij się chłopie! Naiwnymi centrami zrobisz z siebie większego klauna niż Dani Alves, swego czasu.

0

Po co wałkować wciąż ten sam temat? Dogadają się albo nie. Niedługo okaże się, że jest na liście życzeń Realu Madryt.

0

Neymar top 2

1

Parodysta nie prezydent...

0

Gadaj zdrów. Nasz prezydent swoje wie...

1

Piłkarz absolutnie kluczowy. Podwyżka mu się należy bez dwóch zdań. Według mnie, Mascherano jest lepszym defensywnym pomocnikiem, ale Szefuncio jest potrzebny na środku obrony. Dlaczego? Nikt nie potrafi wyprowadzić piłki tak, jak on. Dlatego Busquets musi grać w pomocy. Przypatrzcie się dokładnie, kiedy parę stoperów będą tworzyć inni zawodnicy. Zobaczycie, że mamy wtedy ogromny problem z zawiązaniem akcji.

0

Kartka Marcelo nie zostanie anulowana, bo... komitet zbiera się we środy.
Leżę i nie wstaję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?