0

Statystyka ode mnie: w każdym z ostatnich pięciu meczów traciliśmy jedną bramkę.

0

Według whoscored.com Iniesta był drugim najgorszym graczem Barcelony z pola: http://www.whoscored.com/Matches/862395/Preview/Spain-La-Liga-2014-2015-Barcelona-Rayo-Vallecano



Ale co z tego? Przecież wy jesteście większymi znawcami...

5

Gerard Pique ma najwięcej bramek (6) spośród wszystkich obrońców z 5 najlepszych lig Europy (ex aequo m.in. z Glikiem i Naldo).

0

ex aequo

0

Gerard Pique ma najwięcej bramek (6) spośród wszystkich obrońców z 5 najlepszych lig Europy.

0

Inspiracja słowami Dungi, który powiedział to już jakiś czas temu... Żałośni jesteście.

1

Xavi tak, Iniesta kompletne zero efektywności
@Bartra_FCB To nie jest kopia tylko przeróbka, kolego. Co napisałem nie tak?

1

Ile razy w tym sezonie Iniesta próbował dryblingiem stworzyć okazję bramkową?
z 20
Ile bramek z tego zdobyliśmy?
0
Ile groźnych sytuacji mieli rywale po jego stratach?
kilkanaście

0

Półinteligentów nie brakuje w obu serwisach.

0

6

Przyłączam się do życzeń. Z racji tego, że z tego serwisu korzysta bardzo dużo kobiet (notabene ten artykuł został napisany przez kobietę), życzę Wam wszystkiego dobrego, szczęścia, miłości, spełnienia marzeń i oczywiście... wygranej z Rayo.

2

Iniesta dostarczy odpowiednie trunki. ;D

2

"Nie ma lepszej formy okazania szacunku rywalowi, niż strzelenie mu jak największej liczby goli."
Manolo Preciado

5

Opta Jose: Cristiano Ronaldo nie oddał celnego strzału w 4 z ostatnich 8 meczów La Liga.

1

Szkoda, że podaliście tak mało statystyk.
Dodam, że w ostatnich siedmiu meczach z Rayo (oczywiście wszystkie wygrane) strzeliliśmy 31 goli i straciliśmy tylko 1 bramkę.

3

Pytanie do redakcji: możemy liczyć na ciekawostki z szatni, tak jak przed meczem z Granadą?

1

Mikel Rico to cholernie inteligenty piłkarz. Subtelne faule, przerzucenie akcji, minięcie rywala... miód, malina

0

Gdyby Ronaldinho był w wieku Neymara, to niewątpliwie zgromadziłby większy majątek niż on. Ronaldinho miał, a Ney ma ogromny potencjał marketingowy.

2

Kto by go ciepło nie przywitał?
https://x.com/Barzaboy/status/572856208010264576

1

Widzieliście Alvesa?
https://vine.co/v/O0VW2jQbKWU
i ciekawostka:

11

Na jakim Ty świecie żyjesz? Nie każdy ma taki komfort.

1

Dla mnie najlepszy klimat mają mecze rozgrywane o 22, m.in. Superpuchar Hiszpanii, półfinały CdR z Realem.

0

Danilo, kolejny piłkarz, który przymilał się do Barcelony a teraz idzie do Realu.
http://myheartfelthealing.net/wordpress/wp-content/uploads/2011/04/frustrated-boy1-237x300.jpg

0

To jest chyba jedyna pierwszoligowa drużyna, kiedy przed meczem z nią nie obawiam się o wynik.

0

Pedro Proenca nie ma daleko do Hiszpanii. Mogliby zmienić przepisy odnośnie wyboru sędziów, bo poziom sędziowania w tym kraju jest żenujący.

21

Polecam stadion Eibar, Ipurua:
https://pbs.twimg.com/media/B8sHXBAIEAEXVoV.jpg

6

"tykająca bomba"
Mathieu tyka tak od sierpnia, a wybuchu ani nie słyszałem, ani nie widziałem do dziś.

1

Ciekawostka ode mnie: Real Madryt przegrał więcej niż połowę finałów CdR (wygrał 19 na 39).

0

Straciliśmy po jednej bramce w ostatnich czterech meczach.
źródło: adam34689

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?