55

Manchester City - Monaco posędziuje Mateu Lahoz.
Brawo, Liga Mistrzów zasługuje na sędziów z najwyższej półki.

0

Macie rozpiskę komentatorów canal plus na Ligę Mistrzów?

0

Polecicie jakieś filmy akcji kręcone w Brazylii/Kolumbii?

4

74

Tylko przypomnę: Barcelona musi zapłacić Valencii 15 milionów euro, jeżeli Andre Gomes zdobędzie Złotą Piłkę.

0

Jorge Sampaoli ewentualnie od przyszłego sezonu a ten już ma ból tyłka i podaje argumenty z tej samej części ciała.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

24

Bartomeu posmarował.

0

Nie wierzę. Jeśli zarząd Barcelony będzie mu pasował, to wróci.

2

Zabujałem się piłkarsko w Sampaolim i jego Chile podczas Copa America 2015, więc z niecierpliwością czekam na dzień, w którym przejmie Barcelonę.

0

Uważaj, bo zaraz odpowiedzą hejterzy hejterów aż Ci w pięty pójdzie. XD

0

Macie filmik jak Messi przestraszył się fajerwerków podczas hymnu?

8

"Lepiej iść na dno z własną wizją niż z cudzą."

Problem w tym, że nawet cudzej wizji nie potrafimy skopiować.

0

śmiech przez łzy: Theo Hernandez

20

"Dlatego w tamtym sezonie [09/10, po finale LM] podjęto decyzję, by więcej nie organizować już żadnych finałów na Bernabéu. Wyjątek uczyniono tylko przy okazji finału Pucharu Króla w 2013 roku, kiedy Królewscy mierzyli się z Atlético."

Hahaha gleba

1

"międzynarodowa finansjera, razem z Brukselą i Izraelem"

0

Piotru... Piotru! XD

57

No nie mogę, co za kretyn. Dwie piłki na boisku, Busquets jedną wybija... Żółta dla Busquetsa.

104

19

Oglądam Chelsea - Arsenal: Courtois najlepszym bramkarzem na świecie.
Włączam Bayern - Schalke: Neuer najlepszym bramkarzem na świecie.

Następna aktualizacja przy okazji meczu Juve - Inter.

2

Raz na rok to nawet mi wychodzi.

0

Chyba muszę kupić okulary, bo według mnie w meczu z Atletico mało brakowało, żebyśmy przez niego zawalili ten mecz.

2

Tata Martino XD i jeden z moich ulubionych piłkarzy: Dusan Tadić

0

W ten weekend jest tyle piłkarskich hitów, że już teraz współczuję moim oczom.

2

I jak to się ma do tych wszystkich książek, w których można było przeczytać, że Pep go wyrzucił z Barcelony? Bajeczki... a jedna z największych to "Ja, Ibra". Rozumiem, że można przeczytać taką książkę dla przyjemności, ale jeśli niektórzy odwołują się do niej jak do Biblii, to coś jest nie tak.

0

Nie wiem jak byliście w stanie zachwycać się wczorajszym meczem. Ja miałem tak:



XD

1

To jest przekozak. Rozumie futbol jak mało kto, a w wieku 19 lat rzadko się zdarza. Tu nie chodzi tylko o gole i asysty. Rozgrywa, przetrzymuje piłkę, bardzo dobrze wychodzi na pozycję. Zawsze się śmieję z tych nastoletnich "nowych" Messich, Neymarów itd. Jednak, w tym przypadku z pełnym przekonaniem stwierdzam: będzie z niego wielki piłkarz.

23

Środkowe tridente Mascherano, Rakitić, Andre Gomes w takiej formie nadaje się co najwyżej do Tartaku Moskwa.

2

"Postawiłem Panu 3, ale później sprawdziłem Pana pracę i postawiłem 4."

5

Całe C+ to jest klasa, jak dla mnie Adam Marchliński, Bartosz Gleń i Tomasz Włodarczyk z Polsatu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?