adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Przypomniał mi się Marcos Senna. Jaki to był kocur na Euro 2008...
40
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18301310_10154709314517956_2418153256662223771_n.jpg?oh=e0d9d7f68bb2a8594fe9a046a8df7101&oe=5988E0D8
Kwachu w formie
5
nie w tym życiu
0
1:54 transparent na trybunie XD
0
Przypomnij mi na jakiej zasadzie jest ustalany gospodarz.
Pierwsza wylosowana para półfinałowa?
0
Kto będzie gospodarzem finału? Real czy Juve?
1
Czy ktoś z Was potrafi zrobić coś takiego?
https://laczynaspasja.pl/wp-content/uploads/2017/03/gigi-laczy-nas-pasja-1.jpg
2
ja mam wrażenie, że przy tym :)
5
Ajax - Lyon o 18:45 na TVP Sport z komentarzem Macieja Iwańskiego. XD
Już wolę obejrzeć z holenderskim komentarzem.
2
Wolę Gomorrę, ale dla każdego co innego...
Jednak, jeśli nie oglądaliście Narcos to czas nadrobić zaległości. Nie wiem czy podpasuje Wam ten klimat, ale dla mnie to serial wszechczasów.
1
w tej kolejności, dodam Gomorrę i Peaky Blinders
1
Dzięki Panowie.
Po City-United obiecałem sobie, że przynajmniej do końca tego sezonu nie oglądam Premier League. Rozumiem, że bardzo dużo ludzi kocha PL i to szanuję, ale mnie ta kopanina po prostu irytuje.
0
Będą jakieś dobre mecze w ten weekend?
0
Nigdy nie wykupywałem, dlatego poczytaj jak to jest z czasem realizacji, bo możesz nie zdążyć.
0
Jeszcze nie zagrała. Musisz inaczej sformułować to zdanie, żeby się zgadzało. :)
3
Z tego co widzę, tylko przelew.
Korzystałem tylko z wizji tv jako free user i było super.
1
wizja tv, goldtv
0
Z uporem maniaka będę powtarzał:
na prawą obronę tylko Rick Karsdorp z Feyenoordu!
1
Półfinał LM 2005/2006, Arsenal wygrał z Realem 1:0. Reakcja dziadka niezapomniana. "Gerrardy, Lampardy w składzie a dostali po d****."
1
chodzilo mi o dzisiaj XD
0
Panie i Panowie, jak to jest dzisiaj z galeriami handlowymi? Otwarte?
6
Pepe, Coentrao, Xabiego Alonso itd.
0
Nicea-PSG, znowu desynchronizacja dźwięku z obrazem...
Pomijając komentatorów ligi włoskiej, to jest po prostu śmieszna telewizja.
2
Pan Mariusz po wojaku
0
Hajto o Bayernie: "Wygrali w cugach."
Wygrywa się w cuglach. W cug to można pójść.
Przypomniało mu się, że mamy długi weekend. :)
2
Było Boca Juniors, był też zwycięski skład Wolfsburga z sezonu 2008/2009.
0
Błąd Błaszczykowskiego, prawa flanka Wolfsburga opuszczona, 2:0 i Bayern oficjalnie mistrzem Niemiec.
0
Znowu desynchro dźwięku z obrazem. O co chodzi?
0
Barcelona Legends vs Real
Co to za piłkarz w składzie Realu? Czarny z dredami, nr 17.
Nie mogę przypomnieć nazwiska, cały dzień będzie mnie to męczyło. :)
6
Poczekaj kilkanaście lat. Wtedy tego Dybalę czy Kroosa będziesz wspominał z łezką w oku.