3



Przypomniał mi się Marcos Senna. Jaki to był kocur na Euro 2008...

5

nie w tym życiu

0

1:54 transparent na trybunie XD

0

Przypomnij mi na jakiej zasadzie jest ustalany gospodarz.
Pierwsza wylosowana para półfinałowa?

0

Kto będzie gospodarzem finału? Real czy Juve?

1

2

ja mam wrażenie, że przy tym :)

5

Ajax - Lyon o 18:45 na TVP Sport z komentarzem Macieja Iwańskiego. XD

Już wolę obejrzeć z holenderskim komentarzem.

2

Wolę Gomorrę, ale dla każdego co innego...
Jednak, jeśli nie oglądaliście Narcos to czas nadrobić zaległości. Nie wiem czy podpasuje Wam ten klimat, ale dla mnie to serial wszechczasów.

1

w tej kolejności, dodam Gomorrę i Peaky Blinders

1

Dzięki Panowie.
Po City-United obiecałem sobie, że przynajmniej do końca tego sezonu nie oglądam Premier League. Rozumiem, że bardzo dużo ludzi kocha PL i to szanuję, ale mnie ta kopanina po prostu irytuje.

0

Będą jakieś dobre mecze w ten weekend?

0

Nigdy nie wykupywałem, dlatego poczytaj jak to jest z czasem realizacji, bo możesz nie zdążyć.

0

Jeszcze nie zagrała. Musisz inaczej sformułować to zdanie, żeby się zgadzało. :)

3

Z tego co widzę, tylko przelew.
Korzystałem tylko z wizji tv jako free user i było super.

1

wizja tv, goldtv

0

Z uporem maniaka będę powtarzał:
na prawą obronę tylko Rick Karsdorp z Feyenoordu!

1

Półfinał LM 2005/2006, Arsenal wygrał z Realem 1:0. Reakcja dziadka niezapomniana. "Gerrardy, Lampardy w składzie a dostali po d****."

1

chodzilo mi o dzisiaj XD

0

Panie i Panowie, jak to jest dzisiaj z galeriami handlowymi? Otwarte?

6

Pepe, Coentrao, Xabiego Alonso itd.

0

Nicea-PSG, znowu desynchronizacja dźwięku z obrazem...
Pomijając komentatorów ligi włoskiej, to jest po prostu śmieszna telewizja.

2

Pan Mariusz po wojaku

0

Hajto o Bayernie: "Wygrali w cugach."

Wygrywa się w cuglach. W cug to można pójść.
Przypomniało mu się, że mamy długi weekend. :)

2

Było Boca Juniors, był też zwycięski skład Wolfsburga z sezonu 2008/2009.

0

Błąd Błaszczykowskiego, prawa flanka Wolfsburga opuszczona, 2:0 i Bayern oficjalnie mistrzem Niemiec.

0

Znowu desynchro dźwięku z obrazem. O co chodzi?

0

Barcelona Legends vs Real

Co to za piłkarz w składzie Realu? Czarny z dredami, nr 17.
Nie mogę przypomnieć nazwiska, cały dzień będzie mnie to męczyło. :)

6

Poczekaj kilkanaście lat. Wtedy tego Dybalę czy Kroosa będziesz wspominał z łezką w oku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?