adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jaki współczynnik?
1
kurs 1. meczu x kurs 2. meczu ... x kurs n meczu x stawka = wygrana
Nigdy nie obstawiałem, ale chyba o to chodzi.
6
Ktoś niżej przypomniał o istnieniu Ariedo Braidy.
Tak z ciekawości, co konkretnego zrobił dla Barcelony ten włoski specjalista, geniusz wychwalany pod niebiosa, będąc zatrudnionym przez 2 lata i 3 miesiące?
0
Cris już zaciera rączki.
1
Dembele i Neymar w Barcelonie... Tego nie moja głowa nie wytrzyma.
Szanuję zdanie tych, którzy ich podziwiają, jednak mnie oni strasznie irytują.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
73
Na TVP1 komentuje Szpakowski.
To jest ten dzień, w którym Del Piero wznowi karierę.
0
i Strejlau komentuje, zawsze przyjemnie posłuchać
8
Kabaret to powinien założyć Bartomeu z Rosellem.
1
LM? Zaktualizuj dane :)
36
W związku z nowym kontraktem Wengera, chciałbym złożyć szczere wyrazy współczucia wszystkim kibicom Arsenalu. Trzymajcie się.
1
Manchester City i BVB
6
...i brawo dla Gorzowa
0
50 milionów euro to bezcen?
Tylko proszę nie pisać, że mamy taki rynek, bo w Europie takich transferów jest co najwyżej 2-3 na rok.
16
"Przenośnia homerycka" XD
Hajto w formie
2
6 piłkarzy Bayernu i 1 przyszły piłkarz Bayernu
0
Zarzut niegospodarności. Jak to brzmi...
0
Od poniedziałku do następnej niedzieli będą jakieś mecze warte uwagi oprócz finału LM?
24
wrak piłkarza
2
Jestem jedną z tych osób, które byłyby narażone na atak serca, gdyby Luis Enrique został. Pierwszy sezon to bajka, drugi i trzeci to piłka, na którą nie mogłem patrzeć. Dzięki Lucho, ale ciesze się, że to już koniec.
14
Koszulka Barcy na finał LM. Komentarz jeszcze lepszy.
5
Dwa tygodnie temu zmarł mu ojciec. Osobiście, jestem zniesmaczony.
3
Z Gabigolem jest dziwna sytuacja. Większość kibiców Interu zastanawia się, dlaczego on w ogóle nie gra.
0
Zapytam jeszcze raz.
Wiecie jak sprawdzić, kto mnie obserwuje na fb (kto widzi moje lajki, posty)? Chodzi o to, kto ma włączone obserwowanie mnie, a kto ma wyłączone.
0
Szybciej whisky sobie pieprznie.
0
Tak, ale zależy też od tego kto włączył/wyłączył obserwowanie mnie i to mi głównie chodzi.
0
Wiecie jak sprawdzić, kto mnie obserwuje na fb (kto widzi moje lajki, posty)?
0
Podsumowanie tego meczu:
http://cdn11.se.smcloud.net/t/photos/197710/aleksander_kwasniewski.jpg
0
oni chyba po Estrelli
0
Od kiedy Eleven pokazuje Ekstraklasę?