adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
55
Manchester City - Monaco posędziuje Mateu Lahoz.
Brawo, Liga Mistrzów zasługuje na sędziów z najwyższej półki.
0
Macie rozpiskę komentatorów canal plus na Ligę Mistrzów?
0
Polecicie jakieś filmy akcji kręcone w Brazylii/Kolumbii?
4
No nie mogę XD
https://x.com/Barzaboy/status/797830795893338112
74
Tylko przypomnę: Barcelona musi zapłacić Valencii 15 milionów euro, jeżeli Andre Gomes zdobędzie Złotą Piłkę.
0
Jorge Sampaoli ewentualnie od przyszłego sezonu a ten już ma ból tyłka i podaje argumenty z tej samej części ciała.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
24
Bartomeu posmarował.
0
Nie wierzę. Jeśli zarząd Barcelony będzie mu pasował, to wróci.
2
Zabujałem się piłkarsko w Sampaolim i jego Chile podczas Copa America 2015, więc z niecierpliwością czekam na dzień, w którym przejmie Barcelonę.
0
Uważaj, bo zaraz odpowiedzą hejterzy hejterów aż Ci w pięty pójdzie. XD
0
Macie filmik jak Messi przestraszył się fajerwerków podczas hymnu?
8
"Lepiej iść na dno z własną wizją niż z cudzą."
Problem w tym, że nawet cudzej wizji nie potrafimy skopiować.
0
śmiech przez łzy: Theo Hernandez
20
"Dlatego w tamtym sezonie [09/10, po finale LM] podjęto decyzję, by więcej nie organizować już żadnych finałów na Bernabéu. Wyjątek uczyniono tylko przy okazji finału Pucharu Króla w 2013 roku, kiedy Królewscy mierzyli się z Atlético."
Hahaha gleba
1
"międzynarodowa finansjera, razem z Brukselą i Izraelem"
0
Piotru... Piotru! XD
57
No nie mogę, co za kretyn. Dwie piłki na boisku, Busquets jedną wybija... Żółta dla Busquetsa.
104
Po raz kolejny zaorany.
https://x.com/tom__kowal/status/828308051807465472
19
Oglądam Chelsea - Arsenal: Courtois najlepszym bramkarzem na świecie.
Włączam Bayern - Schalke: Neuer najlepszym bramkarzem na świecie.
Następna aktualizacja przy okazji meczu Juve - Inter.
2
Raz na rok to nawet mi wychodzi.
0
Chyba muszę kupić okulary, bo według mnie w meczu z Atletico mało brakowało, żebyśmy przez niego zawalili ten mecz.
2
Tata Martino XD i jeden z moich ulubionych piłkarzy: Dusan Tadić
0
W ten weekend jest tyle piłkarskich hitów, że już teraz współczuję moim oczom.
2
I jak to się ma do tych wszystkich książek, w których można było przeczytać, że Pep go wyrzucił z Barcelony? Bajeczki... a jedna z największych to "Ja, Ibra". Rozumiem, że można przeczytać taką książkę dla przyjemności, ale jeśli niektórzy odwołują się do niej jak do Biblii, to coś jest nie tak.
0
Nie wiem jak byliście w stanie zachwycać się wczorajszym meczem. Ja miałem tak:
XD
1
To jest przekozak. Rozumie futbol jak mało kto, a w wieku 19 lat rzadko się zdarza. Tu nie chodzi tylko o gole i asysty. Rozgrywa, przetrzymuje piłkę, bardzo dobrze wychodzi na pozycję. Zawsze się śmieję z tych nastoletnich "nowych" Messich, Neymarów itd. Jednak, w tym przypadku z pełnym przekonaniem stwierdzam: będzie z niego wielki piłkarz.
23
Środkowe tridente Mascherano, Rakitić, Andre Gomes w takiej formie nadaje się co najwyżej do Tartaku Moskwa.
2
"Postawiłem Panu 3, ale później sprawdziłem Pana pracę i postawiłem 4."
5
Całe C+ to jest klasa, jak dla mnie Adam Marchliński, Bartosz Gleń i Tomasz Włodarczyk z Polsatu.