1

Dobrze, że nie miał tej swojej cieszynki, bo jeszcze pobiegłby do narożnika się ponapinać.

37

PSG - Bayern
stadion: Parc des Princes
arbiter: Mateu Lahoz

No kurna, spadłem z krzesła.

0

Hajto to Polsat. Polsat to Hajto.

0

8 zakładów na jednym kuponie nigdy nie będzie pewniaczkiem.

0

Na Canal+ komentują: Tomasz Smokowski i Grzegorz Mielcarski
na TVP1: Dariusz Szpakowski i Mirosław Trzeciak

2

"Ja, Ibra" - bajkopisartswo, ale przyjemnie się czyta.
Polecam: "Odwrócona piramida, historia taktyki piłkarskiej."

1

Dziwne, u mnie działa. Wyłącz i włącz.
Tak na poważnie, chyba sam sobie odpowiedziałeś. Jeżeli jest odcięty internet i telefon, to za duży zbieg okoliczności.

0

Kto nie kibicuje?

0

3

2 godziny przed meczem to bardzo dobry czas. Można na spokojnie wejść i się rozejrzeć.

17

Trener Las Palmas zwolniony. W niedzielę w meczu z Barceloną zespół poprowadzi Juan Carlos Valeron.

9

Parafraza słów Briana Clougha, koledzy.

5

Nie mogę powiedzieć, że jest najlepszym serialem wszech czasów. Ale na pewno jest w TOP1.

2

Jak zwykle, ludzie mądrzy po szkodzie. Trochę przechwałki:

http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5416387.html#comment-5416468

0

jest

0

ForBet, można też obstawić do końca 2017 roku.

14

Kurs 1,5 na to, że Lewandowski zmarnuje rzut karny w tym sezonie.
Zastanawiam się, czy nie postawić większej kwoty.

0

Odbiór w kasie. Dobra opcja, bo czasami produkt w salonie jest droższy niż na stronie.

1

Kolejna drużyna wprowadzona do Ligi Mistrzów i out. Jest niesamowity.

0

Dzięki za odpowiedzi. Będziemy próbować.

0

Spokojnie, mecz po meczu. :)

0

Właśnie, o Ballantinesie zapomniałem. Też dobra cena: 60 zł za litr.
Przyznam się, że Passport'a nie znałem. 29 zł za 0,5l, 60 za 1l.
Trzeba będzie spróbować.
Przy okazji mogę polecić stronkę alleceny,pl jeżeli chodzi o alkohole, bo na ceneo ich nie ma.

@Janiama Jak zwał, tak zwał. Whisky, whiskey, Tennessee whiskey, bourbon... Wiadomo o co chodzi.

2

Do niedawna miałem blisko do niego, ale zawinął się do Krakowa.

0

Jakie whisky polecacie dla początkującego? Próbowałem Jima Beam'a i przekonałem się, że to dobra sprawa - 35 zł za 0,5 litra, czyli nie jest źle.
Ceny nie są z kosmosu, jak się tego spodziewałem.
Można kupić 1 litr Jack'a za 89 zł, Johnie Walker'a 1,75 litra za 100 zł (w przeliczeniu 28 zł za 0,5 litra). Raz na jakiś czas można sobie pozwolić.

Dodam że czystej whisky nie piję. Wolę z Colą, Pepsi i ewentualnie lód do tego.

0

11 sprzedanych, więc nie ma Luci Toniego

92

Patrzę, że Ronaldo znowu z hattrickiem:
*symulka,
*przewrotka-parodia,
*zdenerwowanie po bramce kolegi, bo przecież nie tak miało być.

132

Jeżeli mowa o pogaduchach Pablo Maffeo z Messim, warto przypomnieć jak Jose Maria Gimenez zabawiał Falcao:

"Najpierw wypytywał mnie o tapicerkę w Audi. Nie mogłem się skoncentrować. Piętnaście minut później zapytał, dlaczego flagi Ekwadoru, Kolumbii i Wenezueli maja te same kolory. Na początku drugiej połowy, gdy czekałem w polu karnym na dośrodkowanie, powiedział że to jego debiut w reprezentacji, jest bardzo szczęśliwy, wytatuuje sobie datę tego meczu, ale nie wie, czy wrzesień pisze się "septiembre" czy "setiembre". W efekcie do główki nie wyskoczyłem ani Ja, ani on. Pytanie było zbyt długie."

0

Rozumiem, dzięki. Czytam każdą umowę.

1

Nie ucz ojca dzieci robić. :)
Wyraźnie powiedział, że płacę 59 zł miesięcznie przez cały okres obowiązywania umowy.
Rozmowy są nagrywane i to uratowało niedawno skórę mojemu znajomemu w przypadku Orange.
Technik z umową przyjdzie we środę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?