0

Nam nie jest potrzebny silny pomocnik, tylko ktoś dobry technicznie (Pjanić/Gundogan).

0

Dla Robbena przeznaczona jest inna statuetka. Dla Mullera również...

0

Właśnie do tego zmierzam. Jest już dojrzały jak na piłkarza, a doświadczenia nie ma praktycznie żadnego.

0

„Gdy ściągamy dojrzałych piłkarzy, krytykuje się nas, a gdy kupiliśmy gracza takiego jak Douglas, również spada na nas krytyka.”
Tak, panie Zubi. Douglas w wieku 24 lat jest niedojrzały. Pewnie nawet ósemki jeszcze się nie wyrżnęły.

1

Miał wyjść na konferencję i powiedzieć: "Wszystko, co napisało MD to kłamstwa. Zostaję w Barcelonie. Jestem tutaj szczęśliwy."? Rok później: Valdes w Monaco.

5

Moim zdaniem, Valdes zachował się bardzo dobrze. Poleciał na kasę, ale odpowiednio wcześnie poinformował zarząd, że nie przedłuży kontraktu, żeby mieli czas na znalezienie zastępcy. W podzięce za wszystko co zrobił, nazywacie go zdrajcą...

4

Czyli Vermaelen jednak potrafi prowadzić.

5

"Hummels"
"Zouma"
"Agger"
Już wiem skąd te 20% nieważnych głosów na wyborach.

0

Miałem nadzieję, że za 1,5 roku po wyborach wróci Guardiola. Mocno się przeliczyłem...

0

Na końcu filmiku masz 64. minutę (19. drugiej połowy), czyli dokładnie po zmianie, kiedy wysyła go z powrotem na rozgrzewkę.

5


Serio? Busquets schodzi, Xavi wchodzi, a trener każde Pique dalej sie rozgrzewać. Ktoś ze sztabu pokazuje Enrique, że wykorzystał zmiany. Nie wiem co MD dostało od Barcy za napisanie tego artykułu.

0

dziękuję bardzo

0

Zna ktoś tytuł tej piosenki?

0

Pedrito znaczy "mały Pedro"...

15

"Chwytasz klienta w ten sposób i gryziesz."

0

Póki co Adama irytuje swoimi dryblingami jak Alexis.

1

Drodzy koledzy, Reus nigdy nie powiedział, że nie odejdzie do Bayernu. To był wymysł mediów. Marco od razu po opublikowaniu zdementował te rewelacje.

5

Jak ktoś już napisał: "Wszystko wyjaśni prokuratura" ;D

18

6 czerwca będą się nim wozić po Berlinie.

3

Niech będą nawet w środku nocy, ale po południu, w słońcu źle się ogląda.

0

Panie Sanllehi, teraz Florencja.

4

Pozostaje modlić się, żeby się nie połamał. Kiedy gra, trzyma poziom.

3

Jeśli BBC o tym pisze, to mamy transfer. Sky Sports (również rzetelne źródło) podaje, że Manchester zrezygnował z Vermaelena.

0

kto tak pisał? jakieś pajace na twitterze
o Benatii znalazłem tyle:
Di Marzio: Per adesso nulla di concreto ciao!

4

ale Di Marzio to wiarygodny dziennikarz

11

To jakaś piżama. :)

1

Wie czego chce i mówi o tym otwarcie, ale zawsze wypowiada się z szacunkiem.

1

Niewątpliwie. Szczególnie, że ter Stegen bardzo dobrze gra nogami. Masip będzie miał okazję poszaleć tylko na treningach.

0

Tak... szklany Vermaelen, ewentualnie Edgar Le. Hitu bym się nie spodziewał (jeśli twój komentarz nie jest ironiczny). Dotychczasowe transfery były bardzo przemyślane (oprócz ceny Mathieu), ale to że Barca nie potrafi ściągnąć stopera klasy światowej jest żenujące.

0

Bayern sprzedaje jeszcze taniej niż Barcelona. Jeśli dobrze pamiętam, Mandzukic za 22 mln był w top3.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?